Autor Tema: Liverpool - Chelsea, UEFA Super Cup  (Posjeta: 4004 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Raptor

• Hero Member
Odg: Liverpool - Chelsea, UEFA Super Cup
« Odgovori #150 : Kolovoz 15, 2019, 13:23 »
Zar nije to novo pravilo di sudac pusta igru?! Kao recimo ona situacija od sinoc di je Giru u zaledu, ne zabija gol i igra se bez prekida dalje, da je zabio gol sudila bi zalede....
Je, takvo je sad pravilo, ako nisu pomocni 100% sigurni, igra se dalje, dok VAR ne "ispravi" gresku.

Offline anfiled fortress

• Full Member
  • Kladionica se igra mozgom,a ne srcem.
« Odgovori #151 : Kolovoz 15, 2019, 13:32 »
Ja mislim da trofej kojeg osvojiš na racun jedne utakmice nije trofej.

Prije pocetka sezone sam progoznirao da ce Chelsea zavrsit na 9. mistu. Sramotno prvo poluvrijeme protiv jedne po meni prosječne ekipe. Kloppovi eksperimenti sa Oxom na krilu i Gomezom na beku(po ko zna koji put) nisu donili ništa dobro. U jednu ruku mi je drago da je Gomez igra da se šta vise rastereti TAA, ali na duze staze Gomez nema sta radit na beku.

Mane igrac utakmice.Bolji od Salaha za 2 klase najmanje. Firmino opet pokaza da je glavni igrac u Kloppovom sustavu.

Najlosiji - Fabinho. On je razlog onako katastrofalnog prvog poluvremena.Da je on bio na razini bila bi to druga prica.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #152 : Kolovoz 15, 2019, 13:37 »
Ja mislim da trofej kojeg osvojiš na racun jedne utakmice nije trofej.

Samo da bi dosao u mogucnost da uzmes ovaj trofej, morao si da osvojis LP ili LK. Stoga ovaj trofej i ta jedna utakmica ima tezinu i znacaj. Isto kao i SKP koje nas ceka za mjesec ili dva.

Offline anfiled fortress

• Full Member
« Odgovori #153 : Kolovoz 15, 2019, 13:40 »
Samo da bi dosao u mogucnost da uzmes ovaj trofej, morao si da osvojis LP ili LK. Stoga ovaj trofej i ta jedna utakmica ima tezinu i znacaj. Isto kao i SKP koje nas ceka za mjesec ili dva.

To je moje osobno mišljenje. Ne zelim osporavat uspjeh ekipe. Svaka čast na jos jednom trofeju ali da  u ukupnom zbroju trofeja jednako vrijedi Premiership i Supercup..to po meni nema smisla.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #154 : Kolovoz 15, 2019, 13:43 »
(click to show/hide)

manuela nicolosi, mada to dosad svi znamo... :D
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #155 : Kolovoz 15, 2019, 13:43 »
po toj logici onda ni trofej bilo kojeg drugog kup natjecanja nema težinu, zato sto se svaki kup svodi na kraju na finalnu utakmicu

Offline anfiled fortress

• Full Member
« Odgovori #156 : Kolovoz 15, 2019, 13:51 »
po toj logici onda ni trofej bilo kojeg drugog kup natjecanja nema težinu, zato sto se svaki kup svodi na kraju na finalnu utakmicu

Da bi dosa u finalnu utakmicu nekog kupa moras izbacit bar 5 protivnika. A u Supercupu tribas pobjedit samo jednu utakmicu i vec imas trofej.
Sad ces ti rec da smo morali osvojit Ligu Prvaka da dodemo do prilike da igramo Supercup ali smo za Ligu Prvaka vec dobili trofej koji smo zasluzili jer smo izbacili 5 protivnika i onda nas taj trofej koji smo vec ubrojili u ukupan zbroj trofeja automatski kvalificira u utakmicu u kojoj jedna pobjeda donosi trofej. Nije mi bas lako objasnit preko tipkovnice sta zelim rec ali nadam se da shvacas.

P.S. brojke pisem napamet...neka ekipa treba proc puno vise da bi osvojila FA Cup jer krece od prve runde

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #157 : Kolovoz 17, 2019, 03:34 »

Da bi dosa u finalnu utakmicu nekog kupa moras izbacit bar 5 protivnika. A u Supercupu tribas pobjedit samo jednu utakmicu i vec imas trofej.
Sad ces ti rec da smo morali osvojit Ligu Prvaka da dodemo do prilike da igramo Supercup ali smo za Ligu Prvaka vec dobili trofej koji smo zasluzili jer smo izbacili 5 protivnika i onda nas taj trofej koji smo vec ubrojili u ukupan zbroj trofeja automatski kvalificira u utakmicu u kojoj jedna pobjeda donosi trofej. Nije mi bas lako objasnit preko tipkovnice sta zelim rec ali nadam se da shvacas.

P.S. brojke pisem napamet...neka ekipa treba proc puno vise da bi osvojila FA Cup jer krece od prve runde

O čemu ti pričaš?
Da bi došao u priliku da osvojiš superkup moraš osvojit jedno natjecanje. Kakva jedna jebena utakmica?

Nije premiership, al da vrijedi, vrijedi, točka.

Logika ti nema nikakvog smisla.
Btw ne jebe me mlađarija koja to ne poštuje i koja ne cijeni superkup. 'Krvavo je zarađena' prilika lani za tekmu ovog trofeja, jbt kako ne shvaćate, ne razumijem.. sve se vidi kako je to ista ekipa proslavila.. btw ova tekma odnosno natjecanje ima svoju tradiciju, nema se tu išta osporavat
« Zadnja izmjena: Kolovoz 17, 2019, 03:42 gogec »
YNWA!!

Offline anfiled fortress

• Full Member
« Odgovori #158 : Kolovoz 17, 2019, 13:04 »
O čemu ti pričaš?
Da bi došao u priliku da osvojiš superkup moraš osvojit jedno natjecanje. Kakva jedna jebena utakmica?

Nije premiership, al da vrijedi, vrijedi, točka.

Logika ti nema nikakvog smisla.
Btw ne jebe me mlađarija koja to ne poštuje i koja ne cijeni superkup. 'Krvavo je zarađena' prilika lani za tekmu ovog trofeja, jbt kako ne shvaćate, ne razumijem.. sve se vidi kako je to ista ekipa proslavila.. btw ova tekma odnosno natjecanje ima svoju tradiciju, nema se tu išta osporavat

Slazem da tribas osvojit jedno natjecanje da bi dosa u priliku osvojit supercup sto je u nasem slucaju Liga Prvaka.Stvar je u tome da smo za Ligu Prvaka vec dobili trofej i onda nam taj trofej omogućava da u jednoj utakmici osvojimo jos jedan trofej. Ne kuzim sta ti nije jasno.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #159 : Kolovoz 17, 2019, 13:53 »
U osnovi se kuži to što misliš sa jednom utakmicom ali isto tako, kako su ti pokušali objasniti neki forumaši, tu nema baš logike
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #160 : Kolovoz 18, 2019, 19:43 »
Ma no, slavili su do dugo u noć, barem bi Gogec i ekipa sa foruma tako slavila jer je ovo Europski pehar, šta vam je :lol

Pogledajte i video dizanja pehara, boli ih k***c za ovo govno :D

https://sportsport.ba/fudbal/neshvatljiv-prizor-iz-svlacionice-liverpoola-navijacima-sada-nista-nije-jasno/329864
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #161 : Kolovoz 21, 2019, 14:23 »
Ma no, slavili su do dugo u noć, barem bi Gogec i ekipa sa foruma tako slavila jer je ovo Europski pehar, šta vam je :lol

https://sportsport.ba/fudbal/neshvatljiv-prizor-iz-svlacionice-liverpoola-navijacima-sada-nista-nije-jasno/329864

da vidi se da su sa tugom dotrčali Adrainu poslije penala i da su preko kurca digli pehar na stadionu..  :roll

tebe bol q, njima je to još jedan radni dan, ali svaki sportaš se veseli trofeju, a ovaj nešto znači, to što ti to ne razumiješ, kog boli k
YNWA!!

Offline adn4n

• Moderator
  • Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #162 : Kolovoz 21, 2019, 14:26 »

baš su se svi nadizali pehara da ih može bolit k***c  :roll

Ne pričaj gluposti, nije se moglo slaviti jer su imali sotone za 3 dana

Offline we_love_you_Liverpool

• Sr. Member
« Odgovori #163 : Kolovoz 21, 2019, 17:41 »
Možda oni nisu pretjerano slavili u svlačionici što je i razumnjivo jer ipak nakon 3 dana imaš novu utakmicu u ligi, a nisi osvojio ni ligu prvaka, ali tom pobjedom zidovi na Anfieldu i u Melwoodu su opet morali biti mijenjani, dodali smo još jedan trofej, povijest Liverpoola je još bogatija.
U svako natjecanje se mora ići 100% da bi se osvojilo, samo tako se može napraviti pobjednički dnk Liverpoola za nove generacije, da nam ne bude kao u zadnjih 30 godina... Nadam se još 2-3 pehara