Anketa

ja bi...

Traore
6 (18.2%)
Dembele
7 (21.2%)
Netko treći
17 (51.5%)
Nitko (imamo klince)
3 (9.1%)

Ukupno Glasova: 33

Glasanje završeno: Lipanj 11, 2020, 19:35

Autor Tema: Ljetni transferi 2020 - spammara  (Posjeta: 28404 )

adn4n, graba1926, treiler, vecac2 i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
Odg: Ljetni transferi 2020 - spammara
« Odgovori #585 : Kolovoz 01, 2020, 23:12 »
Villa izvjesila 80 milijuna, ništa od toga dečaci

Da su ispali, 100% bi išao, ovako se bojim da od njega novi Zaha

Mislim da je par kola prije kraja potpisao novi ugovor, tako da bi opet bio preskup.

Online treiler

• Hero Member

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #587 : Kolovoz 03, 2020, 18:57 »

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #588 : Kolovoz 03, 2020, 20:07 »
Ajde potpiši za Psg da više i tu priču zaključimo  :D

Ma jebeš to,više bi me peklo da Sancho završi u ManU i Havertz u chelskom, to su igrači koji potencijalno mogu 10g odlučivati i krojiti poredak
YNWA!!

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #589 : Kolovoz 03, 2020, 20:26 »
Ma jebeš to,više bi me peklo da Sancho završi u ManU i Havertz u chelskom, to su igrači koji potencijalno mogu 10g odlučivati i krojiti poredak

Slažem se, ali najgore je šta će se to i dogodit, sve upućuje na to jbg.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #590 : Kolovoz 03, 2020, 21:04 »
Jebiga, mi nemamo love  :suicide
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #591 : Kolovoz 03, 2020, 21:37 »
Jebiga, mi nemamo love  :suicide

Kad pogledas situaciju da smo klub koji se financira iz vlastitih prihoda onda i ispada da nemamo.

Nisam siguran koliko smo potrosili miliona na novu tribinu, poboljsali ugovore najboljim igracima i zadrzali ih dugorocno u klubu, plus izgradnja novog trening centra u Kirkbyu. Sve to kosta, a sve je to omoguceno novcem od sponzora i kolektivnim uspjehom tima.

Da volio bih da se pojacaju i da mozemo dovesti nova milionska pojacanja u klub, bez prethodne prodaje najboljih igraca, ali nasi vlasnici ne funkcioniraju kao Abramovich ili Arapi.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #592 : Kolovoz 03, 2020, 21:54 »
Kad pogledas situaciju da smo klub koji se financira iz vlastitih prihoda onda i ispada da nemamo.

Nisam siguran koliko smo potrosili miliona na novu tribinu, poboljsali ugovore najboljim igracima i zadrzali ih dugorocno u klubu, plus izgradnja novog trening centra u Kirkbyu. Sve to kosta, a sve je to omoguceno novcem od sponzora i kolektivnim uspjehom tima.

Da volio bih da se pojacaju i da mozemo dovesti nova milionska pojacanja u klub, bez prethodne prodaje najboljih igraca, ali nasi vlasnici ne funkcioniraju kao Abramovich ili Arapi.

To je sve istina, mi smo potrošili dosta love u izgradnju novog sportskog centra, dali smo jače ugovore svim vitalnim igračima, jbg Covid 19 će nas upropastit u toj mjeri da nećemo moć zaradit lovu na publici, tu gubimo puste novce s praznim tribinama. Mi smo klub koji će se pokriti s pokrivačem koliko je dug i to je to. Nismo klub bogatih pijanih šeika koji peru novce. Chelseau dajem za pravo da će se pojačati dobro ove godine i zavuć ruku u novčanik jer nisu godinu dana nikog kupovali i plus rasprodat će većinu igrača s posudbi, United će isto vjerojatno u tom ludom transferu ubost Sancha i mislim da neće više nikog dovodit, tj neće se usudit financijski. Ni City čak s arapskim milijunima neće bog zna koga dovest. Treba se samo nadat da s ovim rosterom možemo i naredne sezone parirat u svim većim natjecanjima za trofej pa što bude. Ekipa je sad puna samopouzdanja i šampionski mentalitet je prisutan.

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #593 : Kolovoz 04, 2020, 01:15 »
Haverza mi nije žao nek ide tamo, vrlo dobar je igrač, ali ništa više od toga. 12 golova i 6 asistencija kao ofanzivni vezni u bundesligi koja je najotvorenija liga svijeta, čak otvorenija i od Nizozemske. Ne može vrijediti 80-100 milijuna... Nema šanse. Još kao glavni igrač nije mogao svoj tim dovesti dalje od petog mjesta... Sigurno nije igrač od koga se neće bolji pojaviti u narednim godinama na sličnoj poziciji.
Po meni ništa kvalitetniji igrač od Grealisha iako je mlađi 4 godine, ali to ne mora pretjerano značiti.

Za Sancha bi mi žalije bilo da ode u Utd, ali i to nije kraj svijeta. On nije garant da će nas maltretirati narednih 10 godina i osvajati sve.  Mislim da bi za njega osobno puno bolje bilo da ode u Liverpool i kod Kloppa koji bi iz njega mogao izvući puno više od Solskjaera i napraviti kvaltetnijeg igrača nego što će napraviti Ole ili bilo ko drugi u Utd sem ako ne dovedu Guardiolu, a sigurno neće. Ugušiće jedan drugog on i Greenwood, dva jako slična igrača sličnih godina koji igraju istu poziciju, morat će neko ispaštati, a vrlo moguće i jedan i drugi pomalo, što ja ne bih imao ništa protiv... Naravno ako se desi taj transfer Sancha u Utd. Za njega bi najbolje bilo da ostane još jednu sezonu u Dortmundu, tamo proba napasti titulu, ligu prvaka, neki trofej, da doživi još jedan napredak kao glavni igrač ekipe koja je maksimalno podređena njemu, a da onda dogodine odluči gdje će šta će.

Ali opet sa druge strane, imamo najbolji tandem krila na svijetu, momci imaju po 28 godina i mogu igrati još bar 4 godine na tom nivou i pitanje je gdje bi se tu našlo mjesto i za Sancha, a da svi budu zadovoljni svojom ulogom i minutažom. Sumnjam da bi Salah i Mane bili puno srećni da u najboljim igračkim godinama moraju po 10ak utakmica u ligi startati sa klupe da bi dali koliko toliko dovoljan broj minuta za Sancha koji sa druge strane također ne bi bio zadovoljan.... A sad što ovdje neki očekuju da iko na svijetu može sebi priuštiti zamjenu jednako kvalitetnu kao starter je drugi problem, a tako nešto je moguće samo ako su i starter i rezerva daleko od igrača najvišeg nivoa, a imati 2 svjetska igrača na istoj poziciji u jednom klubu je nemoguće... To je mogao samo City sa Saneom, ali ni to nije dugo trajalo jer je vrlo brzo kod njega počelo vladati nezadovoljstvo minutažom.

Ako ode tamo neka ide, ne treba kukati i unaprijed otpisati Liverpool, a trofeje unaprijed pripisati Unitedu ... Pojaviće se neki Sancho 2003, 2004 godište.... Možda je baš Elliot taj, a možda u juniorima Reimsa, Lorienta, Dijona ili negdje u Africi postoji neki novi Mane ili Salah.
Ukoliko Klopp bude istinski želio Sancha on će ga i dovesti, naći će se pare sigurno i dovešće se, sa Dortmundom bi Klopp sigurno mogao dogovoriti plaćanje u ratama,  a i Sancho bi prije došao u Liverpool nego u UTD, ali meni se čini da je situacija upravo takva da Klopp ne želi kvariti balans ovih napadačkih opcija koji su daleko od penzije, a kad priđu penziji pojavit će se već neki novi klinci i nove opcije, a 100+ milijuna bi mogao dati samo za igrača koji bi bio instant starter i koji bi donio puno više nego što već imamo.

Druga stvar je što smo mi navikli da nam najbolji igrači idu sa 27-28 godina pa da onda ponovo tražimo neke nove i tako u krug pa mnogi sad paničare kao da je neko od njih otišao, a mi nismo pronašli zamjenu...

Offline gogec

• Hero Member
YNWA!!

Online treiler

• Hero Member

Offline Comanche

• Sr. Member
  • #YNWA
« Odgovori #596 : Kolovoz 04, 2020, 14:53 »
Krenuli smo s Wernerom i Sanchom, na T.  Alcantaru da cemo na kraju potpisat  Ismailu Sarra iz Watforda i tridesetogodisnjeg stopera iz Betisa.

Jebate ko da smo Crystal Palace a ne aktualni prvaci Europe, Engleske itd.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #597 : Kolovoz 04, 2020, 14:56 »
Krenuli smo s Wernerom i Sanchom, na T.  Alcantaru da cemo na kraju potpisat  Ismailu Sarra iz Watforda i tridesetogodisnjeg stopera iz Betisa.

Eh da bar dovedemo tog Sarra. Dečko je odličan. Ali ne vjerujem da ćemo i njega dovest. Eventualno ovaj Mandi i Jamal Lewis iz Norwicha, to su onako najizgledniji transferi.

Online adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #598 : Kolovoz 04, 2020, 14:57 »
Sarr bi bio odlično pojačanje, s njim bi možda mogli i koju utakmicu u fa cupu pobjedit  :super

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #599 : Kolovoz 04, 2020, 15:50 »
Eh da bar dovedemo tog Sarra. Dečko je odličan. Ali ne vjerujem da ćemo i njega dovest. Eventualno ovaj Mandi i Jamal Lewis iz Norwicha, to su onako najizgledniji transferi.

Ko da napadamo Championship u pm :ljut

Ja se stvarno nadam da ćemo nešto i investirati u ekipu, nešto jako i zvučno s potencijalom. Nikad, ali baš nikad nismo bili ovako privlačni top igračima, pa sad da se grebemo za neke prosječne igrače. Jednostavno ne želim prihvatit da ćemo treći transfer rok u nizu samo gledati konkurenciju kako se pojačava.
YNWA!!