Autor Tema: Engleska premier liga 2019/20  (Posjeta: 50423 )

Brna, LUDI-OS™ i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline luigi

• Hero Member
Odg: Engleska premier liga 2019/20
« Odgovori #540 : Studeni 04, 2019, 16:38 »
Ma dao mu je crveni jer je u pitanju lom noge jbg.

Kad ce se znati ko nam sudi protiv naftasa?

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #541 : Studeni 04, 2019, 17:16 »
Ma dao mu je crveni jer je u pitanju lom noge jbg.

Kad ce se znati ko nam sudi protiv naftasa?
https://twitter.com/IanDoyleSport/status/1191385974443577345

Offline luigi

• Hero Member

Offline Eden

• Full Member
« Odgovori #543 : Studeni 04, 2019, 18:38 »
Impresivan Leicester za sada, gostovanje kod Crystal Palaca je sve samo ne laka utakmica, odigrali pristojnu utakmicu i odnijeli 3 boda, nakon 11 kola svega 2 boda zaostaju za Cityem, a 6 bodova su ispred Arsenala koji im je prva prijetnja da ih izbaci iz LP, s tim da slj. utakmicu igraju kući sa Arsenalom i mogu to dići na velikih 9 bodova prednosti.
Mislim još je rano za prognozirat, ali kako drugi izgledaju, LP nije toliko daleko.

Fino im se i ovih par mladih igrača razvija, Maddison, Tielemans, Chilvell i Ndidi, svi imaju 22 godine, ako ih budu uspjeli zadržat još par godina da im budu okosnica ekipe, onda oko njih slagati nešto, mogli bi se i zadržati ovako pri vrhu, a ako ih i prodaju zaradit će bolesnu lovu, sve u svemu lijepo je to Brandon složio, i lijepo to djeluje kod njih.

Chelsea za sada također iznenađenje, bar za mene, jako se dobro drže, odlasko Hazarda nitko nije vjerovao da mogu nešto ekstra napravit, a evo Lampard izvukao iz šešira Abrahama koji je za sada 2. strijelac lige iza Vardya, Mounta koji djeluje jako dobro, Pulišić počeo pružati odlične igre, i Hudson-Odoi dobiva svoje minute, sve u svemu fino to izgleda prema naprijed.
Jedino što puštaju iza, puno primaju golova, tu se mora nešto popravit, ostalo kažem, iznenađujuče dobar posao Lamparda.
Istina, i mi i Leicester guramo bolje od očekivanja. Mi zaista izgledamo solidno, pogotovo napadački, puno se prilika i promašilo uz dosta zabijenih golova. Iza puštamo, ali i to se u zadnjih par utakmica malo popravilo.
Imamo niz od 6 ovih "lakših" utakmica i za sada je to fantastično 5/6, vidjet ćemo kako će biti protiv Palacea.
Ono gdje se za sada nismo baš iskazali su utakmice protiv jačih, gdje smo 2x izgubili od vas i Uniteda, te smo remizirali protiv Leicestera. Jedino smo Ajax uspjeli dobiti za sada.
Ostaje za vidjeti možemo li popraviti i taj segment, iako nismo izgledali loše niti 2x protiv vas, a i protiv Uniteda al smo sve to izgubili.
Mislim kako je to najviše zbog neiskustva tih naših mladih igrača, jer igramo dobro ali nas koštaju tih par pogrešaka koje napravimo, tako je to u tim utakmicama, svaka greška može odlučiti krajnji ishod

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #544 : Studeni 05, 2019, 01:05 »
Kakvo jadno prozivanje Smradiole. I onda postoje navijaci Liverpoola koji ga vole.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #545 : Studeni 05, 2019, 01:35 »
Kakvo jadno prozivanje Smradiole. I onda postoje navijaci Liverpoola koji ga vole.

Na isto misljenje o Mourinhu kazes

Sve je to predstava i igrice

Poslano sa mog SM-A405FN koristeći Tapatalk

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #546 : Studeni 05, 2019, 01:36 »
Mourinho mi je drag, Smradiola ne.

Offline treiler

• Hero Member

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #548 : Studeni 08, 2019, 10:40 »
Ima li Rodgers odličnu sezonu u Leicesteru zato jer je Vardy u životnoj formi kao što je to "bio slučaj" sa Suarezom? 19 pogodaka u 21 utakmici. Neki bi rekli da čovjek zna dobiti maksimum iz svojih napadača. :D

Nikada mi takvo "navijačko omalovažavanje" trenera da je sve bilo zbog jednog igrača kao što se njega veže uz sezonu 13/14 neće biti jasno. Da, Suki je igrao fenomenalnu sezonu, ali "igrao" je i Rodgers, a imao je itekako utjecaj na takvu Sukijevu sezonu.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #549 : Studeni 08, 2019, 11:09 »
Nisam neki Rodgersov obožavatelj, ali da se Steve nije okliznio.... sad bi svi drugačije gledali na njega...

Međutim Leicester po meni ove sezone igra iznad svih očekivanja, definitivno je to trenerova zasluga.
Po igračima bi se oni trebali boriti za prvih 10, a ne za sam vrh, tako da je ovo definitvno njegova zasluga, a uz to je i ponovno probudio Vardya.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #550 : Studeni 08, 2019, 11:16 »
The headline statistic is that Leicester have accumulated 40 points from 21 games under Rodgers, which is 10 more than Arsenal over that same period, 17 more than Tottenham Hotspur and 19 more than Manchester United. Leicester’s goal difference across those fixtures is +27. United’s, by way of comparison, is -7.

Važno je napomenuti i da je izgubio Maguirea, a nije dobio zamjenu.
Never miss a good chance to shut up.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #551 : Studeni 08, 2019, 11:51 »
Važno je napomenuti i da je izgubio Maguirea, a nije dobio zamjenu.
kada vidis kako ide Leicesteru u obrani a kako ManU i za koje pare je prodan ovo i nije neka negativa  :lol
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #552 : Studeni 08, 2019, 12:41 »
Nisam neki Rodgersov obožavatelj, ali da se Steve nije okliznio.... sad bi svi drugačije gledali na njega...

Nije samo njegova greska obiljezila tu sezonu. Ja se sjecam i Toureovog poklonjenog gola protiv WBA, kada je dodao u noge loptu Anichebeu za 1-1. Ili Allenov promasaj protiv Evertona, kada smo takodjer trebali dobiti.

Sve je to sta bi bilo kad bi bilo.

Online Skipper

• Hero Member
« Odgovori #553 : Studeni 08, 2019, 13:24 »
Nije samo njegova greska obiljezila tu sezonu. Ja se sjecam i Toureovog poklonjenog gola protiv WBA, kada je dodao u noge loptu Anichebeu za 1-1. Ili Allenov promasaj protiv Evertona, kada smo takodjer trebali dobiti.

Sve je to sta bi bilo kad bi bilo.

da, ali to nikad neće imati istu težinu kao gerrardova pogreška. što zbog medijske halabuke, što zbog činjenice da se ovo zbilo ipak tri kola prije kraja a ranije smo pobijedili city. još smo tad igrali na anfieldu i nismo morali juriti pobjedu, ali uzevši u obzir tadašnji atomski nogomet i sezonu sturridgea i suareza, nismo ni mogli očekivati racionalniji pristup.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #554 : Studeni 08, 2019, 14:12 »
Po meni je Rodgers odličan menadžer. Trebao nam je donit titulu one sezone da se Stevie nije skliznuo.Ovaj Leicester ima trenerov rukopis i ja vjerujem da mogu bit 4 ti. Treba razumit čovjeka i reć da ipak prodaš Suareza a klub ti dovede Lamberta, Ballotelija, Manquilla.