Autor Tema: Liga prvaka 2019/20  (Posjeta: 15512 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mashaka

• Hero Member
Odg: Liga prvaka 2019/20
« Odgovori #240 : Veljača 15, 2020, 11:12 »
Mislim da im neće ukinuti zabranu skroz, ali mi se čini realno da odrade barem godinu dana kazne. Dovoljno da ih se udari po prstima, a nedovoljno da se momčad "raspadne".

S druge strane, da li stvarno očekujete egzodus radi godinu/dvije godine bez LP? Vjerujem da će ih puno željeti promijeniti sredinu, ali tko će platiti te ogromne transfere i još veće plaće na koje ih je City naviknuo? Vjerujem da bi svega par jačih igrača, poput KDB-a, mogli naći dobrog prosca... Pa neće City samo tako rasprodati momčad, zato i postoje ugovori.

Apropo naše dominacije sljedećih godina, može nam jedino biti teže ako će City igrati veliko natjecanje manje  :roll

Guardiola će prvi uteć, koketira već s Juventusom. Momčad im se neće puno promijenit, ali odlazak i dolazak novog menadžera će im predstavljat problem. Problem koji bi mi vrlo lako mogli iskoristit i iduće sezone mrtvi hladni dignut 20-ti pehar.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #241 : Veljača 15, 2020, 11:51 »
City have not been banned for 'breaching FFP rules' or  €financial limits; that was settled in 2014 and since they've made so much money they comply with FFP. City have been banned for being found to have deceived Uefa, which is very serious.

Champions League television income is a major source of revenue for the club, and sources have previously indicated that a year or two out of the competition would be regarded as a major blow. The most simple equation is this: last season City earned £77 million from the Champions League, not including match day revenues. City’s total profit in their most recent account, for 2018-19, was £10.1 million. So in very simple terms, City can most likely forget about turning a profit for the years they are out of the Champions League, if they are not able to overturn the ban at CAS.

The only way to mitigate that would be to lower the wages of their star players, but if there are clauses in those contracts the players could justifiably argue that the ban is not their fault and they should not suffer a loss of earnings. If they were to make significant losses over the two seasons they are out of the Champions League, it could mean they fail FFP in the future and would be banned again.

Beyond clauses, it would come down to players and their agents arguing the case with City that they should be allowed to leave, if they do indeed want to go. There could well be a long queue of agents asking for their players to be moved on, especially as some of them have thought about going once Guardiola leaves, anyway. Whether they will be sold or not depends on the same factors as always — how long they have on their contract, how much they are willing to force their way out, how much the buying club is willing to pay and how much City are determined to keep hold of them.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Gago8

• Hero Member
  • HE's big and he's fuckin'ard SG8
« Odgovori #242 : Veljača 15, 2020, 12:26 »
Kakav werner i sancho, pošalji im 200 mil € za de bruynea i b. Silvu i narednih 5 godina osvoji 20 trofeja
When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m50oaoGow11qbkyo1o1_500.gif

Offline treiler

• Hero Member

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #244 : Veljača 16, 2020, 01:46 »
https://twitter.com/LFCTransferRoom/status/1228830888877793281

Ukoliko im se dokaze malverzacije sa namjestanjem sponzorskih ugovora, mogli bi ostati i bez titula prvaka engleske. Za nas najznacajnija je ona iz 2014. Takodjer bilo je govora da bi mogli biti i izbaceni iz PL u League 2.

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-8008205/Manchester-Citys-Premier-League-title-2014-THREAT.html

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #245 : Veljača 16, 2020, 09:13 »
Na kraju ce se likovi zalit i nece bit nist od toga.
Ovo da ce ih bacit u ligu nize, cisto sumnjam, cak i da se ne zale.

Offline brutek

• Hero Member
« Odgovori #246 : Veljača 16, 2020, 11:06 »
za teorije urote najzanimljiviji je trenutak objave presude. par dana prije kruga lige prvaka u kojem city igra protiv...?

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #247 : Veljača 16, 2020, 11:12 »
za teorije urote najzanimljiviji je trenutak objave presude. par dana prije kruga lige prvaka u kojem city igra protiv...?

Ja sam više za ovu gdje se namjerno išlo s***ati GNK Dinamo. :D
Mo Salah, you little dancer!

Offline AS88

• Jr. Member
« Odgovori #248 : Veljača 16, 2020, 13:08 »

League Two je četvrta liga. Niti ja ne vjerujem da će ih izbaciti, makar postoji opcija u pravilima.

Našao podatak na Sky-u da je City prošle sezone od LP zaradio oko 80 mil. eura. Dakle samo tv prava i bonusi, kad se na to nadodaju svi ostali prihodi od ulaznica, itd. cifra je oko 110 mil. eura.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #249 : Veljača 16, 2020, 16:54 »
NON LFC | Man City will have to restructure their finances completely, potentially leading to the sale of leading players such as Sterling, De Bruyne and Laporte, if the Court upholds the 2 ban from the Champions League imposed by UEFA's Club Financial Control Body. [@MailSport]
Never miss a good chance to shut up.

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #250 : Veljača 18, 2020, 23:07 »
https://streamja.com/pNza
Kakav jebeni doktor. :klanja

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #251 : Veljača 18, 2020, 23:52 »
https://streamja.com/pNza
Kakav jebeni doktor. :klanja

Igračina, šteta šta mu je šugavac Raiola agent

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #252 : Veljača 25, 2020, 21:31 »
Ruiz zanimljiv igrac.

Offline Moos

• Sr. Member
« Odgovori #253 : Veljača 25, 2020, 22:21 »
Cirkus u Napulju,a sta drugo moze biti kad se pojavi najgori sudac i Uefalona

Offline AS88

• Jr. Member
« Odgovori #254 : Veljača 26, 2020, 09:09 »
Priželjkivao sam pobjedu Napolia, barci ne leže takve ekipe. Callejon fulao nevjerojatnu priliku sredinom 2. pol. Bez obzira na slabi rezultat koji nose u barcelonu, vjerujem da Napoli to može proći.

Chelsea rastavljen na proste faktore  :D

Generalno, nadam se potopu španjolskih ekipa. Valencia već ispala, vjerujem da će City bez obzira na sve okolnosti proći Real, mi gazimo Atletico i jedino Napoli ima teški zadatak.  :super