Anketa

U zimskom prijelaznom roku (ne računam na opciju bitnih ozljeda)...

...ništa posebno, kao na ljeto
7 (46.7%)
...nešto malo, onak za popuniti klupu
5 (33.3%)
...ne preskupu ali nešto za rotaciju
2 (13.3%)
...barem jedan kapitalac
1 (6.7%)

Ukupno Glasova: 15

Glasanje završeno: Rujan 09, 2019, 13:54

Autor Tema: Zimski transferi 2019/20 - spammara  (Posjeta: 35322 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Zimski transferi 2019/20 - spammara
« Odgovori #270 : Siječanj 21, 2020, 14:48 »
Nitko nije rekao da ne bi želio Nevesa. Problem je njegov argument koji je naveo za njegovu kupnju.
Never miss a good chance to shut up.

Online jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #271 : Siječanj 21, 2020, 15:14 »
Pa i nije nam bas potreban Neves,Fabinho je prva opcija a Henderson je da uleti kad je potrebno,sasvim zadovoljan sa tim opcijama.
Najveci problem nam je u napadu di nemamo osim Origia nikakvu zamjenu..Minamino je tu sad di ce se on koristit to je pitanje da li kao zamjena za Firmina ili u sredini,jos se ocekuje prodaja Shaqiria.

Offline Comanche

• Sr. Member
  • #YNWA
« Odgovori #272 : Siječanj 21, 2020, 15:45 »
Vezni red nam je trenutno prepun igraca po Kloppovom modelu, tako da sam siguran da tu nece biti pojacanja cak i kad/ako ode Lallana.
Na ljeto ocekujem jedino Wernera da upotpuni napadacki dio ekipe i to je to.

Za bekove mi je realno da cemo dovest igraca oko 30 godina, koji bi pristao ulaziti samo kad su Robertson i Trent na infuziji. Dovoljno kvalitetan igrac a da bi pristao na te uslove mi trenutno ne pada na pamet. Ili ce Klopp aktivnije odlucit koristit igrace iz akademije, u sto sumnjam

Offline LFCRi

• Hero Member
« Odgovori #273 : Siječanj 21, 2020, 18:44 »
Mislim da si je Mbappe zacrtao Real s obzirom da mu je Zidane najveci idol, a sasvim sam siguran da ce Real ici po njega na ljeto.
Plus kao sto je Gento rekao cisto sumnjam da bi mu nasi dali placu koju trazi.

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #274 : Siječanj 21, 2020, 19:46 »
Neves bi pao kao budali šamar. Bio bi dodatno rješenje da ne ovisimo o bekovima i njihovom zdravlju.
Milner koji će odigrati još sezonu sigurno nije dugoročno rješenje za beka.
Sredina nam je puna poluspremnih igrača.
Radije bi na tome poradio nego na dovođenju napadača.
« Zadnja izmjena: Siječanj 21, 2020, 20:01 markoj »

Online jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #275 : Siječanj 21, 2020, 19:51 »
Neves bi pao kao budali šamar.
Ako nam je sredina puna poluspremnih igraca onda je i pozicija stopera + moguca prodaja Lovrena,mislim da ce sam traziti da ode,tako da sve osim dovodjena stopera bi bilo iznenađenje.

Offline brutek

• Hero Member
« Odgovori #276 : Siječanj 21, 2020, 21:12 »
pih, sad kad se clyne vrati, pola problema će biti riješeno

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #277 : Siječanj 21, 2020, 22:53 »
Neves je stvarno dobar igrač za svoju poziciju, tu nema dileme ali isto tako mislim da trenutno nije bolji od onoga što već imamo, tj preskup je za to što bi dobili. Prije će Klopp uzeti jednog novog Ginia za 15-20mil i onda ga treningom uklopiti.
Niti na bekovima ne vidim, osim stvarno velikog peha i ozljede, da će biti velikih investicija. Prije će se tražiti neki novi Robinson, znači 5-10mil pa trening.
Meni bi puno važnije bilo riješiti pitanje stopera i onda jedan kapitalac kao dodatna opcija u napadu.
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #278 : Siječanj 22, 2020, 00:28 »
https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1219563787201720320

Ima nekoliko objava da smo potpisali predugovor sa Wernerom, kao i da ce Klopp dobiti 200 miliona na ljeto za pojacavanje ekipe.

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #279 : Siječanj 22, 2020, 07:33 »
Neves bi pao kao budali šamar. Bio bi dodatno rješenje da ne ovisimo o bekovima i njihovom zdravlju.

Ali kako ne razumiješ da ta kreacija preko bekova nije slučajna i nije zbog nedostatka kreativnih veznjaka, već taktička zamisao, koja uz to jako dobro funkcionira? Možda u početku i je bilo djelomično zbog toga, ali u ovom trenutku mislim da bi Klopp prije tražio igrače koji se mogu uklopiti u ovakav sistem nego ga mijenjao.

Recimo jedan Hakimi bi nam sjeo ko budali šamar  ]:)
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #280 : Siječanj 22, 2020, 09:31 »
Moje mišljenje je da ćemo morat nakon dvije brutalne sezone nešto taktički promijenit, jer ćemo postati predvidivi baš kao City ove godine. Doveo bi Wernera ponajprije zbog zbog njegove kvalitete, a i zbog Afričkog kupa nacija u sred sezone, bilo bi neozbiljno da nam tih mjesec dana igraju Brewster i Elliot. Firmino se u slučaju dolaska Wernera može spustit nekad i u sredinu. Volio bi još jednog veznjaka tipa Neves jer Keita i Ox su skloni ozljedama, a Lallana odlazi a i Milner je već u godinama. I za kraj volio bi zamjenu za Robu, jer na desnom već imamo malog Williamsa. Uz to sve bi prodao Shaqirija, Lovrena, Grujića i Wilsona pa kad zbgrojimo to ne bi puno ni potrošili a imali bi opet fenomenalnu ekipu.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #281 : Siječanj 22, 2020, 10:19 »
Vjerujem da će ići Lallana, Shaqiri, Lovren, Clyne od senior igrača. Od igrača sa posudbe rekao bih da će Wilson biti prodan za neku veću lovu, a i dobar dio ostalih posuđenih igrača će dobiti ispisnicu (Ejaria, Awoniji, Ojo, Karius...). Vidjet ćemo što će biti s Grujićem koji će imati 24 godine na ljeto.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #282 : Siječanj 22, 2020, 11:58 »
Sve razumim ali neznam sta puno ljudi vidi u tom Grujicu...ocito da je to bila Buvaceva sugestija i mislim da on prvi nema nikakve sanse u ovakvom poletnom Liverpoolu.
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline Slav26

• Hero Member
« Odgovori #283 : Siječanj 22, 2020, 12:52 »
Tko je taj Buvač?  :kuler

Offline AS88

• Jr. Member
« Odgovori #284 : Siječanj 22, 2020, 13:32 »
Mislim da si je Mbappe zacrtao Real s obzirom da mu je Zidane najveci idol, a sasvim sam siguran da ce Real ici po njega na ljeto.

Čitao danas za sastanak Reala sa Tottenhamom, Levy gura Kanea i hoće brdo eura + Balea. Ovo mi se čini kao win win za Real, ako prođe pitanje je dal će imat love još i za Mbappea.