Autor Tema: Liverpool - Everton, EPL 15. kolo  (Posjeta: 4064 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
Odg: Liverpool - Everton, EPL 15. kolo
« Odgovori #90 : Prosinac 04, 2019, 23:51 »
Da li se meni čini ili je Shaqiri malo smršao ? Automatski je i ubrzao. Odlična partija sa njegove strane, pokazujemo tu širinu koja će nam biti neophodna u narednom periodu.

Neznam sta se zajebavate sa stremovima i placemim sranjima,ako ja svaku utakmicu gledam badava,bilo na SpKlubu srpskom ili tomu amazonu ili bilo cemu drugome sa samo instaliranim Kodijem.Bez pucanja ili bilo cega i u HD-u,prosla bila i u 3D

Koje addons koristiš za strimove ?

Offline Moos

• Sr. Member
« Odgovori #91 : Prosinac 05, 2019, 05:59 »
Koristim Balkan Green build

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #92 : Prosinac 05, 2019, 07:19 »
Robertson mi je počeo ići na živce s tim svojim guranjima, mahanjima i svađama. On mi je uvijek bio neki povučeni, mirni, pravedan momak. Sad svaku tekmu par puta nekog gurne kad vidi da neće do lopte, nekog izlaktari, jebe sucima mater a vidi se da je kriv...

Gini se, s druge strane, penje sve više na listi želja za ime na dresu  :love
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #93 : Prosinac 05, 2019, 08:20 »
WWWWWDWWWWWWWWWWWWWWWWWDWDWDDWWW

Novi klupski rekord, niz bez poraza u prvenstvu od 32 utakmice, 27 pobjeda, 5 remija..   :klanja

Merry Christmas Everton!  B-)

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #94 : Prosinac 05, 2019, 09:08 »
Robertson mi je počeo ići na živce s tim svojim guranjima, mahanjima i svađama. On mi je uvijek bio neki povučeni, mirni, pravedan momak. Sad svaku tekmu par puta nekog gurne kad vidi da neće do lopte, nekog izlaktari, jebe sucima mater a vidi se da je kriv...

Baš ,postao je to cocky... Odlično što je Klopp izrotirao i što je upalilo, fino bi bilo da se trend nastavi u utakmicama u kojima se to može..dobro da nije bilo ozljeda,jer obje ekipe su bile dosta čvrste...

Offline brutek

• Hero Member
« Odgovori #95 : Prosinac 05, 2019, 09:34 »
lovrenov asist otvara novi strah kod protivnika, jer ne samo da oba stopera imaju dijagonale na krila već i ovakve projektile... plus golovi u prošlim tekmama... origi također potvrđuje reputaciju i sigurno neće protivnici odahnuti kada vide njega u sastavu umjesto trozupca... još jedino fali taj udarac izvan 16, osim oxa (fabinov gol je izuzetak od pravila), da bi sve imali pokriveno

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #96 : Prosinac 05, 2019, 09:43 »
Dobro jutro Everton!
Ono što je Klopp jučer izveo je malo rečeno remek djelo. Ulaz u utakmicu je bio odličan, i Everton je odigrao onako kako nama paše. MIslim da su došli ne umoriti se protiv nas. Igrali smo se s njima, puno  trke unaprijed baš pripremljeno za Kloppa. Ako pogledate svaki naš pogodak je plod male jebene genijalnosti. Kod prva dva, ulaz u prazan prostor, treći gol je remek dijelo, kontra za 4. gol je "made by Klopp" a peti je došao u naše vrijeme 85.minuta + gol u malu mrežicu.
desni
Prebacivanje igre sa jedne na drugu strane nam je postalo zaštitno ime, ako ne ide desno, Trent sa lijevom! gađa u trepavicu bilo kojeg igrača na terenu. Odmah se sjetim Xabi Alonsa ..Ako ne ide lijevo Andrew traži desno.
I još jedna tekma sa Adrianom koju nismo izgubili  :D. Adrian nije mogao ništa kod dva gola, malo me smeta njegova spora reakcija imam osjećaj da uvijek reagira sekundu poslije Beckera.
Who is next?
Ovo je naša godina

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #97 : Prosinac 05, 2019, 10:45 »
Pravda za Origia :help
u prvih 11 :super :super :super :super :super :super
Da li vidis ovo Jurgene :help,

'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.