Anketa

U zimskom prijelaznom roku (ne računam na opciju bitnih ozljeda)...

...ništa posebno, kao na ljeto
7 (46.7%)
...nešto malo, onak za popuniti klupu
5 (33.3%)
...ne preskupu ali nešto za rotaciju
2 (13.3%)
...barem jedan kapitalac
1 (6.7%)

Ukupno Glasova: 15

Glasanje završeno: Rujan 09, 2019, 13:54

Autor Tema: Zimski transferi 2019/20 - spammara  (Posjeta: 13397 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline markoj

• Hero Member
Odg: Zimski transferi 2019/20 - spammara
« Odgovori #165 : Prosinac 02, 2019, 16:02 »
Maddison je bolji od Sancha koji je po pisanju novi Balotelli, samo u puška fali..

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #166 : Prosinac 02, 2019, 18:47 »
https://twitter.com/JanAageFjortoft/status/1201463963336216576
https://twitter.com/JanAageFjortoft/status/1201557527412051968

130 milja funti, nope

Maddison je bolji od Sancha koji je po pisanju novi Balotelli, samo u puška fali..
Jesi ih probao usporediti na novom football manageru?

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #167 : Prosinac 02, 2019, 19:07 »
Jesi ih probao usporediti na novom football manageru?

:lol :klanja
Never miss a good chance to shut up.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #168 : Prosinac 02, 2019, 19:40 »
Može anketa? Sancho za 100+ milijuna?

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #169 : Prosinac 02, 2019, 21:03 »
:lol :klanja

gento je papčina pa nisam .. još sam na 2019 budem ti javio čim probam u fmu pa možeš svršiti na moj rezultat koji je bolji

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #170 : Prosinac 03, 2019, 15:21 »
"We’re pretty much always ready..."

Jurgen Klopp refuses to rule out transfer dealings next month as the Reds boss reiterates his dislike at the PL's window shutting before rest of Europe.
https://t.co/o02l66tzXV

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #171 : Prosinac 03, 2019, 21:24 »
https://twitter.com/JanAageFjortoft/status/1201463963336216576

:love

Sancho i Aouar..  mislim da Sancho ima smisla jedino ako netko od dvojca Mane ili Salah ode na ljeto, ne možeš dati 100+ na rotacijsku opciju iako dečko ima tek 19g i biti će klasa ako već nije..
Bailey iz Leverkusena se opet budi, zabio Bayernu dva komada za vikend, možda bi bio realnija opcija za rotaciju a ima isto lijep potencijal, 22g..

Havertza nisam toliko gledao ali i njegova će cijena biti oko 100tke.. takvim velikim ulaganjima vjerojatno se možemo nadati tek na ljeto..

realnije bi bilo jedno rotacijsko potencijalno krilo poput jamajčanina i neki backup lijevi bek, ali ko će ga znati s Kloppom, najrealnije je da nikog ne dovede.. ušli smo u prosinac sa +11, nezz ko je bio toliko optimističan da se uopće usudio nadati tome, nadam se da ćemo u siječnju izaći i nadalje u plusu, sad ide ona ludnica od rasporeda, treba to preživiti na okupu..
YNWA!!

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #172 : Prosinac 03, 2019, 21:52 »
Mislim da ne trebaju Salah i Mane otići da ovaj dođe.

Igramo 60 tekmi. Svaki da dvije igra pa jednu odmara, dobiješ 3 igrača po 40 tekmi. A da ne pričam o tome da i Salah i Mane mogu u napad tako da i Firmino može odmarati. Znači 4 igrača na 60 tekmi (puta 3 pozicije). Svaki 45 tekmi. Svi odmorni i svi zadovoljni jer ne igraju svaku 4. tekmu.

A možda ponekad i zaigramo 4231. Ako je lani mogao sa Shaqirijem, može itekako i sa ovim.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #173 : Prosinac 03, 2019, 22:07 »
Mislim da ne trebaju Salah i Mane otići da ovaj dođe.

Igramo 60 tekmi. Svaki da dvije igra pa jednu odmara, dobiješ 3 igrača po 40 tekmi. A da ne pričam o tome da i Salah i Mane mogu u napad tako da i Firmino može odmarati. Znači 4 igrača na 60 tekmi (puta 3 pozicije). Svaki 45 tekmi. Svi odmorni i svi zadovoljni jer ne igraju svaku 4. tekmu.

A možda ponekad i zaigramo 4231. Ako je lani mogao sa Shaqirijem, može itekako i sa ovim.

Shvaćam ja tebe, isto si pričao i kad smo pričali o Mahrezu tada, donekle se i slažem, međutim ne možeš nekog platiti 100+M i dati mu neku rotacisjku rolu kao i ni očekivati da bi zdravi Mane i Salah bili hepi sa sličnom ulogom pogotovo ako nam donesu naslov, kamo sreće..

u FMu to još možeš lijepo rasporediti ali nisam siguran da nebi bilo nezadovoljnih da to tako rasporediš u real life-u.. ono što je bitnije od mog mišljenja je što i Klopp koliko vidimo ne rotira previše, možda i zato što nema previše opcija, ali i to je donekle njegova odluka.. tu i tamo ubaci trećeg stopera ili rotira 4 veznjaka na tri pozicije i Origija povremeno u napadačkoj trojki..

Ugl, da ne duljim više, ako dovedemo 100+ igrača, očekujem da se isti forsira u prvih 11 kad se adaptira na ligu, svakako više od 40 tekmi..
YNWA!!

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #174 : Prosinac 03, 2019, 22:15 »
Ne vidim zašto bi bilo nezadovoljnih ako 3 tekme igraju, a 4. odmaraju. :neznam

Anyway, vidjet ćemo kako je to Klopp zamislio. Ne bi me ni ovo iznenadilo:

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #175 : Prosinac 03, 2019, 22:41 »
Uvijek isto. Kad se spomene sancho il netko takav, krene prica da mora netko od salaha i manea otici. Cim odigramo neki remi ili izgubimo, onda je to zbog toga jer nemamo klupu.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #176 : Prosinac 03, 2019, 22:43 »
Ne vidim zašto bi bilo nezadovoljnih ako 3 tekme igraju, a 4. odmaraju. :neznam

Anyway, vidjet ćemo kako je to Klopp zamislio. Ne bi me ni ovo iznenadilo:

meni se to sviđa ali mi više djeluje za neku opciju za lov na negativan rezultat.. ova dvojica u sredini bi se pokidali, i trojka trenutno ima za odtrčati maratone iako nastojimo igrati presing sa prednjom trojkom ali ne u onoj mjeri kao kad je Klopp tek došao.. Firmino na AMF mi je zanimljivija opcija od Salaha na CFu  :), meni se tu Salah i nije previše svidio ali može to odigrati, no bolji je sa više prostora pred sobom nego kad mu je branič na leđima.

ako je vjerovati ovim procjenama Sancho i Havertz su nakon  Mbappea i Felixa najskuplji mladi igrači na svijetu i next big thing,  i to će nekog jaaako skupo stajati.. Sancho mi je top i ako bi birao, njega bi, iskreno jer Havertza nisam ni previše gledao, iako realno nam trenutno treba više taj tip igrača poput Havertza..
s druge strane Aouar bi mogao biti duplo jeftiniji od Havertza a nisam siguran da je lošiji.. igra neku drugu ulogu, više nekog kreativnog b2b..

Maddison je zanimljiv također, ali englez je a znamo da će kao takav biti preplaćen debelo i vjerojatno će završiti u top 4, nekako mi ManU i Tott imaju najviše mjesta za njega, pogotovo ako potonji na ljeto ostanu bez Eriksena..
četvrta meni osobno zanimljiva opcija je Neves koji se dobro adaptirao na PL i imao super partija.. nije prebrz igrač ali ostalo je sve na razini, nezz jedino kako bi odgovorio na obrambene zahtjeve Kloppa, može li odraditi to poput naših rudara..

svi od navedenih imaju još oscilacija, od jebenih partija do neprepoznatljivih, sve su to mladi igrači i toga isto treba biti svjestan da bi i prilagodba uzela neko vrijeme..
YNWA!!

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #177 : Prosinac 03, 2019, 22:46 »
Napokon se možemo dovesti u situaciju da imamo 4 takva igrača gore bez odlazaka i ne bi imao apsolutno ništa protiv da ga dovedemo.

Čak mislim da je logično da ga dovedemo bez da prodajemo Salaha ili Manea, nego da ga dovedemo, nekoga od te dvojice prodamo i da smo opet na trojici gore.
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #178 : Prosinac 03, 2019, 22:53 »
Napokon se možemo dovesti u situaciju da imamo 4 takva igrača gore bez odlazaka i ne bi imao apsolutno ništa protiv da ga dovedemo.

Čak mislim da je logično da ga dovedemo bez da prodajemo Salaha ili Manea, nego da ga dovedemo, nekoga od te dvojice prodamo i da smo opet na trojici gore.

Baš to. Kako smo točno napredovali ako bi nam Shaqiri i dalje bio 4. opcija? :D

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #179 : Prosinac 03, 2019, 23:09 »

i meni je logično da se uz njih dovede krilo, ali nisam siguran da je realno da to krilo platimo 100+

uz to napisali ste i da se opet proširuje stadion, za 7k na 61k za cca 60M..

hoću reći da iako bi Sancha prvog, realnije mi je da dovedemo za 40-50M krilo + 40-50M veznjaka i neki backup LB za 15-20M..

ajd vidjet ćemo, možemo maštati, samo da nešto i realiziramo, možda i na zimu..
YNWA!!