Autor Tema: Emirates FA Cup 2019/20  (Posjeta: 6448 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
Odg: Emirates FA Cup 2019/20
« Odgovori #240 : Ožujak 04, 2020, 14:45 »
https://www.24sata.hr/sport/ukleto-pismo-djecak-je-pisao-kloppu-redsi-od-tada-u-krizi-679184

Tako su klinci naši fanovi mogli pisati 20 godina.

Ja bih mu odgovorio: "Drago dijete, odj*** skupa sa svojim Scumom!"

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #241 : Ožujak 04, 2020, 15:16 »
Tako su klinci naši fanovi mogli pisati 20 godina.

Ja bih mu odgovorio: "Drago dijete, odj*** skupa sa svojim Scumom!"

Nije ni čudo da su te zubarice peglale :lol
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline Brna

• Hero Member
« Odgovori #242 : Ožujak 04, 2020, 15:19 »
pripreme il odmor na egzoticnim destinacijama oboje izgleda lose djeluju na momcad na ritam i formu.
na to sam mislio,
sezona traje i oduzimanje fokusa i ljuljanje koncetracije apsolutno evo vidi se nema smisla.
Pitam se kako bi bilo da nisu otišli na pripreme ili odmor i da se 4-5 prvotimaca ozlijedilo. Onda bi svi srali jer nije bilo odmora, a u tom scenariju puno radije biram lošu formu, nego ozljede.

Treba biti u mogućnosti prihvatiti da korelacija između loše forme i odlaska na pripreme/odmor nije nužno tako snažna kako izgleda i da postoji još hrpu faktora koji mogu biti razlog loše forme. Jebemu, klubovi su postali organizacije puno specijalista iz svih područja, a ako je neki klub koliko uspješan možeš biti ako znaš planirati i držati se to plana, onda je to Liverpool (prvenstveno) od dolaska Kloppa.

Ispadanje je razočaravajuće i slažem se s onima koji su htjeli jaču prvu postavu, ali ne mislim da u svakom porazu moramo nužno definirati "krivca" za isti. Normalno je izgubiti bez nekog posebnog razloga i upiranja prsta i to je dio sporta. Na sreću, zadnje dvije sezone ne doživljavamo te poraze često i u tome možda jednostavno treba više uživati.

Offline AS88

• Jr. Member
« Odgovori #243 : Ožujak 04, 2020, 15:35 »
Pa dajte ljudi budite realni. Ako se na početku sezone postavio prioritet osvajanja lige, minimum ulaganja u ligu prvaka, tek toliko da se porđe u knock out, a da će se u FA rotirati igrači koji imaju manje minute, povratnici nakon ozljeda i junior. Ja ne vidim u čemu je problem. Dakle, malo ili bez promjena sa prvom ekipom u PL-i, a veće promjene i rotacije u skupinama LP i FA. Svaki igrač očekuje određeni broj minuta u sezoni... I zašto bi se sada odjednom mijenjao plan?

Pad forme je evidentan, ali podizati takve sumnje u rad Kloppa i stručnog stožera je pretjerano. Do Kloppa smo se tiješili nekim tamo Mickey Mouse kupom. Zamisli, 1 polutrofej u 15 godina.

I evo recite mi, da vam je netko na početku sezone rekao da ćemo ispasti iz FA kupa i rano u KO fazi LP, ali da ćemo osvojiti LIGU 99% vas bi to odmah potpisalo.
Ovakva polusezona se dogodila jednom i to više nitko nikada neće ponoviti, jednostavno nadrealno.

Online Gerro

• Hero Member
« Odgovori #244 : Ožujak 04, 2020, 20:18 »
pripreme il odmor na egzoticnim destinacijama oboje izgleda lose djeluju na momcad na ritam i formu.
na to sam mislio,
sezona traje i oduzimanje fokusa i ljuljanje koncetracije apsolutno evo vidi se nema smisla.

Mislim da i tvog sefa boli k***c di ti svoj godisnji provodis, i di se tvoji psi jebu.. to o tome di ce tko provest 10 dana godisnjeg ne treba ni komentirati. Ti bi njih sve na brdo, pod strucnom vojnom spremom da trce 10 dana  Kolumbo  :super
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #245 : Ožujak 04, 2020, 21:45 »
Mislim da i tvog sefa boli k***c di ti svoj godisnji provodis, i di se tvoji psi jebu.. to o tome di ce tko provest 10 dana godisnjeg ne treba ni komentirati. Ti bi njih sve na brdo, pod strucnom vojnom spremom da trce 10 dana  Kolumbo  :super

smanji dozivljaj Kolumbo 
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline we_love_you_Liverpool

• Sr. Member
« Odgovori #246 : Ožujak 04, 2020, 21:55 »
Ambicije prije početka sezone su jedno, a realno stanje tokom sezone je drugo! Ako smo zacrtali da je liga prioritet to onda ne znači da se na +20 trebamo odreći lp i fa cupa... Liga prvaka je ono što Liverpool izdvaja u odnosu na ostale engleske klubove, aktualni smo osvajači i katastrofa je kad bi rekli nebitna je liga prvaka idemo se posvetiti ligi na +22.... A isto tako fa cup, jedino što ide u prilog tome je stvaranje alibija. Ako naši rezerviati ne mogu dobiti Bournemouth na Anfieldu onda nisu za Liverpool... A siguran sam da mogu!
City igra protiv 3 puta lakšeg protivnika i manje su izrotirali od nas! Svaki trofej koji se piše na zidu u Melwoodu i na Anfieldu je bitan, a Klopp koliko god ga ja branio i kad su ga mnogi pljuvali, je pokazao nepoštivanje kluba i manjak logike izvođenjem onog sastava sinoć u situaciji gdje u ligi ima dovoljno prostora za izrotirati, a i odmoriti najbitnije igrače za Atletico i nemojte mi pričati da se može zakomplicirati u ligi, ako čovjek čija je ekipa imala 18 pobjeda u nizu sumnja da ta ista ekipa može ostvariti 4 pobjede u predstojećih 10 utakmica onda nešto nije u redu, a znam da Klopp ne sumnja ni 1%.

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #247 : Ožujak 04, 2020, 22:36 »
City izdominirao,pobjedio samo 0-1,ali taj gol bi bio poništen zbog zaleđa, da je bilo VAR-a

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #248 : Ožujak 05, 2020, 09:29 »
City izdominirao,pobjedio samo 0-1,ali taj gol bi bio poništen zbog zaleđa, da je bilo VAR-a

Yep, malo, ali sigurno zaleđe. Gledao sam tekmu.
A bome ću i večeras gledati, zanima me kako će izgledati susret Rooneya protiv Man Utd-a.  :kuler