Autor Tema: Bournemouth - Liverpool, EPL 16. kolo  (Posjeta: 4905 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Bournemouth - Liverpool, EPL 16. kolo
« Odgovori #30 : Prosinac 07, 2019, 17:51 »
Henderson igra maestralno danas, bez greske!

Al sta nam je sa Firminom u zadnje vrijeme?

Njemu sezona, sad već redovito, krene od nove godine. :)
Never miss a good chance to shut up.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #31 : Prosinac 07, 2019, 17:56 »
Napokon i utakmica bez primljenog gola, to se skoro pa nije vidjelo koliko i poraz Liverpoola :roll
Samo da nije nešto strašno sa Lovrenom, dok vesele odlične igre Hende i Keite kao i prvi gostujući gol Salaha.
Tri gola bez trenutno našega najboljega napadača...milina
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #32 : Prosinac 07, 2019, 17:56 »
Odlična tekma Keite, Hendersona i Oxa!  :super

Salah i VVD također standardno dobri.. stvarno to dobro izgleda, ono kad ti i igrači s klupe (osim Lallane ]:)) redovito nešto konkretno donesu!
Prošlu tekmu Origi i Shaq, sad Keita i Ox..

E sad i Gomez mora dići formu, vrijeme je..
YNWA!!

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #33 : Prosinac 07, 2019, 17:57 »
ne uzimajući samu pobjedu u obzir, ne znam koji je veći uspjeh -- što nismo primili gol ili što je keita nešto odigrao? :hm

kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #34 : Prosinac 07, 2019, 18:07 »
16 različitih igrača je postizalo golove za Liverpool u prvih 16 kola... Kakva smo mašinerija, imamo odličnu klupu, igrači sa klupe ulaze u starnih 11 i donose konkretan učinak, isto tako kad uđu sa klupe nude konkoretan učinak kad to treba....

Sad sav fokus na utakmicu sezone protiv Salzburga, riješiti to kako treba i onda dalje nastaviti svojim putem u PL.

Offline IvoF/Tosh

• Hero Member
« Odgovori #35 : Prosinac 07, 2019, 18:35 »
On kad znas VvD-Gomez = clean sheet

Offline moki

• Sr. Member
« Odgovori #36 : Prosinac 08, 2019, 17:48 »
Jedva čekam da nas neko razmontira,pa da bude 10-15 stranica.Ovako kad smo najbolji,nije zanimljivo  :kuler

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #37 : Prosinac 08, 2019, 17:57 »
Jedva čekam da nas neko razmontira,pa da bude 10-15 stranica.Ovako kad smo najbolji,nije zanimljivo  :kuler

Trebao si citati forum pod Hodgsonom ili u zadnjoj sezoni Beniteza. To su bili dani.  :love

Offline moki

• Sr. Member
« Odgovori #38 : Prosinac 08, 2019, 18:56 »
Jesam.Zato i kažem.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #39 : Prosinac 08, 2019, 18:59 »
Pod Benitezom je bilo okej čak i u zadnjoj sezoni jer smo vjerovali da će se stvari promijeniti "evo čim se Aquilani oporavi", "evo čim Torres bude zdrav"... a ono šipak, pa su ga još i otjerali.

Čak i pod Hodgsonom je bilo momenata kolektivne euforije, kad smo nakantali Chelsiku na SB Anfieldu i mislili da se konačno sve posložilo... Brrr, protrnem čim se sjetim :D
« Zadnja izmjena: Prosinac 09, 2019, 11:35 Kop Ruler »

Offline moki

• Sr. Member
« Odgovori #40 : Prosinac 08, 2019, 19:11 »
Sa Unitedom nerešeno 13 stranica,a ovde ne možemo da popunimo 3 ....

Offline Brna

• Hero Member
« Odgovori #41 : Prosinac 08, 2019, 23:36 »
Pod Benitezom je bilo okej čak i u zadnjoj sezoni jer smo vjerovali da će se stvari promijeniti "evo čim se Aquilani oporavi", "evo čim Torres bude zdrav"... a ono šipak, pa su ga još i otjerali.

Čak i pod Hodgsonom je bilo momenata kolektivne euforije, kad smo nakantali Chelsiku na SB i mislili da se konačno sve posložilo... Brrr, protrnem čim se sjetim :D
Mislim da je to bilo taman nakon otkaza i odlaska Torresa, ne? Dalglish je vodio ekipu, Agger uvalio lakat za koji bi danas vjerojatno dobio crveni, a Meireles pobjednički gol.

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #42 : Prosinac 09, 2019, 09:42 »

Čak i pod Hodgsonom je bilo momenata kolektivne euforije, kad smo nakantali Chelsiku na SB i mislili da se konačno sve posložilo... Brrr, protrnem čim se sjetim :D

Samoobmana je ključ!

Baš sam neki dan vidio što pišu Unitedovi navijači. Da su igrali "ovako kao protiv Cityja i Tottenhama, bili bi sigurno odmah uz Liverpool"  :)))
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #43 : Prosinac 09, 2019, 11:35 »
Mislim da je to bilo taman nakon otkaza i odlaska Torresa, ne? Dalglish je vodio ekipu, Agger uvalio lakat za koji bi danas vjerojatno dobio crveni, a Meireles pobjednički gol.
Krivo sam ja rekao, nije bilo na Bridgeu nego na Anfieldu, ali je bilo pod Hogdsonom.

I ovo tvoje se dogodilo, ali tad smo već bili rezignirani oko te sezone :D

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #44 : Prosinac 09, 2019, 12:18 »
Prodaju Meirelesa nikad nisam shvatio, bio nam je jedan od najboljih igraca i pustimo ga u Chelsea za nista :lud