Autor Tema: Put na Anfield?!  (Posjeta: 193880 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Massone

• Hero Member
Odg: Put na Anfield?!
« Odgovori #2475 : Veljača 19, 2020, 22:11 »
Nas trojica iz Osijeka idemo. Ako si za javi se na fejsu ili negdje da sredimo smještaj.
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline Steven Gerrard

• Hero Member
  • ''I WANT MEDALS, NOT MILESTONES''
« Odgovori #2476 : Veljača 27, 2020, 18:56 »
Zadar Manchester povratna gledam 16. - 19.5. je 815 kuna direktan let Ryan Aira.
Ovo mi je jedina opcija sto se leta tice.

Jedino mi ovisi jos o smjestaju. Idealno bi bilo da se zbuksamo svi zajedno negdje da smjestaj ne bude toliko skup. Neka netko posalje poruku ovdje na forum i javi ima li gdje mjesta da budemo zajedno pa da bookiram i kartu dok ne odleti cijena u nebesa.
STEVIE YOU ARE THE GREATEST IN MORE WAYS THAN ONE

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #2477 : Veljača 27, 2020, 19:32 »
Less more, moj lega i ja idemo. Mi smo sve riješili, i smještaj i karte za avion. Smještaj traži na airbnb-u. Nas dvojica imamo sobu 5 min pješke do Anfielda i 20 min pješke do centra za 1200 kuna 3 noćenja. Znači po osobi 600 kuna.
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar

Offline ScouseCafu

• Hero Member
« Odgovori #2478 : Ožujak 07, 2020, 00:02 »
Ekipa jel ima netko slobodno mjesto na airbnbu ili gdje ste vec smjesteni? Sjebala mi se rezervacija za hostel i sad je sve odvratno skupo, pa eto, ako slucajno netko ima slobodno mjesto. Tamo sam od petka do utorka/srijede.

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #2479 : Ožujak 23, 2020, 15:54 »
Drugi puta platim kartu i smještaj u Liverpoolu, i drugi puta ne idem. :lol

Prvi puta mi je sve propalo osim karte za tekmu, to sam dobio plaćeno nazad, sada su mi Ryan Air i AirBnb napravili refund i sve plaćeno sam dobio nazad.

Jel netko ne želi da idem gore, jel se trebam nekome sagnuti i popušiti mu ili šta?

Treća sreća? Iduća sezona kad sve ovo prođe, pa makar i Norwich ako ostanu u ligi :D

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2480 : Ožujak 23, 2020, 22:51 »
 :lol
Never miss a good chance to shut up.