Autor Tema: Engleska premier liga 2019/20  (Posjeta: 50947 )

Mister No (+ 1 Skriven) i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
Engleska premier liga 2019/20
« : Lipanj 19, 2019, 11:42 »
Nova sezona EPL i novi lov na kantu koju još nemamo!
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline red

• Hero Member
  • walk on
Odg: Engleska premier liga 2019/20
« Odgovori #1 : Lipanj 19, 2019, 11:47 »
Prvi put da prije početka sezone stvarno mislim da imamo velike šanse osvojiti PL.  :)
ALLEZ! ALLEZ! ALLEZ!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Never miss a good chance to shut up.

Offline treiler

• Hero Member

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #4 : Srpanj 04, 2019, 10:19 »
Lamps i službeno preuzeo Chelsea. Spada mi u omiljenije rivale, nek mu je sretno.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline scouser68

• Hero Member

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #6 : Srpanj 27, 2019, 12:14 »
"Bruno Fernandes is preparing to fly to the UK to undergo a Manchester United medical say Corriere dello Sport.

The Red Devils have agreed a £63m fee for the playmaker who bagged a pre-season goal against Liverpool in midweek."

Ode i Bruno u rivala..

Online Marijo

• Hero Member
« Odgovori #7 : Srpanj 27, 2019, 12:44 »
"Bruno Fernandes is preparing to fly to the UK to undergo a Manchester United medical say Corriere dello Sport.

The Red Devils have agreed a £63m fee for the playmaker who bagged a pre-season goal against Liverpool in midweek."

Ode i Bruno u rivala..

ne mogu vjerovat da se ovo događa
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #8 : Srpanj 27, 2019, 12:50 »
ne mogu vjerovat da se ovo događa
Sta tocno? Da drugi dovode igrace za koje mi vjerojatno nikad nismo ni bili zainteresirani? Sta je tu tocno toliko cudno i nevjerojatno?

Online Marijo

• Hero Member
« Odgovori #9 : Srpanj 27, 2019, 13:02 »
Sta tocno? Da drugi dovode igrace za koje mi vjerojatno nikad nismo ni bili zainteresirani? Sta je tu tocno toliko cudno i nevjerojatno?

ne ne, nego da smo odigrali skoro savršenu sezonu za koju smo svi svjesni da se neće ponoviti. I umjesto da se pojačamo na deficitarnim pozicijama kako bi se podebljali tamo gdje smo bili tanki, mi dovodimo djecu od 16 godina dok nam konkurencija dovodi pojačanja
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Online Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #10 : Srpanj 27, 2019, 13:07 »
Koliko vidim ovo za Fernandesa ne prenosi nitko osim Corriere dello Sport koji nisu top izvor.

I da se transfer ostvari opet mi draze da ide u United nego npr City, oni su svakako dosta iza nas.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #11 : Srpanj 27, 2019, 13:34 »
Šteta da se ovo događa, mislim da smo svi razočarani kako se odvija ovaj transfer rok. Neće se ponovit lanjska sezona di ćemo mi i city odmaknit 20 bodova, United će definitivno dignit Maguire, Wan Bissaka, Fernandes i James, Arsenal će naprijed bit vraški opasan sa Pepeom, Lacazzetom, Aubameyangom, Tottenham je bez pojačanja uvijek bio u samom vrhu a sad s Ndombeleom i možda još nekim pravom pojačanjom će bit još jači, o Cityu neću ni trošit riječi. Nama ostaje nada da će nam udarni igrači ostat zdravi i odigrati maksimalno sezonu i da će Salah dodatno popravit učinak jer u protivnom bit će dobro i izborit top 4.Barem osvojit ovaj Super kup i Svjetsko klupsko ako ništa. Šteta jer smo ovo ljeto mogli dosta a nismo, nismo se ni riješili nekih igrača iz kojih bi izvukli novce bar za 1-2 igrača.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #12 : Srpanj 27, 2019, 13:37 »
Nisam ocekivo ovakav potez Arsenala.
Lijepo od njih. Pise da ce isplatit na rate i pitanje d ce im to utjecat na buduce rokove

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #13 : Srpanj 27, 2019, 13:40 »
#thfc have been informed by Paulo Dybala's agent that the Juventus forward is "very interested" in coming to England |
@DuncanCastles

Ako zadrže Eriksena (Toby i Vertonghen im ostaju) i dodaju Dybalu i N'Dombelea, imaju bolju ekipu od naše. :neznam
Never miss a good chance to shut up.

Offline mane19

• Full Member
« Odgovori #14 : Srpanj 27, 2019, 14:03 »
Svi konkurenti se vraski pojacavaju,a mi nista...jebena tvrdoglavost  :zid