Autor Tema: Southampton - Liverpool, EPL 2. kolo  (Posjeta: 2546 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
Odg: Southampton - Liverpool, EPL 2. kolo
« Odgovori #45 : Kolovoz 17, 2019, 17:44 »
Sjajan vratar, nema šta
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #46 : Kolovoz 17, 2019, 17:45 »
Bolji je ozljedjen Alisson nego ovaj spreman.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #47 : Kolovoz 17, 2019, 17:45 »
Yebena rupetina citavu utakmicu grijesi. U sve tri utakmice je bio jedan od najgorih. 0 CS u 3 utakmice a on je najzasluzniji za to. Koliko znaci Alisson nevjerovatno

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #48 : Kolovoz 17, 2019, 17:54 »
Bit će teško negdje ne prosut bodove s ovim smećem na golu

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #49 : Kolovoz 17, 2019, 17:54 »
Šuti, dobro je. Tri boda su tu, tjedan dana odmora i vozi.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline marinf

• Full Member
« Odgovori #50 : Kolovoz 17, 2019, 17:54 »
Drugo poluvrijeme igra dosta bolja od igre u prvom. Adrian je ocito poprilicno poletio dolaskom u Liverpool, cilu utakmicu ima katastrofalnu distribuciju, previse lezernosti je kod njega bilo. Nastavljaju se teske utakmice kod Sotona, ali 3 boda su tu. Sada ide pauza cini mi se, napunit baterije, poprsvit greske i idemo dalje.

Poslano sa mog SM-J600FN koristeći Tapatalk

There is a light that never goes out!

Offline IvoF/Tosh

• Hero Member
« Odgovori #51 : Kolovoz 17, 2019, 18:08 »
Adrian - kako god usao si u legendu
Pamtim samo dobre dane ;)

Offline Comanche

• Sr. Member
  • #YNWA
« Odgovori #52 : Kolovoz 17, 2019, 18:16 »
Adrian danas i nikad vise, Milner vise nije za igranje, a i Salah nastavlja po starom.... Mane nije nista pao u formi sto odusevljava, VVD standardno, bekovi drugo pol. oke
3 boda pisi i to je to....nadajmo se nekom kiksu citya, mada mislim da ce biti klanje 4-1

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #53 : Kolovoz 17, 2019, 18:26 »
Adrian, dokle on god bude branio znat ću u startu da gubimo 1:0 jer primit će ga garant. Milner za klupu, Salah nastavlja prošlogodišnje izdanje, uglavnom nevidljiv i dođe u gol šansu pa promaši, sad odmor pa se spremit za arsenal. Trebat će nam nešto bolje izdanje od ovih dosad ako mislimo dobit. Sad ajmo spursi

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #54 : Kolovoz 17, 2019, 18:40 »
Početak sezone i podosta igrača koji kasne sa pripremama, važna utakmica u srijedu koja je otišla u produžetke i do penala, sigurno se malo proslavilo, još povratak iz Istanbula, jedan dan treninga i prvo gostovanje. Kada to stavim na konto danas sam sasvim zadovoljan tekmom.
Prvo poluvrijeme je bilo lošije a u drugom, pogotovo nakon gola, puno, puno bolje.

Vidi se da su se igrači naučili na Alissona i njegovu igru a to Adrian nije. Osim toga sigurno nije bolji od Mignoleta ali u sličnim okolnostima, kao i prošle godine, nebi igrao puno više.
Uz golmana kvalitete Alissona to je, glede iskustva, godina, karaktera,...sigurno profil golmana kakav se očekuje.
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #55 : Kolovoz 17, 2019, 19:27 »
Mene je Salah iritirao dosta utakmica prosle sezone i zelio sam da ga Klopp malo ohladi cisto da osjeti da vidi da nije nedodirljiv al to se na zalost tad nije dogodilo , a nece izgleda ni ovu sezonu gdje je on nastavio u svom starom stilu.
Anemican mlak bezvoljan.

Adrian los daleko od sigurnosti

tri boda i bez ozljeda najvaznije od svega
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline brutek

• Hero Member
« Odgovori #56 : Kolovoz 17, 2019, 19:34 »
realno gledano, adrian je pogriješio u segmentu igre gdje je i alisson najtanji, odugovlačenju s ispucavanjem. i njemu se to obilo o glavu, ali bez prosutih bodova, pa i nije tako strašno. a ponešto je i obranio.
dobro je da je utakmica iskorištena da se ox malo vrati u ritam, jedino se bojim da manea prerano ne potrošimo, pa se ozlijedi zbog teškog ritma.
salah unatoč kritikama ipak više pokušava dodati,  na što suigrači još nisu u potpunosti navikli. možda tome pomaže i činjenica da sad hendo igra puno bliže njemu, pa se ima ko izderati kad treba.

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #57 : Kolovoz 17, 2019, 20:19 »
Koja je vama nekima pm jebena? Pa covjek nije branio 6mj...dosao ovdje, bez obzira na greske skinuo je odlucujuci penal, za trofej, danas bez obzira na ovu glupost koja se eto dogodila i velikom Alissonu, obranio zicer svih zicera sa pola metra covjeku u naletu...kod 0:0 gdje su nas ovi drepali da nismo iz 16 izlazili...daj se oladite vise
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline Gago8

• Hero Member
  • HE's big and he's fuckin'ard SG8
« Odgovori #58 : Kolovoz 17, 2019, 20:24 »
A ne, jebeš zicer sa po metra i to šta smo trebali zabiti bar 4 komada, adriane *****e odlazi iz svetinje, adriane *****e čakija ti ne gine
When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m50oaoGow11qbkyo1o1_500.gif

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #59 : Kolovoz 17, 2019, 20:50 »
Daj ne uspoređuj Liverpool sa tom najšugavijom privatnom prčijom, makar i kroz vic i šalu. :D
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan