Arhiva > Arhiva

najbolja i najgora kupovina Rafaela Beniteza?

<< < (37/38) > >>

reds:

--- Citat: grbi - Listopad 23, 2009, 14:27 ---ocito da pratis klub od jucer :roll

--- Kraj citata ---
:lol :lol :lol slazem se u potpunosti....ako je on najgora kupovina sta je onda lucas  :?

King_Torres:
pa i nije puno promasio,nije taj daleko od Lucasa

Ri:

--- Citat: King_Torres - Listopad 23, 2009, 21:45 ---pa i nije puno promasio,nije taj daleko od Lucasa

--- Kraj citata ---

ma jok, ko Torres od mene   :lud

red till dead:

--- Citat: number 9 - Srpanj 14, 2009, 07:55 ---Kod Keana mi je krivo što je čovjeka prodao u pol sezone.Nije to najgora(Zenden,Dossena,Voronin,Crouch,Degen...)Najbolja je Torres.Takve igrače bi trebali dovoditi,a od osrednjih možda i bolje imamo u mladom pogonu.Jeftiniji su,imaju veću perspektivu,i možda neće tražiti da nakon jedne dobre sezone idu iz kluba kao Alonso,Arbeloa i sl.

--- Kraj citata ---

ovi gore označeni su dovedeni besplatno
što se crouchicinha tiče , izgleda da je dovoljno dobar da i dalje , nakon odlaska iz liverpoola zabija za tri lava , a cappello ima samo riječi hvale za njega!!! visoka čačkalica ne može nikako spadati u najgore kupovine beniteza , čak niti u one lošije  :tuc :tuc

a dossena ima " nesreću " što na njegovom mjestu igra jebeno perspektivan igrač , insua ( a insua je liverpool koštao samo 1 milijun nečega , govorim o odšteti ) , također i aurelio

i alonso i arbeloa su željeli otići , kad neko želi ići , mislim da ga se ne može zaustaviti

Buljo:

--- Citat: King_Torres - Listopad 23, 2009, 21:45 ---pa i nije puno promasio,nije taj daleko od Lucasa

--- Kraj citata ---

zivota ti, ne laprdaj ;)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju