Autor Tema: Tenis  (Posjeta: 157267 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline liverbird91

• Hero Member
Odg: Tenis
« Odgovori #2700 : Siječanj 17, 2014, 23:41 »
Nikad čuo za gotovo sve. Al mi je zato rođendan kad i Dietmaru Hamannu.  :D

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #2701 : Siječanj 17, 2014, 23:51 »
Maria Sharapova, jel to neki znak?  :sram

Offline reds

• Hero Member
« Odgovori #2702 : Siječanj 18, 2014, 00:02 »
Nadal- Monfils ujutro oko 10 mi je najinteresantniji mec po meni koji ce obilovati mnostvom atraktivnih poena. Mec za sladokusce svakako.

Prije toga jos par zanimljivi meceva Raonic i Dimitrov, kao i Lopez - Murray.
" Nikad ne podcijeni srce šampiona ".

Offline reds

• Hero Member
« Odgovori #2703 : Siječanj 18, 2014, 00:14 »
Nakon ispadanja na AO, Cilic je kratko prokomentarisao:
"Očekuju me Zagreb i Rotterdam, a onda i Delray Beach. Nadam se da će mi dvoranski mečevi donijeti bolje rezultate. Nadam se da će turnir u Zagrebu biti dobro posjećen. Turnir je vrlo jak, dolaze Raonic, Haas, Mayer, Kohlschreiber, Karlović, Dodig... Nadam se da ćemo mi Hrvati još jednom odigrati sjajan turnir"

Steta pa nisam blize Zagrebu da pogledam koji mec, a kako stvari stoje jedini ATP turnir koji se igrao u Sarajevu je izgledao dobio i svoj kraj, koja smo mi lakrdija, pa jedino sto je valjalo da se pogleda je ovaj turnir, kad su svi timski sportovi otisli u k***c :hitwall

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #2704 : Siječanj 18, 2014, 00:34 »
Svi tempiraju formu za najveće turnire, samo Čilić za Zagreb Indoors. I onda preko Kavčića, Lacka i Berrera osvoji turnir.

Offline reds

• Hero Member
« Odgovori #2705 : Siječanj 19, 2014, 13:30 »
Ana Ivanovic pobjedila Serenu, al je bas pobjedila ono majstorski. Jako dobar mec s obzirom da se radi o Ivanovic, koja je jos 2008 igrala najbolji tenis, sinoc je opet prezentovala kako se ipak moze pobjediti Serena. Borbenost, zelja za pobjedom i sindorom velikih pobjeda je ipak nije peovladavao.

Serena nije igrala bas najbolje, tajming pogotovo na bh udarce, lose kretanje su rezultat poraza.

A sad kod zena je sve otvoreno, za titulu ce biti svega i svacega :)

Offline sterling

• Hero Member
  • At the end of the storm there's a golden sky.
« Odgovori #2706 : Siječanj 19, 2014, 13:35 »
Ana Ivanovic pobjedila Serenu, al je bas pobjedila ono majstorski. Jako dobar mec s obzirom da se radi o Ivanovic, koja je jos 2008 igrala najbolji tenis, sinoc je opet prezentovala kako se ipak moze pobjediti Serena. Borbenost, zelja za pobjedom i sindorom velikih pobjeda je ipak nije peovladavao.

Serena nije igrala bas najbolje, tajming pogotovo na bh udarce, lose kretanje su rezultat poraza.

A sad kod zena je sve otvoreno, za titulu ce biti svega i svacega :)
Žalila se na bol u leđima i da je htjela nakon 3. kola odustat od turnira. Kaže da je promašivala udarce koje inače pogađa koje nije promašila od 80-tih :D

Offline KOP_OC

• Hero Member
« Odgovori #2707 : Siječanj 21, 2014, 13:30 »
Đoković izlatio sa AO.
Stanislav Wawrinka je odigrao fantastičan meč i ove sezone će biti prava napast na touru.
U polufinalu igra protiv Berdycha koji je po meni favorit,bit će teško Stanu igrati poslije ovakvog današnjem meča.
Stan the man :super

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
« Odgovori #2708 : Siječanj 21, 2014, 13:52 »
Đoković izlatio sa AO.

:super Go Rafa!

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #2709 : Siječanj 21, 2014, 14:42 »
Đoković izlatio sa AO.
Stanislav Wawrinka je odigrao fantastičan meč i ove sezone će biti prava napast na touru.
U polufinalu igra protiv Berdycha koji je po meni favorit,bit će teško Stanu igrati poslije ovakvog današnjem meča.
Stan the man :super
a isto tako ga je dobio na US Openu prije neki mjesec,tako da nije nepobjediv..moglo bi u 5 setova,blaga prednost Berdychu.

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #2710 : Siječanj 21, 2014, 15:55 »
Ovo je jedino što stoji između Rafe i naslova:

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #2711 : Siječanj 22, 2014, 00:32 »
Ja sam upravo sada gledao 2 i pol sata Wawrinka - Đoković uvjeren da gledam live prijenos.

Kada je počela kiša i kada se krov formirao za vrijeme reklama od 30 sekundi shvatio sam šta radim. Fuj, idem spavat od sramote. :suicide
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline vecac2

• Hero Member
  • In it goes towards Lovren...
« Odgovori #2712 : Siječanj 22, 2014, 07:08 »
Ja sam upravo sada gledao 2 i pol sata Wawrinka - Đoković uvjeren da gledam live prijenos.

Kada je počela kiša i kada se krov formirao za vrijeme reklama od 30 sekundi shvatio sam šta radim. Fuj, idem spavat od sramote. :suicide
Nije to ništa, ja sam na ljeto 2010.  zovnuo prijatelja kod sebe da gledamo Community Shield. Nakupovali grickalica, pića i tuci...
Ballack ulazi u 65', mi nismo ni primjetili. Pucaju se penali i puca Ballack, govori prijatelj "Zar nije on otišo u Bayer?"
Kad smo shvatili da gledamo reprizu od 2009.  :suicide

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #2713 : Siječanj 22, 2014, 22:06 »
Federer izbacio Murraya? Jako ugodno iznenađenje kad sam otvorio sportske portale, skroz sam zaboravio da igraju danas O:)
"You know what the chain of command is? It's the chain I go get and beat you with 'til ya understand who's in ruttin' command here."

Ljudi, pretjerano SERETE!