Autor Tema: Leicester City - Liverpool, EPL 18. kolo  (Posjeta: 2586 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
Odg: Leicester City - Liverpool, EPL 18. kolo
« Odgovori #60 : Prosinac 26, 2019, 23:42 »
Malo sam bio nervozan nakon silnih promašenih prilika i samo 1-0 na kraju prvog poluvremena, ali kad je krenulo drugo poluvrijeme kad smo nastavili rutinski kontrolirati utakmicu bilo je jasno da dobijamo... Na gostovanju kod drugoplasiranog tima lige smo dobili 4-0 još promašili jedno 3 čista zicera, oni nisu stvorili šansu... Tako igraju šampioni!!!!
Ljudi moji tako smo blizu da nakon jebenih 30 godina osvojimo ono za čim najviše patimo svi, ono što smo izgubili na onakav način prošlu sezonu, onako bolno! Ali neka, ovako je slađe, slađe je bilo osvojiti ligu prvaka nakon onog finala i ozljede Salaha, još će slađe biti osvojiti ligu nakon izgubljene titule sa 97 bodova.

Svi su bili vrhunski sem eto možda Salaha koji nije imao svoj dan, i Mane se ispromašivao, ali ostatak ekipe moćan, počevš od toliko osporavanih Gomeza u Keite koji su dominantni. Joe je dobio onaj žuti karton na čini mi se nepostojeći faul, Keita je bio neodlučan u toj situaicji kao da se plašio ići glavom na loptu da ne bi dobio neki udarac i to mu je bila jedina greška, ostalo maestralan, smao je ono mogao i morao bolje kad je driblao pa odigrao dupli pas, šteta što nije produžio na drugu stranu gdje su Salah i Firmino bilo 2 na 1, ali sve ukuopno Keita je novo pojačanje, ogromno pojačanje!

Offline Skipper

• Hero Member
Odg: Leicester City - Liverpool, EPL 18. kolo
« Odgovori #61 : Prosinac 27, 2019, 09:07 »
pijem kavu i čitam portale, srce mi k'o amerika. očekivao sam pobjedu, ali ne da u ovakvom stilu protutnjamo leicesterom. meljemo sve redom i posustajanja nema ni na vidiku, a lagano odmiče prosinac i ovaj ludi raspored. nema smisla izdvojiti nekog ispred cijele momčadi (mada se opravdano izdiže trent), ovo je bila vjerojatno najkvalitetnija utakmica ove sezone. trenutak kad smo demolirali drugu ekipu prvenstva i manira na koji smo napravili dovoljno kazuju, nemam riječi. :love
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.