Autor Tema: Curtis Jones #17  (Posjeta: 1007 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
Odg: Curtis Jones #17
« Odgovori #15 : Rujan 27, 2020, 15:53 »
Ovo sto mihovil kaze je kljucno + sto je Foden valjda dvije klase ispred Jonesa.

Ne bih ja baš rekao da je za 2 klase bolji.... Dobio je ranije  više šanse i oko njega se digao  veći hype ponajviše zbog te izjave Guardiole, ali nije daleko Jones od njega, ako i je iza.. Brojke su im slične u mlađim kategorijama,  Jones pokazuje kvalitet i u premiershipu kad dobije šansu. Pa nije Foden Thiago Alcantara da se kaže za 2 klase je ispred. Jones pokazuje ozbiljan potencijal, igru u oba smijera, kreativnost, talenat, osjećaj, fizikallije, ima sve što mu je potrebno da bude vrhunski igrač. To što Foden na fifi ima 89 potencijal, a Jones 85 ne mora značiti da će ovaj ispasti bolji, sumnjam da je Van Dijk u tim godinama imao preko 70 potencijal  :D

Ali u svakom slučaju mislim da bi za njega puno bolja opcija bila da ode igrati konstantno cijelu sezonu... Da li u premiership ili u bundesligu nebitno, ali po meni je bolje da odigra 40 utakmica u sezoni kao standardan nego da u Liverpoolu 5 puta manje minuta....
Neka zabije 12-13 golova i ostvari 7-8 asistencija u bundesligi što mislim da je sposoban, pričaće se automatski o igraču od 50+ milijuna vrijednosti.

Ja bih ga gurao protiv Arsenala od prve minute... Kakva težina tekme, kakav crni Arsenal, svaka im čast i njihovom imenu i veličini, ali to je klub bar 2 klase ispod Liverpoola u ovom momentu i nema razloga da ne guramo malog od prve minute ako ne bude mogao igrati Thiago, a još manje razloga ima da se plašimo Arsenala.

Offline Comanche

• Sr. Member
  • #YNWA
« Odgovori #16 : Rujan 27, 2020, 18:05 »
Foden je trenutno mnogo bolji igrac, to je vidljivo svakom normalnom oku. Sto ne znaci da ga Jones ne moze sustici kvalitetom. Pitanje je ustvari koji ce od njih dvoje doci do svog "plafona".

Jones u prvoj protiv Arsenala ??? :lol Nije Arsenal vise sprdacina s Emeryiem, da ih brusi ko god stigne. Klub 2 klase ispod Liverpoola je mozda Burnley ili Fulham, a ne jedan Arsenal koji je u zanosu i starto s 2 pobjede.

Nemam nista protiv da Jones ude u 65.-70. min ako bude trebalo, dapace. Ali za pocetni sastav u bilo kojoj ligaskoj utakmici mora pokazat nesto dulji kontinuitet, nego tek 3 utakmice u predsezoni protiv losih/ocajnih protivnika.

Online Marijo

• Hero Member
« Odgovori #17 : Rujan 27, 2020, 18:56 »
Nemam nista protiv da Jones ude u 65.-70. min ako bude trebalo, dapace. Ali za pocetni sastav u bilo kojoj ligaskoj utakmici mora pokazat nesto dulji kontinuitet, nego tek 3 utakmice u predsezoni protiv losih/ocajnih protivnika.

pa kako će pokazat kontinuitet kad dobije 10 minuta?

ali da, slažem se da ga ne želim sutra u prvih XI
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Comanche

• Sr. Member
  • #YNWA
« Odgovori #18 : Rujan 27, 2020, 18:59 »
pa svaki mladi igrac krene s 10 minuta u takvom klubu, pa postepeno ga ubacujes u vatru sve vise ako se pokaze. Neg dobije i pola sata sutra ako bude trebalo nema problema. Ali ipak za krenut u pocetnom sastavu treba malo vise dobrih partija od ovih sto Jones trenutno ima.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #19 : Rujan 27, 2020, 19:08 »
Ne vidim potrebe da sutra krene ili da igra. Igrat će u četvrtak. Nakon toga ga opet očekujem protiv Sheffielda ili WHU. Uglavnom, neka igra doma protiv manjih momčadi i neka se tako razvija.
Never miss a good chance to shut up.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #20 : Rujan 27, 2020, 19:11 »
I ja se slazem da bi za njegov razvoj posudba mozda bila najbolji izbor.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #21 : Listopad 02, 2020, 11:31 »
Liverpool’s Curtis Jones called up by England U21s for first time ahead of games with Andorra and Turkey.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #22 : Listopad 13, 2020, 22:07 »
Brisi
« Zadnja izmjena: Listopad 13, 2020, 22:58 gento »