Da, jer inace izgledamo fantasticno bez njih dvoje, oni su jedini problem 
Možda bismo trenutno jedino izgledali bolje da na istrči akademija.
Ovako jadan i odvratan Liverpool ne sjećam se skoro da sam gledao. Bilo je očajnih sezona, ali barem smo se borili, ovo je živi shit.
Nedostojno našeg dresa, kompletno svi na terenu. Možeš izgubiti, ali ne smiješ izgledati kao hrpa nasumičnih ljudi bez cilja.