Anketa

Coutinho ponovno u LFC...

Da, bez razmišljanja i odmah za prvih 11
9 (22.5%)
Možda, ali tek za klupu i rotaciju
15 (37.5%)
Ne, nije profil igrača koji nam sada treba
8 (20%)
Nikako, ne želim ga više kod nas
8 (20%)

Ukupno Glasova: 40

Glasanje završeno: Srpanj 28, 2019, 14:15

Autor Tema: Ljetni transferi 2019 - spammara  (Posjeta: 76192 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mashaka

• Hero Member
Odg: Ljetni transferi 2019 - spammara
« Odgovori #1350 : Kolovoz 12, 2019, 14:00 »
To nećemo nikad saznati.. jedan Sidibe bi nas zakrpao na oba beka i naigrao se, ovi (Everton) su ga posudili, mogli smo i mi ako nismo sigurni da li je to to..

Ma, sad smo bili blizu, sad smo u top 5 najpoželjnijih klubova na svijetu i sad povučemo ručnu.. škrtost, ništa drugo, nebi lpool propao za 30-50M rizika..

sljedeće sezone, ko zna di ćemo biti sa kadrom, ko će biti zdrav, ko će htjeti nove izazove, ko će imati slabu sezonu.. bit će sve ok dok smo zdravi (jbg ozljedu Alissona smo zakrpali razuminim rješenjem, al nedaj bože ozljede VVDa, bekova ili prednje trojke), al opet prosinac i siječanj će odrediti sezonu..

Sve to stoji šta si rekao, ozljede diktiraju sve i daj bože da ih imamo šta manje. Da se ozlijedi ne daj bože van Dijk ja nezz ko bi ga moga zamijenit. Al nema smisla potrošit 90 miliona za Maguirea da bude tu ako se Van Dijk ozljedi. Teško je dovest pravog i dobrog igrača za neke normalne pare jer tržište je ludo.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #1351 : Kolovoz 12, 2019, 14:35 »
S druge strane, dobro i koristimo tu komparativnu slabost (financijska snaga u usporedbi s Cityjem) u smislu da pružamo priliku mladim igračima da se etabliraju. Sjetimo se kako se Arnold probio, time što je bio promoviran iz akademije i čekao svoju priliku, a dobio je nakon što se Clyne našmr...ozlijedio. Gomez je zauzeo svoje mjesto također.

Tako je sada promoviran Larouci, došli su Elliot i Van Den Berg, Brewster je ostao jer je dobio nekakve garancije. Valjda će nešto biti od njih.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1352 : Kolovoz 12, 2019, 15:03 »
S druge strane, dobro i koristimo tu komparativnu slabost (financijska snaga u usporedbi s Cityjem) u smislu da pružamo priliku mladim igračima da se etabliraju. Sjetimo se kako se Arnold probio, time što je bio promoviran iz akademije i čekao svoju priliku, a dobio je nakon što se Clyne našmr...ozlijedio. Gomez je zauzeo svoje mjesto također.

Tako je sada promoviran Larouci, došli su Elliot i Van Den Berg, Brewster je ostao jer je dobio nekakve garancije. Valjda će nešto biti od njih.

Kamo sreće da kroz sezonu napravimo od tih mladića 1 igrača, samo jednog!

Brewster je tome najbliži, ali koliko god ja volio perspektivne mlade u kadru, realno za premier league su Hoever (17g), Berg (17g), Larouci (18g) i Elliot (16g) prezeleni, kamo sreće da griješim pa da neko od njih iskoči a rezultat ne pati.

Btw, Trent ima 20g, i njega treba dozirati, u smislu da mu 50 tekmi za daljni razvoj u ovoj dobi ipak previše, znamo da ima svoje 'momente prema natrag', na tome treba raditi
YNWA!!

Offline treiler

• Hero Member

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1354 : Kolovoz 12, 2019, 16:52 »
https://twitter.com/LFCTransferNRS/status/1160914037313458176

Na koju foru ga možemo prijaviti ako je transfer rok završio, samim time i rok za registraciju?
YNWA!!

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1355 : Kolovoz 12, 2019, 16:56 »
Na koju foru ga možemo prijaviti ako je transfer rok završio, samim time i rok za registraciju?
Slobodne igrace jos uvijek mozes potpisat, rok za njihovu registraciju je kasnije.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1356 : Kolovoz 12, 2019, 21:07 »
https://www.liverpoolfc.com/news/first-team/360357-andy-lonergan-liverpool-signing-contract-jurgen-klopp

Da, potpisali smo Lonergana, iako ne kužim kad bi i u kojem natjecanju on mogao zaigrati..
Da bar vode takvu brigu i o lijevom beku.. evo vidim Coentrao (31g) je free, možda mu se još igra koja sezona ozbiljnog nogometa..  :)))
YNWA!!

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1357 : Kolovoz 12, 2019, 21:15 »
Da, potpisali smo Lonergana, iako ne kužim kad bi i u kojem natjecanju on mogao zaigrati..
Nece nikada. Tu je samo da popuni klupu dok je Allison ozljeden jer nam je i Kelleher ozljeden mislim.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1358 : Kolovoz 12, 2019, 21:21 »
Nece nikada. Tu je samo da popuni klupu dok je Allison ozljeden jer nam je i Kelleher ozljeden mislim.

Pa je nešto, navodi se u tekstu, al nešto lakše prirode, ugl radi s loptom.. valja popratit i Grabaru koji je posuđen Huddersfieldu, na EP mladih je navodno bio odličan..
YNWA!!

Online adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #1359 : Kolovoz 12, 2019, 22:11 »
Pa je nešto, navodi se u tekstu, al nešto lakše prirode, ugl radi s loptom.. valja popratit i Grabaru koji je posuđen Huddersfieldu, na EP mladih je navodno bio odličan..
Nije baš lakše prirode, imao je operaciju u 7. mjesecu i sada se oporavlja aka ne smije punom snagom trenirati da se povreda ne bi obnovila

Offline Massone

• Hero Member
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline treiler

• Hero Member

Offline Gago8

• Hero Member
  • HE's big and he's fuckin'ard SG8
« Odgovori #1362 : Kolovoz 13, 2019, 11:08 »
Ajmo se još malo kockati, volimo živit na rubu
When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m50oaoGow11qbkyo1o1_500.gif

Offline Moos

• Sr. Member
« Odgovori #1363 : Kolovoz 13, 2019, 11:33 »
Bolje da su se rijesili Gomeza,ionako ce se ozljedit za par kola,dobro prije ce sjebat jos nesto golova.Za sada ima dva od dva.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1364 : Kolovoz 13, 2019, 11:37 »
https://twitter.com/_pauljoyce/status/1161198013437620225
Ni ne putuje na superkup, kazu "bolest", tako da sad vjerujem da stvarno ima neke podloge u ovim pricama.

Bit ce gust tamo negdje u 11. mjesecu gledat obranu: "Milner, Van Dijk, Fabinho, Hendo"... :D