Autor Tema: Engleska premier liga 2019/20  (Posjeta: 12186 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Eden

• Full Member
Odg: Engleska premier liga 2019/20
« Odgovori #360 : Listopad 09, 2019, 00:05 »
Bome Chelsea fino izgleda i ima potencijala ova priča s Lampardom - subjektivno mi je simpatična a još bitnije objektivno obećavajuća. Kad se dogodio onaj poraz protiv Uniteda u prvom kolu, već su ljudi otpisivali Chelski a dizali United u borbu s najvećima - no i zada se moglo vidjeti da bi moglo biti baš obrnuto i strašno mi je drago da je Lampard ustrajao u svojoj ideji i stvorio ovu lijepu, zaigranu ekipu u kojoj je Kante s pravom postao de facto vođa na terenu i (što se vidjelo već prošle sezone) sve hrabriji prema naprijed. :super

EDIT: Jedino mi je neoprostiv ovaj poraz od Valencije u LP, mislim da se tu moglo i moralo više. :hm
Istina za valenciju, ali i tu utakmicu smo bili bolji protivnik realno, nismo bajno odigrali ali više smo pokazali samo što nije ulazilo jbg

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #361 : Listopad 09, 2019, 20:18 »
Kad Klopp ode, kojeg bi trenera željeli da ga nasljedi i zašto + koliko bi novih igrača trebalo tom treneru? Možete birati bilo kojeg trenera na svijetu.
Never miss a good chance to shut up.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #362 : Listopad 09, 2019, 20:30 »
Kad Klopp ode, kojeg bi trenera željeli da ga nasljedi i zašto + koliko bi novih igrača trebalo tom treneru? Možete birati bilo kojeg trenera na svijetu.
A ne volim takve stvari kad jos ne znamo kada ce to biti, tko ce biti tu, tko nece ili tko ce biti potrosen. Ne mozes znat hoce li se u iduce 2-3 godine mozda pojavit netko novi ili ce se netko dodatno isprofilirati, bas previse nepoznanica u ovom trenutku.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #363 : Listopad 09, 2019, 20:38 »
Mourinho. Šampion. Taman bi fino legao ovom novom defanzivnom Liverpoolu. Prodao bih Salaha jos naredno ljeto mozda dok se mogu uzeti strašne pare i počeo bih graditi od tih para.

Offline Gago8

• Hero Member
  • HE's big and he's fuckin'ard SG8
« Odgovori #364 : Listopad 09, 2019, 21:02 »
Marcelo Bielsa, taman se uhodao u engleski nogomet, volim gledat njegove momčadi. Ona ekipa čilea je bila renesansa.
When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m50oaoGow11qbkyo1o1_500.gif

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #365 : Listopad 09, 2019, 21:17 »
Bielsa ili Bald Fraud :D

Hasenhuntlu dajem još sezonu da se pokaže. Možda Nagelsmann.
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #366 : Listopad 09, 2019, 21:19 »
Bald Fraud će u Juve ili u PsG, nameće se logično. Bielsa je lud, za dan bi se posvađao sa svima

Offline 67

• Sr. Member
« Odgovori #367 : Listopad 09, 2019, 23:53 »
Mozda Don Carlo

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #368 : Listopad 10, 2019, 00:02 »
Pitao sam zato jer mislim da će do tada Guardiola van Citya i da bi ga mi mogli privući.

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #369 : Listopad 10, 2019, 02:07 »
Pitao sam zato jer mislim da će do tada Guardiola van Citya i da bi ga mi mogli privući.
Ne vjerujem da bi isao iz jedne 'domacinske' atmosfere, koju ima tamo u vidu txikija i mubaraka, u jednu sredinu u kojoj ce sigurno biti ogroman kloppov legacy. Istu sredinu iza koje ce ostat veliko rivalstvo s njim.

Iako bi se s njim konacno mogla ostvariti arnoldova zelja, pa da zaigra u sredini i postane najbolji veznjak lige :D

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #370 : Listopad 10, 2019, 07:49 »
Ne vjerujem da bi isao iz jedne 'domacinske' atmosfere, koju ima tamo u vidu txikija i mubaraka, u jednu sredinu u kojoj ce sigurno biti ogroman kloppov legacy. Istu sredinu iza koje ce ostat veliko rivalstvo s njim.

Iako bi se s njim konacno mogla ostvariti arnoldova zelja, pa da zaigra u sredini i postane najbolji veznjak lige :D

Nikad mi nije bila jasna ta opsjednutost da Trent igra u sredini, a stalno čitam o njoj (ne targetiram ovdje tebe). Zašto bi igrača koji ima potencijala postati najbolji desni bočni na svijetu selili u sredinu i to u trenutku kad se druge momčadi muče s tom pozicijom i krpaju je veznjacima? Frajer je fantastičan bočni i seljenjem njega u sredinu bi napravili dva problema iz ničega. Koga kupiti za desnog bočnog i hoće li se Trent uopće snaći na veznoj poziciji?

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #371 : Listopad 10, 2019, 10:15 »
Bielsa?pa da postanemo cirkus  :D
Ne zamaram se jos time,ko zna koliko ce Klopp biti jos ovde.
Puno faktora je u igri,a pre rano je za razmisjanje o tome.

Offline brutek

• Hero Member
« Odgovori #372 : Listopad 10, 2019, 10:50 »
eddie howe

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #373 : Listopad 10, 2019, 12:59 »
Bielsa je klaunčina i ne bi ga nikad htio na našoj klupi
Guardiola? ne bi imao ništa protiv, ali mislim da su šanse minimalne, ako uopće i postoje

Eddie Howe, zašto ne?

iako, mislim da se priprema teren Gerrardu, a trenutno ni sam ne znam što bi mislio o tome
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #374 : Listopad 10, 2019, 13:31 »
Ne bih volio Howea. Protiv engleskih strucnjaka sam dakako. Guardiola je picic ne smije on u ekipu koja mu ne garantuje 300 miliona za jedan prelazni rok.

Mourinho ili Nagelsman

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk