Autor Tema: Engleska premier liga 2019/20  (Posjeta: 59937 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
Odg: Engleska premier liga 2019/20
« Odgovori #810 : Prosinac 08, 2019, 17:20 »
E kad mi nađeš klinca koji će zbog Hende postat ovisan o lpoolu...
Here you go

Offline gogec

• Hero Member
YNWA!!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #812 : Prosinac 08, 2019, 17:31 »
Here you go

Hahah. Skoro. Owen je bio presudan za mene.

Btw, kad smo kod toga, čisto sumnjam da bi neki klinac i zbog VvD-a počeo navijati za Liverpool pa je čovjek najbolji stoper svijeta. Počinje se navijati zbog napadača i to je jednostavno tako.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #813 : Prosinac 08, 2019, 17:45 »
Btw, kad smo kod toga, čisto sumnjam da bi neki klinac i zbog VvD-a počeo navijati za Liverpool pa je čovjek najbolji stoper svijeta. Počinje se navijati zbog napadača i to je jednostavno tako.
Da si mi to rekao prije par godina slozio bio se, ali danas kad gledam VVD u nasem drasu, nebih.
Svakog tjedna svjedocim ovim partijama koje je VVD pruza i uvijek ostanem zapanjen s kolikom lakocom covjek igra i pisa po svima. Uz Manea, meni najdrazi igrac Liverpoola.

Al kontam, klinci vole golove i show (dribling i te pizdarije)

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #814 : Prosinac 08, 2019, 17:56 »
Samo brat Bobby.

Offline we_love_you_Liverpool

• Sr. Member
« Odgovori #815 : Prosinac 08, 2019, 18:00 »
Leicester opet koristi to što ne igraju europu, ali sad će im gušći i teži raspored, igraće protiv Evertona liga kup, ako bi to prošli onda će imati dvomeč u polufinalu(ako se nešto nije u međuvremenu promijenilo), kreće uskoro i Fa cup, težak raspored u ligi gdje prvo gostuju kog aktuelnih prvaka, pa onda u 7 dana dočekuju nas pa gostuju kod West Hama i Newcastlea. Mislim da će taj raspored biti prevelik zalogaj za njih i da će se vratiti u realnost, a to je u ovom momentu da budu 3 ili 4. Mislim da je za njih gornja granica negdje oko 80 poena, sumnjam da mogu puno iznad toga.
Ali sve u svemu svaka čast Brendanu na svemu što radi sa njima, nisam očekivao od njega ovako čvrstu obranu, ali izgleda da je onda bilo više do naših defanzivaca nego do njegovog sistema  :D

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #816 : Prosinac 08, 2019, 18:10 »
Ja još iz doba Rusha i Dalglish :sram  :)))

Ponavljam kako je i meni Gerrard bolji igrač ali Hendo, kako neki misle, ipak nije tamo neki prolaznik koji je slučajno tu.
Ne vjerujem da bi Klopp držao nekoga za kapetana, samo zato što je bio i prije njegovog dolaska, ako mu to ne odgovara. Osim toga nije baš da je Hendo samo tamo neki igrač rotacije za njega.
To što bi dignuo kantu EPL neće ga pretvoriti u boljega igrača od Gerrarda ali bi bio kapetan ekipe koja je nakon toliko godina opet osvojila prvenstvo, tj po prvi puta u povijesti osvojila premiership.
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #817 : Prosinac 08, 2019, 19:08 »
Neka mi kapetan bude Mario jebeni Lučić ili Ivo jebeni Pinto, ako digne Ligu Prvaka i ligu iduće sezone nemam im šta reć.

Oko čega se vi zamarate...
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Online Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #818 : Prosinac 08, 2019, 20:06 »
Leicester me bolesno podsjeca na nas iz sezone 13/14: potpuno neocekivano u borbi za vrh, imaju napadaca koji trpa kao na traci, igraju lijepo i s puno golova, imaju istog trenera... valjda ce zavrsit na istoj poziciji.

Edit: gento se zajebabao s usporedbom Hende i Gerrarda ljudi dragi uozbiljite se, tu nema usporedbe niti ce je ikad bit

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #819 : Prosinac 08, 2019, 20:48 »
Vidjet ćemo. Ako osvojimo Premiership, Henderson će ostati upamćen kao jedan od najvećih kapetana ikad. Možemo mi pričati štogod hoćemo o njegovim igračkim kvalitetama, ali on je ključan igrač i standardan prvotimac u ovakvoj momčadi koja je valjda najbolja ikad od one pod Paisleyem. Da ne govorim kako će sigurno skupiti preko 400 nastupa za klub i biti u klubu preko 10 godina, a pola tog vremena je već kapetan.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #820 : Prosinac 08, 2019, 23:24 »
čak ne bi bilo loše da City dobije Leicester jer bi u tom slučaju (a računam da ćemo dobit Watford doma, a Leicester Norwich) otišli na gostovanje u Leicester sa utakmicom manje i 8 bodova više te bi eventualnom pobjedom tamo otišli na +11 i utakmicu manje i mislim da bi to trebalo bit to
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Online Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #821 : Prosinac 08, 2019, 23:55 »

Objasnio :D

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #822 : Prosinac 09, 2019, 00:08 »

Objasnio :D
S kojim dijelom? Zadnjom recenicom ili?  :D

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #823 : Prosinac 09, 2019, 09:44 »
Poor guy Pep :( :roll

Kaže da se City možda ne može natjecati sa najboljima. Nema se para valjda ili šta  :lud

https://www.bbc.com/sport/football/50707809
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #824 : Prosinac 09, 2019, 10:04 »
Poor guy Pep :( :roll

Kaže da se City možda ne može natjecati sa najboljima. Nema se para valjda ili šta  :lud

https://www.bbc.com/sport/football/50707809
Ili samo kaze da nisu dovoljno dobri u ovom trenutku? :hm