Autor Tema: Ljetni transferi 2020 - spammara  (Posjeta: 4772 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Ljetni transferi 2020 - spammara
« Odgovori #105 : Ožujak 26, 2020, 14:22 »
Kai Havertz does not want to join Bayern Munich and could stay at Bayer Leverkusen for another season, according to kicker. #B04 #FCBayern

Re: Sancho

Price: 130 million euro

Man UTD working very hard to get him.

Liverpool still most likely destination. But have to sell either Mane or Salah.

New is that Dortmund see this stop of the season as a chance to keep him another season.

Liverpool won’t use 130 mill euro for a player who will be on the bench.
Sancho won’t go to a club where he won’t play a lot.
Remember: “Want and need” a player  is a big difference
So a BIG sale needs to happen before a BIG buy at Liverpool
Never miss a good chance to shut up.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #106 : Ožujak 26, 2020, 15:23 »
Mislim da zbog Corone nema teorije da kupujemo išta veliko, izgubit ćemo vrlo mnogo novca (pogotovo ako budemo davali pune plaće).
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #107 : Ožujak 26, 2020, 15:31 »
Kako se svaki put izivciram kad vidim ovo Real, Barca hoće naše igrače. Prodaja Manea ili Salaha a dovođenje Sancha je za mene korak unatrag. Nema novca na koji bi pristao prodat Manea. Ostanak ovog trojca plus dolazak Wernera je naidealnija opcija.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #108 : Ožujak 29, 2020, 17:17 »
BILD reporting that Liverpool, Manchester United and Milan are in the running for Leipzig’s French defensive star Dayot Upamecano - who has a release clause of €60m.

Upamecano i Werner za 100 milja funti umjesto Origija i Lovrena koje ćemo prodati za 40. Dobar posao.
Never miss a good chance to shut up.

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #109 : Ožujak 29, 2020, 20:23 »
BILD reporting that Liverpool, Manchester United and Milan are in the running for Leipzig’s French defensive star Dayot Upamecano - who has a release clause of €60m.

Upamecano i Werner za 100 milja funti umjesto Origija i Lovrena koje ćemo prodati za 40. Dobar posao.
Prije Shaqiria i Lovrena,nesto ne vjerujem u prodaju Origia. ali svakako cifra je blizu 40 i za ova dva.

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #110 : Ožujak 29, 2020, 20:24 »
Sevilla je zainteresirana za Shaqa, cijena je 28. Ne da mi se kopirati sa Tweetera i tražiti. Izvor je dobar i siguran.
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #111 : Ožujak 29, 2020, 20:39 »
Super mi je kako kad se prica o transferima i potencijalnim cijenama se svi prave kao da je sve normalno jos uvijek...

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #112 : Ožujak 30, 2020, 10:52 »
Super mi je kako kad se prica o transferima i potencijalnim cijenama se svi prave kao da je sve normalno jos uvijek...

:lol

Nema nikih problema..

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #113 : Ožujak 30, 2020, 13:17 »
Da, život je stao. :roll
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #114 : Ožujak 30, 2020, 13:40 »
Nije život stao, ali ako isplaćuješ punu plaću igračima i osoblju a ne dobijaš novac natrag od ulaznica, shopa i slično (tko zna kakva je situacija sa sponzorima jer ih trenutno nigdje ne pokazujemo), naravno da ćeš morati raditi žrtve na nekim područjima. Transferi su prva stvar gdje će se to sigurno osjetiti.
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #115 : Ožujak 30, 2020, 13:48 »
Da, život je stao. :roll
Nije, ali ako nemas prihode (i realno mozes ocekivati pad istih u buducnosti) tesko ces ostvarivat rashode kakve si do sada. lli oces, pa ces brzo kljuc u bravu...

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #116 : Ožujak 30, 2020, 13:56 »
Mi možemo biti sretni da imamo prilično mlad kadar i nismo u nekom velikom rebuildingu. Većinu vremena smo, do prekida natjecanja, pričali o upgredu i potpuni nekih mjesta što, iako istina, nas stavlja u dosta dobru poziciju. Isto tako zadnje ljeto nismo imali velikih investicija pa nam je i financijska 'krvna slika' dobra.
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!