O svemu > Nogomet

Engleska premier liga 2019/20

<< < (3/252) > >>

Legendinho:
Koliko vidim ovo za Fernandesa ne prenosi nitko osim Corriere dello Sport koji nisu top izvor.

I da se transfer ostvari opet mi draze da ide u United nego npr City, oni su svakako dosta iza nas.

mashaka:
Šteta da se ovo događa, mislim da smo svi razočarani kako se odvija ovaj transfer rok. Neće se ponovit lanjska sezona di ćemo mi i city odmaknit 20 bodova, United će definitivno dignit Maguire, Wan Bissaka, Fernandes i James, Arsenal će naprijed bit vraški opasan sa Pepeom, Lacazzetom, Aubameyangom, Tottenham je bez pojačanja uvijek bio u samom vrhu a sad s Ndombeleom i možda još nekim pravom pojačanjom će bit još jači, o Cityu neću ni trošit riječi. Nama ostaje nada da će nam udarni igrači ostat zdravi i odigrati maksimalno sezonu i da će Salah dodatno popravit učinak jer u protivnom bit će dobro i izborit top 4.Barem osvojit ovaj Super kup i Svjetsko klupsko ako ništa. Šteta jer smo ovo ljeto mogli dosta a nismo, nismo se ni riješili nekih igrača iz kojih bi izvukli novce bar za 1-2 igrača.

Dermonis:
Nisam ocekivo ovakav potez Arsenala.
Lijepo od njih. Pise da ce isplatit na rate i pitanje d ce im to utjecat na buduce rokove

gento:
#thfc have been informed by Paulo Dybala's agent that the Juventus forward is "very interested" in coming to England |
@DuncanCastles

Ako zadrže Eriksena (Toby i Vertonghen im ostaju) i dodaju Dybalu i N'Dombelea, imaju bolju ekipu od naše. :neznam

mane19:
Svi konkurenti se vraski pojacavaju,a mi nista...jebena tvrdoglavost  :zid

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju