Anketa

Tko bi trebao igrati stopera uz Kabaka?

Fabinho
Hendo
Davies

Autor Tema: Premier Liga 2020/21 - LFC utakmice  (Posjeta: 53281 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mashaka

• Hero Member
Odg: Premier Liga 2020/21 - LFC utakmice
« Odgovori #3135 : Veljača 22, 2021, 15:52 »
Ja bi rađe da igramo tu El nego da ne igramo ništa.
Ionako grupnu fazu možeš proć sa igračima s klupe s obzirom na protivnike a kasnije igrat za taj trofej, iako bez obzira na sve jos se nadam plasmanu u Ligi prvaka.
Nekako sezona bez Europe će bit tužna i dosta siromašniji raspored će bit.
A sad šta se tiče pojačanja i igrača s kojima se povezujemo npr. Bissouma, Raphinha, Sarr, Zakaria, Konsa i takvi, ti se mogu dovest i bez te Lige prvaka.
Po meni ako se ne može dobit taj slabašni Sheffield u nedjelju onda ni ne zaslužujemo to 4.mjesto.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #3136 : Veljača 22, 2021, 15:55 »
I da udjemo u top 4 ja ne ocekujem bolja imena od pobrojanih. Takav nam je modus operandi

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #3137 : Veljača 22, 2021, 17:16 »
I da udjemo u top 4 ja ne ocekujem bolja imena od pobrojanih. Takav nam je modus operandi
Ovo. Ne ulazak u LP nam moze otezat (ili nas onemogucit) da napravimo promjenu naprijed koju vjerujem da bi napravili u idealnim uvjetima (bez korone i s LP) gdje bi zrtvovali jednog od Mane/Salah i di bi onda probali dovest nekakvog Sancha.

Ovako vjerujem da cemo ic na produljenje ugovora svoj trojici naprijed, sto igracki definitivno nije lose i kao sto sam rekao ostavlja nas u poziciji da iduce sezone mozemo opet napast naslov samo sto nas vjerojatno u srednjem roku osljabljuje.

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #3138 : Veljača 22, 2021, 17:19 »
Mislim da je CL sad primarna zadaca cjelog kluba, em zbog zarade, em zbog igraca (neki ce nas odbit jer igramo EL).. to nam mora sad postati stvarno prioritet!!
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline brutek

• Hero Member
« Odgovori #3139 : Veljača 22, 2021, 18:59 »
To je neupitno ali nabrajam što je još pridonjelo.. nemamo tri prva stopera, ali nama napad i veza izgledaju jadno, ko da nebi uboli ni trećeligašu.. ponavljam, sjeti se Maneovog gola Leipzigu, jbt ono nismo dobili tjednima a emocija nakon gola nikakvih nema, ko da je na prislnom radu.. iskreno ako ćemo zagrebati dublje, 7:2 protiv AV sa zdravim VVDom nije bilo normalno iako smo se digli lasnije, ali nagovjestilo je da tu nešto ozbiljno ne štima..
mišljenja sam, a to naravno ne mora biti ni blizu istini, da igrači ne slave s velikim žarom jer znaju koliko su već zeznuli i da bi sad ispali veći dripci da slave svaki gol ko da im je prvi i pokažu da nisu svjesni u kakvoj smo krizi. ovako svaki gol ispada samo prvi korak da se počnemo izvlačiti iz krize, pa da krenemo s uspjesima koje će se moći slaviti

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #3140 : Veljača 22, 2021, 23:37 »
Mogu se ti igrači dovesti i bez lige prvaka, ali liga prvaka se ne može osvojiti bez lige prvaka.
Katastrofa bi bila ne ući u ligu prvaka i to je nešto što se mora uhvatiti kako znaju i umiju.

Imamo više igrača koji su ovisni od sistema i koji su bili dobri dok je sve bilo idealno, ali kad su počele ozljede i kad je Mane pao u formi nastao je problem... Mi nemamo načine kako dati gol.... Jedini način je greška protivnika ili neka kreacijska inspiracija Firmina koja se pojavi otprilike jednom mjesečno. Nema ko dati glavom, nema ko dati šut van 16, nema ko gurnuti loptu koja razbija obrane jer nemamo kreaciju. Došle ozljede, tumbanja ekipe, srušen balans, nema kreacije, tad ti treba neko da zabije ili asistira na talenat, a takve nemaš jer su svi prema naprijed igrači sistema...  Kad imaš napadača koji igra svaku utakmicu, a zabije 10-15 golova ukupno u sezoni, kad imaš veznjaka koji nije ostvario asistenciju 135 utakmica, pa kad ti Mane padne u formi, Salah godinama nije predriblao nikog 1-1 onda ovo ništa ne iznenađuje jer nemaš načina dati gol.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #3141 : Veljača 23, 2021, 12:44 »
Po meni nećemo dohvatiti top 4 ove sezone. Izgubili smo dvije ključne utakmice protiv direktnih rivala, u zadnjih 9 utakmica imamo 6 poraza. Naša forma u 2021 je za ispadanje iz lige, pored toga nam se sada ozlijedio Henderson. Trebali bi pobijediti 10/13 preostalih utakmica da bi osigurali top 4 (možda i više) a takav preokret u formi nisam nikad vidio.

Šteta zbilja, to će biti težak udarac i velika mrlja na Kloppov mandat u klubu.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline LFCRi

• Hero Member
« Odgovori #3142 : Veljača 23, 2021, 13:54 »
Po meni nećemo dohvatiti top 4 ove sezone. Izgubili smo dvije ključne utakmice protiv direktnih rivala, u zadnjih 9 utakmica imamo 6 poraza. Naša forma u 2021 je za ispadanje iz lige, pored toga nam se sada ozlijedio Henderson. Trebali bi pobijediti 10/13 preostalih utakmica da bi osigurali top 4 (možda i više) a takav preokret u formi nisam nikad vidio.

Po meni nije baš mrlja to na Kloppov mandat. Pa čovjek je sve osvojio, ne može mu se zamjeriti za ovo; da može mu se prigovoriti ali moralo je doći do pada. Nije realno da tri sezone za redom igraš na tako visokom nivou bez pada.

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #3143 : Veljača 23, 2021, 22:39 »

Ja mislim da bi nam za top 4 trebalo biti dovoljno 27-28 bodova u narednih 13 utakmica, možda čak i manje, ali uz moranje da dobijemo Chelsea. Sa 30+ bodova što je 10 pobjeda bi vjerujem bili treći, a moda čak i drugi. Ova sezona je sličnija onima poput prošle gdje je petoplasirani imao 62 boda, nego onim sezonama gdje je imao 75... Ovu godinu ni drugi neće imati 75.

A što se tiče preokreta u formi, nije baš da se nisu dešavali i pozitivni i negativni preokreti, evo mi smo svjedoci negativnog koje nitko nije očekivao, ali dešavali su se mnogi pozitivni preokreti, vjerujem i nadam se da može još jedan, ovaj put od Liverpoola.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #3144 : Veljača 24, 2021, 17:25 »
Iskreno, mislim da nam je Shefdield utakmica sezone.
Ili cemo se trgnuti, ili odosmo u 3PM.
Ako ovu ne dobijemo, bojim se ne ove, nego slijedece.
 sezone

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #3145 : Veljača 24, 2021, 19:29 »
Nisam gledao zbog posla zadnje 3 utakmice, ali to da sam bez komentara stoji. Odvratni smo od prvog do zadnjeg, a uz to ovo sta citam za Firmina necu komentirati. Jednom rijeci zalost...
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline zengy

• Hero Member
« Odgovori #3146 : Veljača 24, 2021, 23:40 »
https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/liverpool-premier-league-table-predictor-19904084

Eto ko hoce neka se zabavi malo, pa da vidimo na kraju sezone ko je najbolji "kladionicar" ili prognozer... :D :p

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #3147 : Veljača 24, 2021, 23:48 »
https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/liverpool-premier-league-table-predictor-19904084

Eto ko hoce neka se zabavi malo, pa da vidimo na kraju sezone ko je najbolji "kladionicar" ili prognozer... :D :p
Peti sa 69 bodova. Cetvrti Chelsea isto kao mi

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #3148 : Danas u 12:12 »

Jota trenira s momčadi  :super