Liverpool > Transferi

Zimski transferi 2019/20 - spammara

<< < (72/73) > >>

gento:
Znači Firminu, Salahu i Maneu su zamjene Minamino, Origi i Shaqiri (ogroman pad u kvaliteti), a mi nismo sigurni ako bi htjeli Wernera. Prodaj Shaqirijia i dovedi neku kvalitetu. Osobno bi najradije Sancha, ali mislim da nam je preskup. Opcije koje su se najviše spominjale su Sancho i Werner.

U vezi ćemo imati Fabinha, Hendersona, Ginija, Keitu i Ox-a. Lallana odlazi, Milner više nije za sredinu. Treba nam i tu novi igrač. Moguće da ćemo dati priliku nekom od klinaca, ali ipak bih najradije kupio ovdje nekoga. Opcije koje su se najviše spominjale su Havertz i Aouar.

Za desni bek ne bi nikoga kupio. Tu je Trent, a i sviđaju mi se Neco i Hoever i tu bi riskirao s jednim od njih. Za lijevi bek imamo Robertsona i Milnera. U obrani mislim da će Lovren otići tako da bi ovdje nekoga kupio. Osobno bi išao po Upamecana koji mi se jako svidio prije 2 sezone kada sam dosta pratio Leipzig, ali on će biti jako skup.

Branič, vezni i krilo/napadač. Para bi trebalo biti, a i prodajom Shaqirija, Grujića, Lovrena, Wilsona + odlaska Lallane oslobodit će se i puno plaće, a i prihod će biti velik.

mashaka:

--- Citat: gento - Veljača 03, 2020, 18:58 ---Znači Firminu, Salahu i Maneu su zamjene Minamino, Origi i Shaqiri (ogroman pad u kvaliteti), a mi nismo sigurni ako bi htjeli Wernera. Prodaj Shaqirijia i dovedi neku kvalitetu. Osobno bi najradije Sancha, ali mislim da nam je preskup. Opcije koje su se najviše spominjale su Sancho i Werner.

U vezi ćemo imati Fabinha, Hendersona, Ginija, Keitu i Ox-a. Lallana odlazi, Milner više nije za sredinu. Treba nam i tu novi igrač. Moguće da ćemo dati priliku nekom od klinaca, ali ipak bih najradije kupio ovdje nekoga. Opcije koje su se najviše spominjale su Havertz i Aouar.

Za desni bek ne bi nikoga kupio. Tu je Trent, a i sviđaju mi se Neco i Hoever i tu bi riskirao s jednim od njih. Za lijevi bek imamo Robertsona i Milnera. U obrani mislim da će Lovren otići tako da bi ovdje nekoga kupio. Osobno bi išao po Upamecana koji mi se jako svidio prije 2 sezone kada sam dosta pratio Leipzig, ali on će biti jako skup.

Branič, vezni i krilo/napadač. Para bi trebalo biti, a i prodajom Shaqirija, Grujića, Lovrena, Wilsona + odlaska Lallane oslobodit će se i puno plaće, a i prihod će biti velik.

--- Kraj citata ---

Jamal Lascelles, kapetan Newcastle. Po onom šta sam gledao dobar stoper, i još bolji karakter. Savršeno bi se uklopio s Virgilom. Lovren ide, Gomez i Matip su skloni ozljedama. Naravno standardni dvojac bi bili i dalje Gomez i Van Dijk.

scouser68:

--- Citat: jon_snow - Veljača 03, 2020, 18:43 ---Za Wernera nebi dao vise od 50 mil. trkaca kokos koja nema nista osim brzine,dobro zabija golove ali mislim da je to vise do Bundeslige i Leipziga nego do njega.. i kad pogledam sta bi dobili njegovom kupovinom ? jel nam donosi nesto sto nemamo ? Brzine itekako imamo,.. zato kazem da bi puno prije Sancha koji je tehnicki koplje iznad Wernera..dribling,pregled igre pa cak nije puno ni sporiji od Wernera..
Puno vise nam treba jedan Sancho nego jedan Werner.

--- Kraj citata ---

Werner je trkaca kokos i samo je brz i samo zabija dobro golove tamo u nekoj Bundesligi i isto tako su slucajno prosli u nokaut fazu Lige prvaka? A ok, ako je to sve samo onda si to super zakljucio..
Posebno kad uzmemo u obzir da nema na trzistu puno kvalitetnijih napadaca njegovih godina za vrijednost koliko iznosi njegova klauzula. Bespotrebno je vuci usporedbu sa Sanchom ako jednog dovodis za 50-60, a drugog za 100-120. Werner da nema klauzulu bi bio poprilicno skuplji pa bi tada vjerujem jednako kao i kod Sancha prica imala drugaciji tijek..ovako s klauzulom je svakako zanimljiviji..
To je politika kojom se vodi nas klub. Nitko ne sumnja da bi Sancho bio sjajna akvizicija nego smatraju u klubu da ne vrijedi u ovom trenutku dati toliko za njega s obzirom na Salaha, Manea i Firmina koji prakticki igraju stalno kroz sezonu (ok, situacija sa AFCON-om malo mijenja pricu, ali opet ne toliko da bi se islo na takav visoki transfer).
Mislim da bi ta prica bila realna tek kad bi netko od ovog trojca otisao.. Nastavljaju se voditi principima koji su ih do ovog nivoa i doveli. Nije problem skupo platiti, ali onda kada je to stvarno opravdano. Kao sto je bio slucaj sa Van Dijkom i Allisonom. Meni u nasoj cijeloj transfer prici nekako najvise "bode u oci" Naby Keita no eto, nitko nije sto posto nepogrijesiv, a i na njega se jos uvijek racuna jer je mlad pa kao ima jos nade da pokaze zasto je placen koliko je placen..

Monello:

--- Citat: scouser68 - Veljača 03, 2020, 18:02 ---Ne zaboravi niti cinjenicu da je zazivao da Grujic treba igrati umjesto Hende.. Dakle, Grujica obavezno prodati..  :D

--- Kraj citata ---

Nogometni znalci :hitwall :hitwall :hitwall

i da da podsjetim da sam prvi provalio vjestine pacenog Lorisa i prvi odjebao Cana,a zbog njega Cana i Hende  samo zbog toga a da nisam ni gledao forsirao Grujica jer mi se od doticnog povracalo gledajuc ga.

a Hendo je tad igrao ofenzivnog u paru sa Canom i to je bilo ocajno za gledat dva transportera u vezi sve do
dolaska kloppa koji je razbio to sranje u vezi.
toliko o tom

Salah je naslabija karika u ovoj momcadi i to je moje misljenje.

scouser68:

--- Citat: Monello - Veljača 03, 2020, 19:16 ---Nogometni znalci :hitwall :hitwall :hitwall

i da da podsjetim da sam prvi provalio vjestine pacenog Lorisa i prvi odjebao Cana,a zbog njega Cana i Hende  samo zbog toga a da nisam ni gledao forsirao Grujica jer mi se od doticnog povracalo gledajuc ga.

a Hendo je tad igrao ofenzivnog u paru sa Canom i to je bilo ocajno za gledat dva transportera u vezi sve do
dolaska kloppa koji je razbio to sranje u vezi.
toliko o tom

Salah je naslabija karika u ovoj momcadi i to je moje misljenje.

--- Kraj citata ---

A sta Hendo igra samo dobro sesticu? Na osmici se drugi dio prosle sezone gdje smo disali iz kola u kolo Cityu za vratom i osvojili Ligu prvaka paralelno setao? Daj Monello molim te..

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju