Anketa

Coutinho ponovno u LFC...

Da, bez razmišljanja i odmah za prvih 11
9 (22.5%)
Možda, ali tek za klupu i rotaciju
15 (37.5%)
Ne, nije profil igrača koji nam sada treba
8 (20%)
Nikako, ne želim ga više kod nas
8 (20%)

Ukupno Glasova: 40

Glasanje završeno: Srpanj 28, 2019, 14:15

Autor Tema: Ljetni transferi 2019 - spammara  (Posjeta: 74948 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
Odg: Ljetni transferi 2019 - spammara
« Odgovori #1365 : Kolovoz 13, 2019, 11:51 »
Obrana u liga kupu:

Hoever------Van Den Berg--------Gomez-------------Larouci

Ovi su bebe i za Wengerove bebe. Prosjek godina 19.  :D
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #1366 : Kolovoz 13, 2019, 12:21 »
Ma uskočit će valjda neku free agent stoper... Šta se tiče samog Lovrena, njemu se ne da bit 4.opcija i ovo je prilično solidan novac za njega tako da.

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #1367 : Kolovoz 13, 2019, 12:53 »
Fabinho će uletit na stopera, i prošle sezone je. :D
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline bobbyboi13

• Sr. Member
« Odgovori #1368 : Kolovoz 13, 2019, 13:06 »
Ma uskočit će valjda neku free agent stoper... Šta se tiče samog Lovrena, njemu se ne da bit 4.opcija i ovo je prilično solidan novac za njega tako da.

Šta lumen nije stigao povezat tu činjenicu tokom prošle sezone da neg mu je tek sad sinulo? Pi*darija

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #1369 : Kolovoz 13, 2019, 13:13 »
A pazite ovoga:

https://www.footballscotland.co.uk/transfer-news/rangers-fans-react-ryan-kent-16743103

Dakle lik je očito nakurcan, ovo je jasna kritika klubu jer ga nisu pustili, pa je neki dan igrao pred 200 ljudi s klincima, još ih natamburali 4:0 Tottači.

Klub se pretpostavljam nadao za kakvih 10-tak milijuna funti od Championship kluba ili kakvog Premierligaša, ali nije dobio ponudu. S obzirom da igrač ima ugovor do 2022 (ako se ne varam) a dovoljno je mlad, mogu se igrati i kalkulirati. Kent je sigurno htio u Rangerse za stalno, ali kako je Gerrard rekao oni nemaju novaca koliko Liverpool traži, vjerojatno bi platili kakvih 5-6m funti, ako i toliko.

Volio bi da se dečku omogući transfer, fakat je bio korektan a nije baš dobio šansi.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1370 : Kolovoz 13, 2019, 19:04 »
Ni ne putuje na superkup, kazu "bolest", tako da sad vjerujem da stvarno ima neke podloge u ovim pricama.

Bit ce gust tamo negdje u 11. mjesecu gledat obranu: "Milner, Van Dijk, Fabinho, Hendo"... :D

a napad

Kolko mi imamo Milnera u klubu?
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #1371 : Kolovoz 14, 2019, 09:09 »
Ako Maguire vrijedi 80 milja, Dejo vrijedi 160 :kuler

Al bez zajebancije, prodat ga sad i to samo za 15 milja bi fakat bilo neinteligentno.
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline marinf

• Full Member
« Odgovori #1372 : Kolovoz 14, 2019, 12:32 »
Maguire je Englez, ovaj nije. Velika razlika.

Poslano sa mog SM-J600FN koristeći Tapatalk

There is a light that never goes out!

Offline Moos

• Sr. Member
« Odgovori #1373 : Kolovoz 14, 2019, 12:39 »
Ovaj je osvajac Lige prvaka i drugi na svijetu,a ovaj samo Englez

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1374 : Kolovoz 14, 2019, 12:42 »
Ovaj je osvajac Lige prvaka i drugi na svijetu,a ovaj samo Englez
U tom osvajanju LPa je odigrao velike 2 utakmice i jos 1 minutu koja nas je skoro kostala.

15 milijuna je realna cijena za Lovrena, 20 bi bilo vrhunski. Iako ga nebi prodavao u ovom trenutku.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #1375 : Kolovoz 14, 2019, 12:46 »
U tom osvajanju LPa je odigrao velike 2 utakmice i jos 1 minutu koja nas je skoro kostala.

15 milijuna je realna cijena za Lovrena, 20 bi bilo vrhunski. Iako ga nebi prodavao u ovom trenutku.

Ok, s tim da je u prethodne sezone bio ključan igrač do finala i u finalu. Da smo ga išli prodavati u Premiership sigurno bi dobili preko 20m funti od nekakvog West Hama, Leicestera itd. Po meni ga nema nikakvog smisla prodavati sada i za tu cijenu. Ugovor mu traje još dvije godine, pusti ga još ove sezone pa ga sljedeće prodaj za 5m manje (ili se igraj sa Premierligašima) ali imaš cover i daješ makar 1 sezonu ovoj djeci.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1376 : Kolovoz 14, 2019, 12:48 »
ja ga isto ne bih prodavao al gledajuc u kakvoj je situaciji Klopp proslu zimu posudio Clyne sto nas je i onako ranjene gurnulo  na aparate mislim da nas nista ne moze iznenaditi.
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1377 : Kolovoz 14, 2019, 12:52 »
Ok, s tim da je u prethodne sezone bio ključan igrač do finala i u finalu. Da smo ga išli prodavati u Premiership sigurno bi dobili preko 20m funti od nekakvog West Hama, Leicestera itd. Po meni ga nema nikakvog smisla prodavati sada i za tu cijenu. Ugovor mu traje još dvije godine, pusti ga još ove sezone pa ga sljedeće prodaj za 5m manje ali imaš cover i daješ makar 1 sezonu ovoj djeci.
Ne vjerujem, Lovren je preplacen stoper od 30 godina koji se zadnju sezonu mucio s ozljedama, ne postoji bas toliko trziste za njega. 20 milijuna je stvarno maks realnosti i izvan nje. S tom bi cifrom postao 4. najskuplji stoper stariji od 30 godina.

Te fore o uvijek nekakvom premierligasu koji ce preplatot sve zivo ne stoje bas uvijek, isto sam govorio za Lallanu, Stua i ostatak takve ekipe.

Offline marinf

• Full Member
« Odgovori #1378 : Kolovoz 14, 2019, 13:20 »
Sve se slazem sa mihovilom. Mislim da bi njega preplatili eventualno Kinezi.

Poslano sa mog SM-J600FN koristeći Tapatalk

There is a light that never goes out!

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1379 : Kolovoz 14, 2019, 13:45 »
Pitanje je i što Dejo želi, a uvjeren sam da ne želi biti 4.ti stoper još jednu sezonu.. tako da, daj 15M i vozi..
Jest da trenutak nije dobar, al jbg, uskočit će Berg ( ili  vjerojatnije Fabinho), ima jednu prvoligašku sezonu iza sebe, uz nekog starijeg... Hoever je isto stoper prije svega stoper ako se ne varam.

Dejo je isto igrač koji treva kontinuitet za dobru formu, kod nas nema smisla da nam igrač od 100k tjedno bude 4ti izbor..

Uopće, imamo nekih 4 igrača (Ox, Lallana, Gomez i Keita) koji su 'injury prone', i taj roster bit će na velikim kušnjama i improvizacijama tokom sezone, možemo to očekivati..
YNWA!!