Liverpool > Utakmice

RB Salzburg - Liverpool, Liga prvaka 6. kolo

<< < (28/29) > >>

scouser68:
Lovren, Matip i Gomez jednostavno ne mogu progurati sezonu bez ozljede/a. Taj scenarij se uredno ponavlja.. Nadam se da ce Gomez sada ovaj period izdrzati i nadam da se na ljeto ide po stopera.
Uzeti neku lovu na Lovrenu i ostaviti Matipa i Gomeza za rotaciju..

mashaka:
Napokon pravi Keita, povezao je dva odlična meča i sad ga treba gurat maksimalno. Ne znam zašto Firmino pruža ovako blijede partije u zadnje vrijeme, možda bi ga od iduće sezone valjalo povuć u sredinu, pogotovo ako uzmemo Sancha.

grbi:

--- Citat: gento - Prosinac 10, 2019, 21:30 ---Možda je do zadnjeg veznog koji je već 3. tekmu na red kandidat za MotM. :)))

--- Kraj citata ---
:lol :super

silvan:

--- Citat: Slav26 - Prosinac 10, 2019, 14:33 ---Jesam li jedini koji ima osjećaj da večeras ispadamo iz LP?

--- Kraj citata ---

takvi kao ti. prestanite se brukati. ispadate smijesni. Liverpool je mocan stroj i pomirite se sa tim..

silvan:

--- Citat: LessMore - Prosinac 10, 2019, 20:45 ---Jedan post prije nego svi krenu pisat,pljuvat Salaha i ostalo.

Kao prvo, Henderson opet sjajno,kapetanski,stabilno. Svaka cast, ja sam prvi koji ga pljujem ali i pohvalim kad ovako igra. MOTM za mene,bez konkurencije.

Kao drugo, kako smo jebeno zreli...
Daj nam kombinatorni i igracki mocan City, znamo kako.
Daj nam Burnley,zatvorenog engleza...znamo kako.
Daj nam zaigrani i brzi Salzburg,pod pristiskom,znamo kako.

Kapa dole svima koji su dio ovog danasnjeg Liverpoola, uzitak je pratiti ovo iz tekme u tekmu.

--- Kraj citata ---

:super

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju