Autor Tema: Engleska premier liga 2019/20  (Posjeta: 61507 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
Odg: Engleska premier liga 2019/20
« Odgovori #495 : Listopad 27, 2019, 13:29 »
Meni nit smrde nit mirisu. Ako vrate gospodina Mourinha onda cu ih opet poceti cijeniti vise.

United i Tottshit najmrzi trenutno

Poslano sa mog SM-A405FN koristeći Tapatalk

Nakon svih onih godina koje je proveo na klupi Chelsea i sranja koja je izjavljivao o Liverpoolu, zar je moguce da ga neko voli, a jos vise naziva "gospodinom"? Uz Fergusona meni najodvratniji trener ikada.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #496 : Listopad 27, 2019, 13:44 »
Nakon svih onih godina koje je proveo na klupi Chelsea i sranja koja je izjavljivao o Liverpoolu, zar je moguce da ga neko voli, a jos vise naziva "gospodinom"? Uz Fergusona meni najodvratniji trener ikada.
Sve je to predstava i igrice

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #497 : Listopad 27, 2019, 16:19 »
Sve je to predstava i igrice

Zato i je bez angazmana...

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #498 : Listopad 27, 2019, 16:21 »
Zato i je bez angazmana...
To sto je danas bez kluba i sto je u padu ne znaci da nije jedan od top 3 trenera zadnjih 15ak godina i da nije bio sami vrh u jednom trenu.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #499 : Listopad 27, 2019, 16:21 »
Bez angazmana je jer su svi veliki klubovi "zauzeti". Uskoro ga ocekujem da opet negdje prosipa svoju magiju. Uvijek ce mi biti drazi od Fraudiole koji je ljudska hinja nesto kao Rodgers

Offline El Rey

• Hero Member
« Odgovori #500 : Listopad 27, 2019, 16:22 »
To sto je danas bez kluba i sto je u padu ne znaci da nije jedan od top 3 trenera zadnjih 15ak godina i da nije bio sami vrh u jednom trenu.
Nisam to ni tvrdio  :)
al je jednostavno dopizdio svima,pogubio se.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #501 : Listopad 27, 2019, 16:34 »
To pricas o sebi u trecem licu?

Offline El Rey

• Hero Member
« Odgovori #502 : Listopad 27, 2019, 16:38 »
To pricas o sebi u trecem licu?

O tebi.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #503 : Listopad 27, 2019, 17:14 »
(click to show/hide)

poštujem ga kao menađera, imao je svoje vrijeme i o njemu će se pisati kao jednom od najvećih nogometnih faca, ali ga gledam kao ljigavca i žešću gubu. može on privatno biti majka terezija, mogu i suarez i costa biti ljudine i pol, ali mi igrače i trenere gledamo isključivo na "radnom mjestu" i po tome nekoga volimo ili ne volimo. ne volim ljigavce, ne volim licemjere, ne volim spletkaroše. a to je sve bio mourinho na svom radnom mjestu. vezano za sliku u spoileru, je li zbilja morao onako mahnito trčati niz liniju i hinjski se naslađivati tisućama ispred tisuće navijača? je li morao napraviti istu stvar na nou campu kad je izbacio barcu? i pregršt sličnih primjera.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #504 : Listopad 27, 2019, 18:56 »
Obicni jadnik kojeg je vrijeme pregazilo. Nema sto raditi u modernom nogometu. Dajte mu nekakav Alaves, cisto da ne mora opet biti prevoditelj.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #505 : Listopad 27, 2019, 19:36 »
Prosipas se ko za Robertsona.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #506 : Listopad 27, 2019, 19:48 »
Obicni jadnik kojeg je vrijeme pregazilo. Nema sto raditi u modernom nogometu. Dajte mu nekakav Alaves, cisto da ne mora opet biti prevoditelj.

Tocno to. Uspjehe mu nitko ne moze uzeti, kapa dolje, ali lik je proslost, procitana knjiga i karakterno je tesko smece i ljiga.

Offline jon_snow

• Hero Member

Online Marijo

• Hero Member
« Odgovori #508 : Listopad 27, 2019, 23:39 »
nepriznavanje 3.gola Arsenala je eklatantni primjer zašto je VAR smeće
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline we_love_you_Liverpool

• Sr. Member
« Odgovori #509 : Listopad 28, 2019, 00:08 »
Var nije smeće, var je jedna od najboljih stvari koje su se desile nogometu, ali problem su oni koji ne znaju interpretirati ono što vide svojim očima...
Liverpool je prije 2 sezone dobio 1 penal na svim utakmicama na Anfieldu, a bar 5-6 očitih nije suđeno... Ovu sezonu penali na 2 uzastopne utakmice na Anfieldu, ali također nisu svirali čiste penale na Matipu protiv Arsenala ako se ne varam i na Maneu protiv Sheffielda. Onaj gol Man Utd.... Dakle nije problem var već su problem suci koji ga ne znaju tumačiti kako treba, ali tek je sve to počelo, ne sumnjam da će biti sve bolje i bolje kako vrijeme bude odmicalo.

A ovaj gol Arsenala je po meni više faul nego što nije, pogledao sam situaciju 10 puta... Igrač Palacea je krenuo da izbije loptu, bio joj je najbliži, imao je kontrolu nad loptom više od ostalih i Arsenalovac mu je svojom nogom počistio nogu i to baš u momentu kad je ovaj krenuo izbijati loptu, pogledajte malo pažljivije i vidjet će se očit kontakt ....
Nito mi ne može reći da igrač Palacea ne bi izbio loptu da mu Chambers nije pokosio stajnu nogu.

Ne može mi niko reći da je sranje nešto što će donijeti veće poštenje u nogomet...  Nemojmo se zajebavati da je ok što Kompany nije dobio crveni karton protiv nas, da su 2-3 nepostojeća penala za City u finišu sezone kad se lomilo ok, da su golovi iz ofsajda od 3 metra ok ? Već smo zaboravili kakva lakrdija je bilo suđenje godinama unazad... Var je prava stvar, samo još da se suci adaptiraju.
« Zadnja izmjena: Listopad 28, 2019, 00:29 we_love_you_Liverpool »