Autor Tema: Engleska premier liga 2019/20  (Posjeta: 59942 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Moos

• Sr. Member
Odg: Engleska premier liga 2019/20
« Odgovori #345 : Listopad 07, 2019, 18:58 »
Fali im Fernandino u sredini,prosle godine svi porazi su bili kada njega nije bilo

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #346 : Listopad 07, 2019, 19:23 »
I to vala. Ovaj Rodri nit smrdi nit miriše, a kosto 80 miliona haman. Mlataranje rukama mu je top doduše.

Offline redz

• Sr. Member
« Odgovori #347 : Listopad 07, 2019, 19:33 »
mislim da veliku ulogu igra i zasićenje, vjerujem da će ove godine biti fokusirani na LP.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #348 : Listopad 07, 2019, 23:08 »
Sad raspravljat zašto je City kiksao 3 puta do sad, a samo je jedan odgovor, jednostavno nisu imali sreće u tim utakmicama, a u sve i jednoj su bili bolji, daleko bolji od protivnika.
Protiv Tottenhama 2-2, a Tottenham imao 2 udarca u okvir gola.
Protiv Norwicha 3-2, a Norwich imao 3 udarca u okvir gola.
Protiv Wolvesa 2-0, Wolvesi imali 2 udarca u okvir gola.
A ovih 5 pobjeda koje imaju, imaju sa minimalno hendikepom, imaju za 4 gola bolju gol razliku od nas, uz 3 kiksa a mi sve pobjede.

Realno gore smo mi izgledali na terenu u utakmicama protiv Southamptona i Sheffielda nego oni u svojim kiksevima, još kad dodamo da smo se izvukli protiv Leicestera i Chelsea, mora se priznati da smo mi imali sreće.

Tako da je meni bzvz raspravljati o njima kao da su loši, odlični su samo ih rezultat baš neće u pojedinim utakmicama, dok nas hoće, šutit i molit Boga da i dalje bude tako.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #349 : Listopad 08, 2019, 05:19 »
Sta si ti gledao pa si zakljucio da su protiv Wolvesa bili bolji? Ljudi ih pojeli i trebali voditi 3 razlike na poluvremenu. Da nije panj Cutrone unistio svaku sansu to bi se i desilo. City bukvalno imao jednu sansu u prvom poluvremenu i to iz slobodnog udarca. Fkt me zanima sta to ti pratis jer lupetas kao i obicno. Ili pocni pratiti utakmicu ili suti.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk

Offline martin

• Jr. Member
« Odgovori #350 : Listopad 08, 2019, 07:57 »
Jebeš ti sve ako nemaš sreće i ako te Bog ne pomazi. Đaba ti svi talenti i treniranje po cile dane ako nemaš sreće.
I Messi kad pogodi stativu "ah nije imao sreće".

Penal u prvoj minuti je OK, ali u 95 je sreća

Offline Bobby

• Hero Member
« Odgovori #351 : Listopad 08, 2019, 09:40 »
Sta si ti gledao pa si zakljucio da su protiv Wolvesa bili bolji? Ljudi ih pojeli i trebali voditi 3 razlike na poluvremenu. Da nije panj Cutrone unistio svaku sansu to bi se i desilo. City bukvalno imao jednu sansu u prvom poluvremenu i to iz slobodnog udarca. Fkt me zanima sta to ti pratis jer lupetas kao i obicno. Ili pocni pratiti utakmicu ili suti.

Upravo to sam i ja krenuo pisati, pa ljudi su imali beskoristan posjed cijelu utakmicu, a nisu napravili jednu čistu šansu.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #352 : Listopad 08, 2019, 10:35 »
Cudim se kak nitko nije otkaz dobio nakon ovog vikenda

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #353 : Listopad 08, 2019, 11:30 »

gledao je statistiku samo koja govori kako su ovi imali dva udarca u okvir gola. no tu se ne ubrajaju jimenezove sanse, di je imao dvaput izglednu gol šansu, te ono kad je talijanski antitalent isao sam prema edersonu.

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #354 : Listopad 08, 2019, 14:22 »
A šta je sa Jotom, nije valjda pao u drugi plan zbog Cutronea (kojega se još iz Milana sjećam kao vodećeg falsifikatora svega)?
Mo Salah, you little dancer!

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #355 : Listopad 08, 2019, 14:51 »
A šta je sa Jotom, nije valjda pao u drugi plan zbog Cutronea (kojega se još iz Milana sjećam kao vodećeg falsifikatora svega)?
Nije 100 % spreman, a lose je usao u sezonu. Identicna stvar kao i prosle sezone kad je proigrao tek na zimu.

Offline we_love_you_Liverpool

• Sr. Member
« Odgovori #356 : Listopad 08, 2019, 15:20 »
Nema City taj karakter kao što ima Liverpool pa da nekako isčupaju pobjedu u zadnjim minutama i kad ne ide dobro ... Kod njih ili je med i mlijeko ili je frka. Ako ne dobiju utakmicu na vrijeme i rutinski onda  ulaze u probleme, prošle godine jedino što su dali u zadnjim minutama za pobjedu je bio Schalke koji bi i da je ostalo 2-1 ili 2-2 svejedno rutinski izbacili u revanšu. Gol protiv Leicestera je bio u 70 minutu i nije bilo tako kasno, protiv nas u 72.  U zadnjim minutama uglavnom daju neregularne golove koje var poništava  :D

Mi imamo strašan mentalitet koji je Klopp ugradio, kad su svi očekivali pad nakon finala lp i poraza od Reala da to ne možemo ponoviti, mi smo se vratili i osvojili, kad su svi očekivali pad nakon onako izgubljene titule mi smo se vratili i imamo +8 nakon 8 kola.
Toliko utakmica smo to pokazali, ono protiv Barcelone je bilo samo na karakter...
Imamo i sreće, ali kad stvoriš takav karakter, kad ponovo stvoriš onaj kultni duh Anfielda, rastjeraš te crne oblake koji su godinama bili iznad Anfielda, onda tu sreću i zaslužiš!

Oni su realno imali dosta lakši raspored od nas u prvih 8 kola i ja prvi nisam očekivao ni u najluđim snovima da možemo imati čak +8, nadao sam se da ćemo biti tu negdje izjednačeni ili u minusu bod ili dva, ali nema onog koji je mogao očekivati +8 uz ovaj raspored koji su oni imali.
A nisu blistali ni Everton(koji je u užasnoj formi) , i tu se vrlo lako moglo okrenuti na drugu stranu, nisu blistali ni Bournemouth. Kad se sve sagleda i pored tolike gol razlike koja je nabijena protiv Pelegrinia i Watforda, oni ne briljiraju ni izbliza kao prošle godine kad im protivnici nisu bili u stanju stvoriti više od 2-3 šuta po utakmici, sad im je skoro svaki rival stvorio 10+ šuteva... A to nije samo do obrane, tu veliku zaslugu ima smaknuće,pomjeranje,starenje Fernandinha koji je igrao strašno prošlu sezonu, ali ipak on ima 34 godine....Rodri nije ni blizu toga što je pružao Fernandinho. Ima tu i do zasićenja, ali samo nek tako nastave, sljedeće kolo imaju još jedno jako teško gostovanje

Offline Eden

• Full Member
« Odgovori #357 : Listopad 08, 2019, 15:31 »
Iskreno city mi nije izgledao lošije nego liverpool do sada a zaostaje velikih 8 bodova, bodovi se broje i to je bitno. Vi ste pokazali karakter i uz malo sreće koja je uvijek potrebna da bi se osvojilo nešto, vjerujem kako je to ta sezona za vas.
Pogotovo ako u 1. mjesec dođete sa ovomy prednosti, međutim puno je još utakmica pred nama.

Što se tiče chelseaja, za sada sam i više nego zadovoljan prikazanim, mislio sam kako ćemo stojati puno lošije. Pogotovo sam zadovoljan igrom, zaslužili smo i više bodova od ovog što imamo, ali nije nimalo za požalit se s obzirom na okolnosti.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #358 : Listopad 08, 2019, 15:41 »
Koju hrpu gluposti napisa i ovaj 2 posta iznad mene. Pogledaj malo statistiku prije dvije sezone. Evo iz glave se sjecam njihovih golova u dubokoj nadoknadi protiv Bournemoutha, Sotona, Huddersfielda. Uzeli su sigurno 10 boba na taj nacin.

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #359 : Listopad 08, 2019, 15:48 »

Što se tiče chelseaja, za sada sam i više nego zadovoljan prikazanim, mislio sam kako ćemo stojati puno lošije. Pogotovo sam zadovoljan igrom, zaslužili smo i više bodova od ovog što imamo, ali nije nimalo za požalit se s obzirom na okolnosti.

Bome Chelsea fino izgleda i ima potencijala ova priča s Lampardom - subjektivno mi je simpatična a još bitnije objektivno obećavajuća. Kad se dogodio onaj poraz protiv Uniteda u prvom kolu, već su ljudi otpisivali Chelski a dizali United u borbu s najvećima - no i zada se moglo vidjeti da bi moglo biti baš obrnuto i strašno mi je drago da je Lampard ustrajao u svojoj ideji i stvorio ovu lijepu, zaigranu ekipu u kojoj je Kante s pravom postao de facto vođa na terenu i (što se vidjelo već prošle sezone) sve hrabriji prema naprijed. :super

EDIT: Jedino mi je neoprostiv ovaj poraz od Valencije u LP, mislim da se tu moglo i moralo više. :hm
Mo Salah, you little dancer!