Autor Tema: Engleska premier liga 2019/20  (Posjeta: 59940 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thin white duke

• Full Member
Odg: Engleska premier liga 2019/20
« Odgovori #1200 : Ožujak 13, 2020, 19:50 »
Ja sam uvjeren da će svi treneri u pl stati na našu stranu i zahtjevati da nam se dodijeli titula, Guardiola prvi! Ja se ni 1‰ ne brinem jer sam siguran da će Liverpool biti prvak engleske 2020.

Ma kakvi treneri, ili bilo tko. Uopce ne govorim sad o nama, govorim o tome da je prekinuto takmicenje i cao. Brise se cijela sezona

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #1201 : Ožujak 13, 2020, 20:10 »
Uopće nije bitno, jebote! Bitno je da svi ozdrave, da ne bude žrtava! Pa nogomet je trenutno u, ne drugom, nego dvadeset drugom planu. Gasi sezonu, gasi nogomet, sportove, neka se svi izliječe, na ljeto kada sve prođe napravit 3 ulazna transfera i jednako jako u novu sezonu.
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline we_love_you_Liverpool

• Sr. Member
« Odgovori #1202 : Ožujak 13, 2020, 20:26 »
A vidjećemo sve, ali nema teoretske šanse da nas se ne proglasi prvakom, to bi bila najveća bruka u povijesti engleskog nogometa. 27-1-1.... Najveća moguća bruka, a siguran sam da mi ne bi bili jedini nezadovoljni, i Leeds recimo se ne bi pomirio sa poništenjem sezone, isto tako Wba, nastali bi problemi, protesti itd... Odigrano je 29 od 38 kola što je 76% prvenstva i jedina zdrava logika nalaže da se u toj situaciji proglasi trenutno stanje na tablici, a da se odigra play out za ispadanje. A Ii da im padne na pamet poništiti ligu, zar mislite da bi se maši i iz kluba i navijači pomirili sa tim tek tako? Jebali bi im sve po spisku, mogli bi prijeti istupanjem iz lige, težiti osnivanje super lige itd itd....

Offline lukari

• Hero Member
« Odgovori #1203 : Ožujak 13, 2020, 20:56 »
Ako završe sezonu treba završit sa trenutnim poretkom  :D

Bit će sad tu svega, jedni klubovi će biti za , jedni protiv, pa su tu sponzori, tv,....

U utorak će biti jasnije stvari nakon Uefinog sastanka.

“When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there.” - Steven Gerrard ♥

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #1204 : Ožujak 13, 2020, 21:21 »
Mislim da nema sanse da se Liverpool proglasi prvakom. U italiji( zato sto su vec pisali o tome) nebi bilo prvaka niti ispadanja. Al nebitno za njih. Nije se zavrsilo prvenstvo, pa nije ni matematicki osigurano. Mislim da ce bit nova sezona, a ova ce se jednostavno izbrisat. Mislim i da ce se i Lp brisat. Tako da dodogodine mozmeo branit titulu :)

Zdrav razum nalaze da nema prvaka, da nema ispadanja itd.
Ovo sta si napisao nema nikakvog smisla..nikakvog.

Uzet ces trofej ekipi koja bjezi 20 i kusur bodova drugome?
Vrh

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1205 : Ožujak 13, 2020, 23:00 »
Ljudi citajte sto pise. Sezona se nastavlja za  manje od mjesec dana.

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #1206 : Ožujak 13, 2020, 23:14 »

Football authorities in England and Europe are braced for a total shutdown of the game until at least September, amid fears that scores of clubs could go out of business and the sport could be sent into meltdown, writes @MiguelDelaney and @TonyEvans92a

Senior Premier League club source says 75% chance season won't be completed: “I can’t see any chance we'll be back in 3 weeks. This will go on for months. You even wonder about the start of next season. There are huge questions to answer. Does anybody get promoted or relegated?”

Itd...
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1207 : Ožujak 13, 2020, 23:14 »
ma nema šanse da se poništi sezona, pa izbio bi građanski rat  :D

pauza je do početka 4.mjeseca, tad će se bit pametniji
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1208 : Ožujak 14, 2020, 01:00 »
Startat za manje od mjesec dana bi bilo retardirano, uzasno neodgovorno i glupo uzevsi u obzir vrijeme inkubacije i sve ostalo.

• Sr. Member
« Odgovori #1209 : Ožujak 14, 2020, 01:58 »
Ne postoji šansa za tako nešto,  ne treba o tome ni razmišljati. To bi možda moglo da Corona virus danas nestane u Britaniji za šta šanse ne postoje, jer imaju oko 800 slučajeva do danas i virus se širi skoro identičnim tempom kao u Italiji koja je toliko imala do 28.2. Pogledajte danas broj slučajeva u Italiji, oko 17 i pol tisuća, e toliko će biti za otprilike 14 dana u UK, sreća je pa spremnije dočekuju sve to od talijana, a i mlađa su nacija tako da na sreću broj smrtnih slučaja neće biti ni blizu isti.

Ljudi dragi to je ozbiljna stvar, nije zajebancija da stane tek tako i da engleska liga krene sa 3 tjedna. Čudi me da su uopće i došli na ideju da ligu odgode za početak na 3 tijedna. I uefa se na sve načine nada da će moći nastaviti ligu prvaka i ligu europe što je sve manje i manje realno....

Liverpoolove stranice na instagramu prenose vijest da postoji informacija da će se Liverpoolu dodijeliti naslov ako se liga ne nastavi i to je jedini realan i normalan scenarij. Da li će moći nova sezona krenuti u kolovozu vidjećemo, ja vjerujem da će moći.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1210 : Ožujak 14, 2020, 08:48 »
Startat za manje od mjesec dana bi bilo retardirano, uzasno neodgovorno i glupo uzevsi u obzir vrijeme inkubacije i sve ostalo.

tocno tako
plus nema uopce naznaka da ce lijepo toplije vrijeme utjecati na ovaj virus.Djikic jucer a i  znanstvenici iz Berlina  su bas oglasili da ovaj virus moze mnogo dulje u okolisu bez problema.

Sto se tice prvenstva najrealnije bi bilo da se odigra jos par susreta dok se i  matematicki ne potvrdi nedostiznost prvaka odnosno ekipa koje ispadaju.

kina se pod najstrozijim mjerama borila uspjesno 3mjeseca sa coronom
u europi je drugacija ,bitno razlicita situacija i od nas samih zavisi duzina i uspjesnost te borbe.

loptica bi se (ce se) iz europe ponovo vratiti u kinu i tako sve u krug do odredjenog trenutka dok vecina planete ne stvori imunitet na ovaj virus odnosno dok se on totalno i konacno ne prilagodi na nas.
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

• Sr. Member
« Odgovori #1211 : Ožujak 14, 2020, 18:48 »
Biće zanimljivo vidjeti kakve će englezi poduzimati korake oko plasmana u ligu prvaka i ispadanja ukoliko se skroz prekine liga.
Po pitanju ispadanja i ulaska, skandalozno bi bilo da ne promovišu Leeds i Wba, jer ti ljudi bi u suprotnom bacili 7 i pol mjeseci sezone niz vjetar, velike uložene novce i puno toga. Ali kako bi se onda ispadalo to je teška priča, možda Norwich kao uvjerljivo najlošiji tim otpisati, a Brigthon, West Ham, Watford, Bournemouth, Aston Villa da igraju neki kup sistem za ostanak. Recimo njima dodati Fulham,Brentford i Nottingham . Taman ima 8 ekipa, a ostala bi 4 mjesta u premiershipu pa nek oni igraju dvomeče. Ili bi to možda bilo previše....
Možda nešto takvo i u borbi za ligu prvaka jer ipak 3 boda su mala razlika između četvrtog i petog, pa i 5 bodova između četvrog i sedmog, a još Sheffield Utd ima utakmicu manje.

Vjerujem da se razmišlja o milijun opcija.

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #1212 : Ožujak 14, 2020, 20:16 »
Three potential scenarios

If the season is not completed then these are some of the possible scenarios:

Give the title to Liverpool and have no relegation this season. Next season there would be 22 teams in the Premier League - with West Brom and Leeds.
The season is declared null and void and start next season with the same 20 teams - unlikely, especially because Liverpool are 25 points clear at the top of the table and have all but won their first title for 30 years.

The table as it stands now is the final table - unlikely, because it would be unfair to relegate Bournemouth, Aston Villa and Norwich after only 29 matchdays.
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Monello

• Hero Member
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline 67

• Sr. Member
« Odgovori #1214 : Ožujak 16, 2020, 13:42 »
Kazu da ce UEFA dati preporuku da se prvacima proglase ekipe na osnovu trenutnog stanja na tabeli..e sad ,u nasem slucaju to i mozda prodje na osnovu bodovne razlike..ali sta s ostalim ligama,gdje je razlika vrlo mala..