O svemu > Nogomet

Engleska premier liga 2019/20

<< < (2/222) > >>

scouser68:
https://twitter.com/bbcsport_david/status/1155052728525164544

Zanimljivo..

scouser68:
"Bruno Fernandes is preparing to fly to the UK to undergo a Manchester United medical say Corriere dello Sport.

The Red Devils have agreed a £63m fee for the playmaker who bagged a pre-season goal against Liverpool in midweek."

Ode i Bruno u rivala..

Marijo:

--- Citat: scouser68 - Srpanj 27, 2019, 12:14 ---"Bruno Fernandes is preparing to fly to the UK to undergo a Manchester United medical say Corriere dello Sport.

The Red Devils have agreed a £63m fee for the playmaker who bagged a pre-season goal against Liverpool in midweek."

Ode i Bruno u rivala..

--- Kraj citata ---

ne mogu vjerovat da se ovo događa

mihovil:

--- Citat: Marijo - Srpanj 27, 2019, 12:44 ---ne mogu vjerovat da se ovo događa

--- Kraj citata ---
Sta tocno? Da drugi dovode igrace za koje mi vjerojatno nikad nismo ni bili zainteresirani? Sta je tu tocno toliko cudno i nevjerojatno?

Marijo:

--- Citat: mihovil - Srpanj 27, 2019, 12:50 ---Sta tocno? Da drugi dovode igrace za koje mi vjerojatno nikad nismo ni bili zainteresirani? Sta je tu tocno toliko cudno i nevjerojatno?

--- Kraj citata ---

ne ne, nego da smo odigrali skoro savršenu sezonu za koju smo svi svjesni da se neće ponoviti. I umjesto da se pojačamo na deficitarnim pozicijama kako bi se podebljali tamo gdje smo bili tanki, mi dovodimo djecu od 16 godina dok nam konkurencija dovodi pojačanja

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju