Liverpool > Transferi

Zimski transferi 2019/20 - spammara

<< < (56/73) > >>

jon_snow:

--- Citat: markoj - Siječanj 21, 2020, 19:46 ---Neves bi pao kao budali šamar.
Milner koji će odigrati još sezonu sigurno nije dugoročno rješenje za beka.
Sredina nam je puna poluspremnih igrača.
Radije bi na tome poradio nego na dovođenju napadača.

--- Kraj citata ---
Ako nam je sredina puna poluspremnih igraca onda je i pozicija stopera + moguca prodaja Lovrena,mislim da ce sam traziti da ode,tako da sve osim dovodjena stopera bi bilo iznenađenje.

brutek:
pih, sad kad se clyne vrati, pola problema će biti riješeno

grbi:
Neves je stvarno dobar igrač za svoju poziciju, tu nema dileme ali isto tako mislim da trenutno nije bolji od onoga što već imamo, tj preskup je za to što bi dobili. Prije će Klopp uzeti jednog novog Ginia za 15-20mil i onda ga treningom uklopiti.
Niti na bekovima ne vidim, osim stvarno velikog peha i ozljede, da će biti velikih investicija. Prije će se tražiti neki novi Robinson, znači 5-10mil pa trening.
Meni bi puno važnije bilo riješiti pitanje stopera i onda jedan kapitalac kao dodatna opcija u napadu.

Luis Garcai:
https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1219563787201720320

Ima nekoliko objava da smo potpisali predugovor sa Wernerom, kao i da ce Klopp dobiti 200 miliona na ljeto za pojacavanje ekipe.

marko211:

--- Citat: markoj - Siječanj 21, 2020, 19:46 ---Neves bi pao kao budali šamar. Bio bi dodatno rješenje da ne ovisimo o bekovima i njihovom zdravlju.
Milner koji će odigrati još sezonu sigurno nije dugoročno rješenje za beka.
Sredina nam je puna poluspremnih igrača.
Radije bi na tome poradio nego na dovođenju napadača.

--- Kraj citata ---

Ali kako ne razumiješ da ta kreacija preko bekova nije slučajna i nije zbog nedostatka kreativnih veznjaka, već taktička zamisao, koja uz to jako dobro funkcionira? Možda u početku i je bilo djelomično zbog toga, ali u ovom trenutku mislim da bi Klopp prije tražio igrače koji se mogu uklopiti u ovakav sistem nego ga mijenjao.

Recimo jedan Hakimi bi nam sjeo ko budali šamar  ]:)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju