Liverpool > Transferi

Zimski transferi 2019/20 - spammara

<< < (57/73) > >>

mashaka:
Moje mišljenje je da ćemo morat nakon dvije brutalne sezone nešto taktički promijenit, jer ćemo postati predvidivi baš kao City ove godine. Doveo bi Wernera ponajprije zbog zbog njegove kvalitete, a i zbog Afričkog kupa nacija u sred sezone, bilo bi neozbiljno da nam tih mjesec dana igraju Brewster i Elliot. Firmino se u slučaju dolaska Wernera može spustit nekad i u sredinu. Volio bi još jednog veznjaka tipa Neves jer Keita i Ox su skloni ozljedama, a Lallana odlazi a i Milner je već u godinama. I za kraj volio bi zamjenu za Robu, jer na desnom već imamo malog Williamsa. Uz to sve bi prodao Shaqirija, Lovrena, Grujića i Wilsona pa kad zbgrojimo to ne bi puno ni potrošili a imali bi opet fenomenalnu ekipu.

Lasko:
Vjerujem da će ići Lallana, Shaqiri, Lovren, Clyne od senior igrača. Od igrača sa posudbe rekao bih da će Wilson biti prodan za neku veću lovu, a i dobar dio ostalih posuđenih igrača će dobiti ispisnicu (Ejaria, Awoniji, Ojo, Karius...). Vidjet ćemo što će biti s Grujićem koji će imati 24 godine na ljeto.

LessMore:
Sve razumim ali neznam sta puno ljudi vidi u tom Grujicu...ocito da je to bila Buvaceva sugestija i mislim da on prvi nema nikakve sanse u ovakvom poletnom Liverpoolu.

Slav26:
Tko je taj Buvač?  :kuler

AS88:

--- Citat: LFCRi - Siječanj 21, 2020, 18:44 ---Mislim da si je Mbappe zacrtao Real s obzirom da mu je Zidane najveci idol, a sasvim sam siguran da ce Real ici po njega na ljeto.

--- Kraj citata ---

Čitao danas za sastanak Reala sa Tottenhamom, Levy gura Kanea i hoće brdo eura + Balea. Ovo mi se čini kao win win za Real, ako prođe pitanje je dal će imat love još i za Mbappea.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju