Arhiva > Arhiva

najbolja i najgora kupovina Rafaela Beniteza?

<< < (36/38) > >>

Luis Garcai:

--- Citat: kop end - Srpanj 13, 2009, 13:13 ---po meni keane ne spada u najgore transvere jer njemu nije pruzena prava prilika

jesd da je promasivao prazan gol i tako slicno,al je bar dolazio u prilike i vidilo se da se razumije sa ostalim igracima al ebes ti to kad ga na svakoj utakmici zamijeni u 60 min,a ionako nije igrao svaku utakmicu i da bi ga nakon pola godine prodali...

--- Kraj citata ---

:amen  po meni su i dalje veci promasaji tipa sissoko, morientes i bellamy, koji za svoje 2 sezone, sezonu i po, i sezonu, jako malo su pokazali, neki skoro pa nista (morientes), neki zbog svog temperamenta napravili vise stete nego koristi (bellamy), a od sissoka sam ocekivao mnogo vise nego sto je pokazao, a isto smatram da je greska bila dovodjenje croucha, tu banderu nikad nisam volio, sto se tice najboljih, Reina, Luis Garacia i Alonso jer se kostali manje ili oko 10 miliona, a ostavili su dubok trag u timu, a dovedeni su skoro kao anonimni igraci.

number 9:
Kod Keana mi je krivo što je čovjeka prodao u pol sezone.Nije to najgora(Zenden,Dossena,Voronin,Crouch,Degen...)Najbolja je Torres.Takve igrače bi trebali dovoditi,a od osrednjih možda i bolje imamo u mladom pogonu.Jeftiniji su,imaju veću perspektivu,i možda neće tražiti da nakon jedne dobre sezone idu iz kluba kao Alonso,Arbeloa i sl.

Dobra_Babel:

--- Citat: number 9 - Srpanj 14, 2009, 07:55 ---Kod Keana mi je krivo što je čovjeka prodao u pol sezone.Nije to najgora(Zenden,Dossena,Voronin,Crouch,Degen...)Najbolja je Torres.Takve igrače bi trebali dovoditi,a od osrednjih možda i bolje imamo u mladom pogonu.Jeftiniji su,imaju veću perspektivu,i možda neće tražiti da nakon jedne dobre sezone idu iz kluba kao Alonso,Arbeloa i sl.

--- Kraj citata ---

:super

alen m:
najbolja kupovina je Fernando Toress bez ikakvih prigovora a najgora N'gog

grbi:

--- Citat: alen m - Listopad 23, 2009, 14:26 ---najbolja kupovina je Fernando Toress bez ikakvih prigovora a najgora N'gog

--- Kraj citata ---
ocito da pratis klub od jucer :roll

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju