Autor Tema: Engleska premier liga 2019/20  (Posjeta: 69585 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Online Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
Odg: Engleska premier liga 2019/20
« Odgovori #1545 : Lipanj 29, 2020, 13:26 »
ja još nisam svjestan da smo osvojili, jednostavno možda i čekam da naši to na terenu obilježe. ja osobno pratim od '97 lpool, i konačno sam ovo dočekao!! hvala svima, ali prije svih Kloppu!  :super

Ja od '79. - slične brojke :D

Offline redz

• Sr. Member
« Odgovori #1546 : Lipanj 29, 2020, 16:43 »
imam puno manji staž od većine, liverpool pratim od 2001., a pravo navijanje tek od 2005. kada sam svjedočio čudu iz Istanbula. titula se uvijek činila nerealnom i već sam se pomirio da ću ju doživjeti u poodmakloj životnoj dobi, što bi se i dogodilo da se nije pojavio fenomen poput kloppa u liverpoolu. trebalo je klub s takvim luzerskim pedigreom okrenuti skroz naopako, a to je mogla samo zvijer poput njega. slična karizma kao nekada shankly.

sada laganini mogu reći da sam doživio sve što sam 'htio' od nogometa. repka u finalu SP, a liverpool osvojio prvenstvo. gdje dalje?

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #1547 : Lipanj 30, 2020, 19:40 »
Ak netko nadje kod nas negdje za kupit nek javi.
LINK
(click to show/hide)

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #1548 : Lipanj 30, 2020, 21:58 »
Mislio sam da je Bruno Fernandes precijenjen ali evo zadnjih par utakmica sto sam pogleda,lik je fantastican.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1549 : Lipanj 30, 2020, 22:08 »
Mislio sam da je Bruno Fernandes precijenjen ali evo zadnjih par utakmica sto sam pogleda,lik je fantastican.

Jep, ja sam ga jako želio kod nas. Isti čas sam ga stavio u fantasy. :D

Ima on još dosta toga za popraviti i priviknuti se na EN nogomet, ali je već sad jako dobra kupnja za United.
Never miss a good chance to shut up.

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #1550 : Lipanj 30, 2020, 22:43 »
Jep, ja sam ga jako želio kod nas. Isti čas sam ga stavio u fantasy. :D

Ima on još dosta toga za popraviti i priviknuti se na EN nogomet, ali je već sad jako dobra kupnja za United.
Najvise mi se svidja brzina kojom odigrava,nema gusenja lopte,dosta dobro se krece.

Offline we_love_you_Liverpool

• Sr. Member
« Odgovori #1551 : Srpanj 01, 2020, 00:30 »
Hoće li sad biti opet bolji od nas i prvaci kad imaju Fernandesa? meni se čini da smo najebali ...
Šteta što ga nismo doveli, da smo bili pametni i doveli ga sad bi bili prvaci bez poraza, ne bi ispali iz lige prvaka vjerojatno bi još bili i u fa cupu i bili u igri i za treble..... U Sportingu je imao vjerujem očajne suigrače kad je uvijek bio treći jer on je očito jedan od najboljih veznih na svijetu, bog zna koliko su to loši igrači kad sa njim nisu mogli zaprijetiti za titulu u Portugalu.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1552 : Srpanj 01, 2020, 00:49 »
Da, svi tuđi igrači su sranje, samo su naši super. Zašto se ne bi moglo reći da je neki suparnički igrač jako dobar ili da je bolji od nekog našeg?

Evo, ja mislim da bi kod nas igrao u prvih 11. :neznam

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1553 : Srpanj 01, 2020, 08:30 »
Da, svi tuđi igrači su sranje, samo su naši super. Zašto se ne bi moglo reći da je neki suparnički igrač jako dobar ili da je bolji od nekog našeg?

Evo, ja mislim da bi kod nas igrao u prvih 11. :neznam

Ha ono, nije nikad mudro biti prebahat, ali pogled na tablicu ove sezone sugerira da nismo predaleko od ovoga sto si napisao.  :D

Naravno, Fernandes je vrlo dobar igrac. Dali bi bio u nasih prvih 11, tesko je to tvrditi, ja bih rekao da mozda bi, ali ne bih bas sigurno to tvrdio..

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1554 : Srpanj 01, 2020, 09:52 »
Ha ono, nije nikad mudro biti prebahat, ali pogled na tablicu ove sezone sugerira da nismo predaleko od ovoga sto si napisao.  :D

Naravno, Fernandes je vrlo dobar igrac. Dali bi bio u nasih prvih 11, tesko je to tvrditi, ja bih rekao da mozda bi, ali ne bih bas sigurno to tvrdio..

Pogled na tablicu pokazuje snagu i stanje ekipe kroz cijelu sezonu, a ne svakog pojedinca iz te ekipe. Imaju i druge momčadi poprilično kvalitetne igrače.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1555 : Srpanj 01, 2020, 10:17 »
Pogled na tablicu pokazuje snagu i stanje ekipe kroz cijelu sezonu, a ne svakog pojedinca iz te ekipe. Imaju i druge momčadi poprilično kvalitetne igrače.

Pa nije upitno da drugi imaju sjajne igrace no upravo zbog te snage i kemije nase ekipe stavljam upitnik dali bi on kod nas bio prvih 11. Ne sporim da je odlican igrac nego je ipak kod nas situacija drugacija u tom smislu gledano da bi usao u prvih 11 kako je to napravio u utd-u. Njima se pokazao kao pun pogodak zasada, ali to ne znaci da bi takav slucaj bio i kod nas..

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1556 : Srpanj 01, 2020, 10:32 »
Pa nije upitno da drugi imaju sjajne igrace no upravo zbog te snage i kemije nase ekipe stavljam upitnik dali bi on kod nas bio prvih 11. Ne sporim da je odlican igrac nego je ipak kod nas situacija drugacija u tom smislu gledano da bi usao u prvih 11 kako je to napravio u utd-u. Njima se pokazao kao pun pogodak zasada, ali to ne znaci da bi takav slucaj bio i kod nas..

Ma naravno, ali pročitaj ovaj post pa će ti biti jasno zašto sam se uključio u raspravu:
Hoće li sad biti opet bolji od nas i prvaci kad imaju Fernandesa? meni se čini da smo najebali ...
Šteta što ga nismo doveli, da smo bili pametni i doveli ga sad bi bili prvaci bez poraza, ne bi ispali iz lige prvaka vjerojatno bi još bili i u fa cupu i bili u igri i za treble..... U Sportingu je imao vjerujem očajne suigrače kad je uvijek bio treći jer on je očito jedan od najboljih veznih na svijetu, bog zna koliko su to loši igrači kad sa njim nisu mogli zaprijetiti za titulu u Portugalu.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1557 : Srpanj 01, 2020, 10:55 »
Ma naravno, ali pročitaj ovaj post pa će ti biti jasno zašto sam se uključio u raspravu:

A to bolje pustiš..   :)

Pogba je s njim dosao do daha, dobili su na fluidnosti i pokrenuo ih je.
Svatko tko ih je pogledao nakon njegovog dolaska vidi da su s njime stvarno digli igru. Nisam siguran, ali mislim da cak od njegovog dolaska ne znaju za poraz..

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #1558 : Srpanj 01, 2020, 11:26 »
I ja sam mislio da je Fernandes precijenjen igrač s obzirom da je bildao statistiku u portugalskoj ligi, ali nakon nekoliko utakmica di sam ga gledao u dresu Scuma sam vidio njegov kvalitet i da im je automatski digao igru na razinu više. Bili Fernandes imao mjesta kod nas u prvih 11 je teško reći, možda bi, a možda i nebi, a definitivno bi volio da je završio kod nas, jer je svakako bolji veznjak od Keite i Lallane po mom mišljenju.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1559 : Srpanj 01, 2020, 19:31 »
Lisice se raspadaju od kad se vratila liga.