Autor Tema: Engleska premier liga 2019/20  (Posjeta: 17363 )

Massone i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
Odg: Engleska premier liga 2019/20
« Odgovori #555 : Studeni 08, 2019, 14:29 »

Nisam neki Rodgersov obožavatelj, ali da se Steve nije okliznio.... sad bi svi drugačije gledali na njega...

Kako mi je muka vise gledat ovakve komentare. Mi smo tu sezonu izvisili zbog drugih stvari, a ne primarno zbog prklizavanja krv ti j*bem.

Sjebali smo druge utakmice koje su se morale bolje odigrat i di smo prokockali bodove, a prva na pamet mi pada WBA.

Komentirate ko da smo pobijedili sve utakmice u sezoni i da smo spusili titulu zbog tog jedinog gubitka bodova na Anfieldu protiv chelshita.

Online gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #556 : Studeni 08, 2019, 14:37 »

Kako mi je muka vise gledat ovakve komentare. Mi smo tu sezonu izvisili zbog drugih stvari, a ne primarno zbog prklizavanja krv ti j*bem.

Sjebali smo druge utakmice koje su se morale bolje odigrat i di smo prokockali bodove, a prva na pamet mi pada WBA.

Komentirate ko da smo pobijedili sve utakmice u sezoni i da smo spusili titulu zbog tog jedinog gubitka bodova na Anfieldu protiv chelshita.

da, ali to nikad neće imati istu težinu kao gerrardova pogreška. što zbog medijske halabuke, što zbog činjenice da se ovo zbilo ipak tri kola prije kraja a ranije smo pobijedili city. još smo tad igrali na anfieldu i nismo morali juriti pobjedu, ali uzevši u obzir tadašnji atomski nogomet i sezonu sturridgea i suareza, nismo ni mogli očekivati racionalniji pristup.
Never miss a good chance to shut up.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #557 : Studeni 08, 2019, 15:36 »
Ne treba zaboraviti da je taj mag ganjao 10 golova razlike protiv Palacea te da se protiv Chelsea postavio previse ofanzivno a bod nam odgovarao.

Suarez ga je nosio te sezone,pa Flanagan je te sezone izgledao mocno jbt.

Ove sezone nema konkurencije u toj borbi za top 4.

Maguirea prodao a priliku dobio Soyuncu koji nije daleko od slabheada

Online gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #558 : Studeni 08, 2019, 16:13 »
Ne treba zaboraviti da je taj mag ganjao 10 golova razlike protiv Palacea te da se protiv Chelsea postavio previse ofanzivno a bod nam odgovarao.

Suarez ga je nosio te sezone,pa Flanagan je te sezone izgledao mocno jbt.

Ove sezone nema konkurencije u toj borbi za top 4.

Maguirea prodao a priliku dobio Soyuncu koji nije daleko od slabheada

Da, ganjao je 8 golova razlike kad smo vodili 3-0 nakon što se Gerrard poskliznuo protiv Chelsea. I tu tekmu nije bio ništa drugačiji (ofanzivniji) nego ostatak prvenstva samo je Hendo bio suspendiran. Da se Gerrard nije poskliznuo ovi nam ne bi zabili 100 godina.

I da, to što je od Flanagana napravio Cafua, mislim da jako puno govori o Rodgersu.

Nema konkurencije u top 4? Ajde da igra s nekim Chelseaom pa da to napišeš, ali frajer igra s Leicesterom koji je bio koma do njegovog dolaska. Ovaj Sheffield isto ima užasnu sezonu. Nemaju konkurenciju za top 4, a tek 6. su. :roll

Ako uđe u top 6, odlična sezona za Leicester.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #559 : Studeni 08, 2019, 20:30 »
Da, ganjao je 8 golova razlike kad smo vodili 3-0 nakon što se Gerrard poskliznuo protiv Chelsea. I tu tekmu nije bio ništa drugačiji (ofanzivniji) nego ostatak prvenstva samo je Hendo bio suspendiran. Da se Gerrard nije poskliznuo ovi nam ne bi zabili 100 godina.

I da, to što je od Flanagana napravio Cafua, mislim da jako puno govori o Rodgersu.

Nema konkurencije u top 4? Ajde da igra s nekim Chelseaom pa da to napišeš, ali frajer igra s Leicesterom koji je bio koma do njegovog dolaska. Ovaj Sheffield isto ima užasnu sezonu. Nemaju konkurenciju za top 4, a tek 6. su. :roll

Ako uđe u top 6, odlična sezona za Leicester.

zašto pokušavaš išta objasnit?
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #560 : Studeni 08, 2019, 20:31 »
Rodgers team vs anti Rodgers team

Offline LFCRi

• Hero Member
« Odgovori #561 : Studeni 08, 2019, 22:53 »
Rodgers team vs anti Rodgers team

Ne nego razumni ljudi vs nerazuman covjek  :)

Online gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #562 : Studeni 09, 2019, 00:14 »
Nitko ne kaže da BR nije zaslužio otkaz kad ga je dobio, ali to ne znači da je sve u njegovom režimu bilo loše. Dapače, bilo je tu predivnih dana za koje je on bio itekako zaslužan.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #563 : Studeni 09, 2019, 00:40 »
Ja mu najvise zamjeram za skart koji je doveo. I dan danas se rjesavamo pojedinaca. Doveo je 25 + igraca nije sa trojicom ubo

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #564 : Studeni 09, 2019, 00:52 »
Važno je napomenuti i da je izgubio Maguirea, a nije dobio zamjenu.
S tim da je kao zamjenu htio Dunka za 50 mil mozda i bolje da nije dobio zamjenu.

I tu dolazimo do njegovog najveceg problema po meni a to je transfer politika. Smatram da je iznadprosjecan trener ali prosjecan manager, a u Engleskoj ce mu to uvijek bit ogranicenje. Mi smo u to vrijeme bili dosta sjebani na vise razina izmedu uprave i terena a on nije imao kvalitetu Kloppa da to poveze i preuzme sve na sebe.

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #565 : Studeni 09, 2019, 00:59 »
Rodgers jednostavno nije imao tu karizmu da poveze sve te strukture koje su bile objedinjene u transferni komitet. Sreca nasa pa mu taj famozni komitet nije vjerovao, inace bi nam ovdje doveo dempseya, vorma, ashley williamsa i takve. Mislim da nije bio prava osoba za taj kaos u kojem se klub nalazio. I opcenito mi se ne svida taj njegov stav neke 'politicke korektnosti'. Jednostavno nije kliknulo izmedu edwardsa i njega, pa je na kraju svaki vukao na svoju stranu. Naravno da velik dio zasluga za tu sezonu ide njemu, ali taj cijeli projekt je trebao biti puno siri, a on nije uspio naci zajednicki jezik s gordonom i edwardsom, kao dva najvaznija clana uz njega u tom TC-u.

Ispalo je tako kako je ispalo, no svejedno mislim da je solidan trener. Sad je nekako krenuo tim normalnijim putem u kojem je imao celtic, pa sad lisice. Mogao bi mu iduci korak biti tottenham ili arsenal.

Online gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #566 : Studeni 09, 2019, 01:04 »
S tim da je kao zamjenu htio Dunka za 50 mil mozda i bolje da nije dobio zamjenu.

I tu dolazimo do njegovog najveceg problema po meni a to je transfer politika. Smatram da je iznadprosjecan trener ali prosjecan manager, a u Engleskoj ce mu to uvijek bit ogranicenje. Mi smo u to vrijeme bili dosta sjebani na vise razina izmedu uprave i terena a on nije imao kvalitetu Kloppa da to poveze i preuzme sve na sebe.

Slažem se da mu je transfer politika mana, ali to ionako nije bila tema nego oduzimanje zasluga BR-u za onu sezonu i da sad u Leicesteru (kao i u Celticu) pokazuje da je jako dobar trener. Šteta što ne želi prihvatiti sportskog direktora. :)

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #567 : Studeni 09, 2019, 01:16 »
Nadam se da nema ni promil sanse da se vrati. Radije bih gledao Hodgsona nego njegovu glupu facu.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #568 : Studeni 09, 2019, 17:22 »
VAR na djelu opet, cist gol ponistili Sheffieldu

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #569 : Studeni 09, 2019, 17:24 »
VAR na djelu opet, cist gol ponistili Sheffieldu
Vrh kopacke mu je bio iza linije. Nije ovo ko s firminom, kada su mu u liniju stavili i ruku da povuku istu u offside