Autor Tema: Engleska premier liga 2019/20  (Posjeta: 59955 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline silvan

• Hero Member
Odg: Engleska premier liga 2019/20
« Odgovori #615 : Studeni 13, 2019, 07:17 »
Ima istine u ovom sto trailer pise. Ne treba zaboraviti ni da mu je Heyckens ostavio masineriju koju on nije znao koristiti.

Sada malo drugacije sklopio je finu ekipu u koju je ulozio milijardu, za te pare je morao bolje npr da ti krila igraju bolji igraci od ogranicenih Sterlinga i Sanea da nadjes zamjenu za Aguera, da dovedes beka a ne da ti domari ala Zinchenko igraju lijevog beka.

za ovo si u pravu. kakav je to stroj bio i seronja sve razjebo...

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #616 : Studeni 13, 2019, 09:04 »
kompany je otišao, david silva ce otici iduce ljeto, aguero ima 33 godine, fernandinho bi isto mogao, a guardiola nije stvorio novu šampionsku generaciju. ako ode iduce ljeto, ostavit ce ih u istom neredu kao i bayerna.

Isto nas čeka kad Klopp ode.
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #617 : Studeni 13, 2019, 09:35 »
Isto nas čeka kad Klopp ode.

Ne znam zašto bi. Ne mislim ni da njih čeka neka propast kad Guardiola ode, a nas pogotovo jer imamo odlične temelje u upravi, trenutnom kadru, sponzorskim ugovorima i generalnoj strategiji. Svakako će Klopp nedostajati, ali imamo sve predispozicije da i poslije njega uzmemo nekog kvalitetnog trenera koji će znati nadograđivati na ovo, uz podršku uprave koju i sad imamo.
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #618 : Studeni 13, 2019, 13:35 »
Nisam toliko siguan da će ManC za jedno godinu data biti u banani i da Guardiola, nakon svog odlaska, pušta tako lošu situaciju vezano za roster.
Po meni kostur koji će ostati iza njega i nije tako loš. Na golu Ederson (93'), obrana Laporte, Stones, Mendy, Cancelo (svi 94'), Zinchenko (96') pa i Walker (90') može još koju godinu, kod sredine možda ima malo više posla di uz Rodria (96') i De Bruyna (91') moraju kupiti zamjenu za Fernardinha dok Gundogan (90') može još biti ok u rotaciji. Napad Jesus (97'), Silva (94'), Mahrez (91'), Sterling (94') isto nije star ni za odbaciti, ovisno od povratka Sanea, treba samo zamjena za Aguera.
Dva top igrača, za koja sigurno imaju love, koji će donijeti malo sviježe krvi i oni su i dalje tu
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #619 : Studeni 13, 2019, 13:41 »
Bila je slicna prica i za Bayern kad im nije ostavio zamjene "samo" za Riberya i Robbena iako je ostatak bio fino pokrpljen.

Oni od odlaska Kompanya nemaju pravog lidera, jos kad odu najbolji igraci u povijesti Silva i Aguero ne znam kako ce se sa tim nositi.

Imaju tog Fodena kao zamjenu za Silvu a minute dobija na kapaljku. Guardiola mu toliko vjeruje da mu ne pruzi prilike ni protiv petoligasa.

Mi smo s druge strane u dosta boljoj situaciji.

Offline treiler

• Hero Member

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #621 : Studeni 14, 2019, 21:24 »
Sterling gleda ovu tekmu Engleske i plače, ostetise ga za brat bratu 2 gola i asistenciju protiv velesile Crne Gore  :lol

Chilwell 3 asistencije, Trent jedna
Ox gol, Kane 3

Offline treiler

• Hero Member

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #623 : Studeni 14, 2019, 23:43 »
https://twitter.com/MrBoywunder/status/1195088410874195970
Oglasila se mala zmija na twitteru sa laznim sazaljevanjem. Sad ce jos pokupiti simpatije

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #624 : Studeni 19, 2019, 20:38 »
Poch otišao iz Spursa.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Gerro

• Hero Member
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #626 : Studeni 19, 2019, 21:42 »
Mislim da je radio dobar posao u Tottenhamu s obzirom na uvjete u kojima je radio. Šteta zbog lige prvaka ali za dva kolosjeka trebaš imati dugačku klupu..Gento pošalji mi code platio sam ti..

Offline treiler

• Hero Member

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #628 : Studeni 19, 2019, 23:00 »
Zasluzen otkaz realno, oni igraju lose od polovine prosle sezone, na srecu su dosli do tog finala lige prvaka, dobio bi otkaz i prije da nije bilo tog finala ipak. Daj velikog Mourinha da gledamo opet !!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #629 : Studeni 19, 2019, 23:48 »
Posh samo da ne ide u United, a Spursi ce se jos  samo vise zakopati dovodjenjem smrada. Taj kao i Guardiola bez 500 miliona ne moze voditi momcad.