Liverpool > Utakmice

Liverpool - Brighton, EPL 14. kolo

<< < (9/10) > >>

Marijo:

--- Citat: markoj - Prosinac 01, 2019, 00:34 ---Atkinson nije napravio nikakvu grešku. Po meni je debilizam napravio golman

--- Kraj citata ---

imam osjećaj kao da odgovaram nekome ko nema pojma o nogometu i osjećaju za igru.
Čuješ, je li Atkinson učinio išta protiv pravila? Nije.
Je li učinio glup potez u vidu ne poznavanja igre i neimanja osjećaja za igru? Apsolutno

Golman je tek ušao, ne zagrijan, namješta zid, a ovaj mrtav ladan dosudi da se može pucat. Kad bi svi suci bili ovakva đubrad onda bi svaku utakmicu imali ovakvu situaciju a to nema nikakvog smisla

Kop Ruler:
Zapravo sam pročitao da je i protivno pravilima da Brightonov igrač bude unutar metar od slobodnjaka, dakle nije baš ni po pravilima.

gento:

--- Citat: Kop Ruler - Prosinac 01, 2019, 10:35 ---Zapravo sam pročitao da je i protivno pravilima da Brightonov igrač bude unutar metar od slobodnjaka, dakle nije baš ni po pravilima.

--- Kraj citata ---

I to je istina.

Sad vidim ovo...
https://twitter.com/Phoenixprince9/status/1200916046439493632

Rekao bih da dobro stoji. Svejedno, ovo što je Marijo napisao stoji.

Luis Garcai:
Nije prvi put ove sezone da Atkinson radi greske protiv nas. Isto je bilo i protiv Aston Ville, sa namestanjem ofsajda Firminu, kao i protiv Uniteda kada nije svirao falu nad Origiem kod njihovog gola.

Trevelyan:
Da, i ja sam dojma da su zadnja dva gola koji smo dobili neregularni, kao i onaj Rashfordov protiv Uniteda. :hm

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju