Autor Tema: Liverpool - Brighton, EPL 14. kolo  (Posjeta: 4591 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mashaka

• Hero Member
Odg: Liverpool - Brighton, EPL 14. kolo
« Odgovori #30 : Studeni 30, 2019, 19:43 »
Bojim se da će ovo bit jako težak period pred nama bez Fabinha. Hendo je puno bolji na poziciji na kojoj je igrao do danasje utakmice. Previše smo Brightonu dozvolili da igra i da ima posjed. Fabinho bi dosta to u startu od uzima.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #31 : Studeni 30, 2019, 19:51 »
Bojim se da će ovo bit jako težak period pred nama bez Fabinha. Hendo je puno bolji na poziciji na kojoj je igrao do danasje utakmice. Previše smo Brightonu dozvolili da igra i da ima posjed. Fabinho bi dosta to u startu od uzima.

srećom ga neće biti kroz ipak lakši period, bez obzira na prenatrpan raspored. radujem se oxu i njegovim igrama na hendinoj poziciji, trebao bi unijeti malo živosti i možda se koji put okuražiti na udarac.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #32 : Studeni 30, 2019, 19:54 »
:amen

Nije ništa prekršio, ali to se ne radi. Napadač ima 3 sekunde da brzo izvede, kasnije čekaj da se zid namjesti. Ako se predugo namješta daj žuti igraču koji stoji s vanjske strane živog zida (svejedno koje, ali daj onome koji već nema žuti).
Daj ne seri da smo mi zabili rekli bi svi kako inteligentno rješenje..

Online Marijo

• Hero Member
« Odgovori #33 : Studeni 30, 2019, 20:04 »
Daj ne seri da smo mi zabili rekli bi svi kako inteligentno rješenje..

pa nitko ne osporava inteligenciju Dunka i regularnost samog gola. Sudac je dao znak, ovaj je pucao i to je to

samo je šupački od ovog bijednika Atkinsona da daje znak za izvođenjem a ovaj još namješta zid. Ovako možeš svaku utakmicu napravit istu stvar. Jadnik jadni
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #34 : Studeni 30, 2019, 20:16 »
pa nitko ne osporava inteligenciju Dunka i regularnost samog gola. Sudac je dao znak, ovaj je pucao i to je to

samo je šupački od ovog bijednika Atkinsona da daje znak za izvođenjem a ovaj još namješta zid. Ovako možeš svaku utakmicu napravit istu stvar. Jadnik jadni

Baš to. Izgleda da je nekima malo teže shvatiti.
Never miss a good chance to shut up.

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #35 : Studeni 30, 2019, 20:48 »
Viđao sam i viđam redovno puno duža namještanja živog zida, a pogotovo ovo gdje je golman tek ušao nakon crvenog kartona je po meni očajan potez Atkinsona da da znak dok je Adrian stajao na stativi i namiještao zid... Neću reći da ima nešto protiv Liverpoola, ali onaj Leicester prošlu sezonu ne mogu tako lako ni zaboraviti niti preboliti, ono čito isključenje Maguireu koje nije sudio i onaj čisti penal na Keiti. Onda bio je VAR sudac protiv Aston Ville kad je poništio onaj regularan gol Firmina gdje je bio klip i na forumu objavljen čini mi se  gdje analitičar sa neke TV ismijava to što je pomjerio liniju od Firminovog ramena do linije ofsajda i da je ta linija bila neravna , onda nije sugerirao čist penal nakon toga ... Danas je jedva dočekao da uhvati Adriana nespremnog dok još uvijek namješta živi zid...

Ali i pored svega toga jači smo od svih nedaća, rušimo negativne rekorde po broju utakmica u nizu bez CS, ali šta je tu je bitni su rezultati  :D Imam osjećaj da oni igraju onoliko koliko je dovoljno za pobjedu, ne naprežemo se previše da jurimo neke velike pobjede, već smo na 2-0 krenuli rutinski održavati to, iako bih ja više volio da smo i tad napadali i dali još koji gol, ali  to je to ogromno samopouzdanje koje imamo, a ajde samo još da prođemo tu grupu pa da Van Dijk dobije zlatnu loptu da se još više napunimo samopouzdanjem.

Ovo je ogromna prednost, mislim da ovaj put nema šanse da je prokockamo!

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #36 : Studeni 30, 2019, 22:14 »
Hendo mi je danas odigrao bolje nego bilo koju tekmu ove sezone na osmici.

Treba uzet u obzir da smo igrali prije tri dana utakmicu, te da je i to uzrok donekle slabije igre danas. Chelsea je danas izgubio doma od loseg west hama, city je kiksao. I vise sam nego zadovoljan danas s tri boda. Pogotovo ako se uzme u obzir da je njihov golman skinuo dva tri mrtvaca, plus dunkov odlican blok kada je ox imao odlicnu sansu u drugom poluvremenu.

Offline mr.crime

• Hero Member
« Odgovori #37 : Studeni 30, 2019, 23:05 »
Sta Adrian izvodi sa tolikim namjestanjem zida,ovo je ispalo vrlo neprofesionalno, rekao bih vrlo neozbiljno.

Jesi slušao prijenos utakmice? Adrian je zidu 5 puta valjda rekao da se miču u desno. Ignorirali su ga. Zid je kriv, ne Adrian.

Online Marijo

• Hero Member
« Odgovori #38 : Studeni 30, 2019, 23:26 »
Jesi slušao prijenos utakmice? Adrian je zidu 5 puta valjda rekao da se miču u desno. Ignorirali su ga. Zid je kriv, ne Adrian.

meni se činilo kao da se dere "Hendo!" i pokazuje da se makne/maknu udesno
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #39 : Prosinac 01, 2019, 00:34 »

Atkinson nije napravio nikakvu grešku. Po meni je debilizam napravio golman

Online Marijo

• Hero Member
« Odgovori #40 : Prosinac 01, 2019, 01:00 »
Atkinson nije napravio nikakvu grešku. Po meni je debilizam napravio golman

imam osjećaj kao da odgovaram nekome ko nema pojma o nogometu i osjećaju za igru.
Čuješ, je li Atkinson učinio išta protiv pravila? Nije.
Je li učinio glup potez u vidu ne poznavanja igre i neimanja osjećaja za igru? Apsolutno

Golman je tek ušao, ne zagrijan, namješta zid, a ovaj mrtav ladan dosudi da se može pucat. Kad bi svi suci bili ovakva đubrad onda bi svaku utakmicu imali ovakvu situaciju a to nema nikakvog smisla

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #41 : Prosinac 01, 2019, 10:35 »
Zapravo sam pročitao da je i protivno pravilima da Brightonov igrač bude unutar metar od slobodnjaka, dakle nije baš ni po pravilima.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #42 : Prosinac 01, 2019, 10:39 »
Zapravo sam pročitao da je i protivno pravilima da Brightonov igrač bude unutar metar od slobodnjaka, dakle nije baš ni po pravilima.

I to je istina.

Sad vidim ovo...
https://twitter.com/Phoenixprince9/status/1200916046439493632

Rekao bih da dobro stoji. Svejedno, ovo što je Marijo napisao stoji.
« Zadnja izmjena: Prosinac 01, 2019, 10:46 gento »
Never miss a good chance to shut up.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #43 : Prosinac 01, 2019, 10:49 »
Nije prvi put ove sezone da Atkinson radi greske protiv nas. Isto je bilo i protiv Aston Ville, sa namestanjem ofsajda Firminu, kao i protiv Uniteda kada nije svirao falu nad Origiem kod njihovog gola.

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #44 : Prosinac 02, 2019, 00:46 »
Da, i ja sam dojma da su zadnja dva gola koji smo dobili neregularni, kao i onaj Rashfordov protiv Uniteda. :hm
Mo Salah, you little dancer!