Autor Tema: Put na Anfield?!  (Posjeta: 190965 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline se7ensin

• Newbie
  • Tapatalk User
Odg: Put na Anfield?!
« Odgovori #2430 : Siječanj 17, 2020, 11:14 »
Ja imam smještaj 16.-19. 5. U Lpool-u.
Na tekmu ne računam, više povorka i boravak u gradu...
Karte za avion isto planiram uskoro kupiti pa se možemo dogovarati i za neki zajednički put.

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #2431 : Siječanj 17, 2020, 11:26 »
Ajmo se skupit nas 4, 5, 6 i iznajmit kuću, ispast će nas jeftinije.

Jel gledate avion iz Budimpešte ili?
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #2432 : Siječanj 17, 2020, 11:27 »
Ja imam smještaj 16.-19. 5. U Lpool-u.
Na tekmu ne računam, više povorka i boravak u gradu...
Karte za avion isto planiram uskoro kupiti pa se možemo dogovarati i za neki zajednički put.

Ja bi bas volio biti u Newcastleu taj dan i putovati za Liverpool sa Travelling Kopom...to bi zelio dozivjeti. Naravno i paradu poslije u Liverpoolu ali mislim da voziti se vlakom sa okorjelim Scouserima,ispijati pinte pive i slusati njihove price i pjesme vrijedi duplo vise od parade sa 50% azijata, indijaca i njihovih zastavica. Naravno nemam nista protiv toga ali ovo prvonavedeno vidim kao puno veci dozivljaj. Putovati vjerobatno necemo zajedno jer sam ja iz Frankfurta ali ako imas mjesta u tom stanu onda cu radije tebi dati lovu za pola nego negdje sam traziti. Otom potom, prvo treba saznati kad je ta parada, jesi li siguran da je u ponedjeljak nakon tekme?
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #2433 : Siječanj 17, 2020, 11:28 »
Ajmo se skupit nas 4, 5, 6 i iznajmit kuću, ispast će nas jeftinije.

Jel gledate avion iz Budimpešte ili?
Takodjer super ideja,ja sam otvoren za sve sto se dogovorimo.

Offline LessMore

• Hero Member

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #2435 : Siječanj 17, 2020, 11:52 »
Ideja uopće nije loša. Ne mogu sad potvrditi da bih išao, ali svakako vrijedi probati isplanirati, bilo bi nešto nezaboravno.
« Zadnja izmjena: Siječanj 17, 2020, 11:59 -marko- »
Say what again!

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #2436 : Siječanj 17, 2020, 12:08 »
uz marka sam!
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #2437 : Siječanj 17, 2020, 12:19 »
Onaj trenutak kad saznas da ti je zena 16.5 kuma na svadbi najboljoj prijateljici na Losinju pa ti propada sve ovo za Newcastle sta seres tu po forumu...a nis, ubit i zenu i mladenku :zid
Al to ne znaci da ne letim 17.5 u 11.10 iz Pule za Manchester, sjedam na bus u 13.50 i u 15.15 sam u Liverpoolu i imam 45min da nadjem pub u kome cu gledat zadnju tekmu :D
Da je na Tahitiju snaso bi se jebes mi sve

Offline se7ensin

• Newbie
  • Tapatalk User
« Odgovori #2438 : Siječanj 17, 2020, 12:23 »
Onaj trenutak kad saznas da ti je zena 16.5 kuma na svadbi najboljoj prijateljici na Losinju pa ti propada sve ovo za Newcastle sta seres tu po forumu...a nis, ubit i zenu i mladenku :zid
Al to ne znaci da ne letim 17.5 u 11.10 iz Pule za Manchester, sjedam na bus u 13.50 i u 15.15 sam u Liverpoolu i imam 45min da nadjem pub u kome cu gledat zadnju tekmu :D
Da je na Tahitiju snaso bi se jebes mi sve
Svaka čast, čekamo te sa rundom

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #2439 : Siječanj 17, 2020, 12:30 »
Zato i kažem, treba malo sve sračunati prvo.

Tko leti iz Pule za Manc?  EDIT: Aha ovaj jet2.com, sad vidim.

Direktno, Budimpešta-Liverpool, subota-utorak, wizzair, 200e. Zadar-Manchester, subota-utorak, ryanair, 97e. Trenutne cijene.
Say what again!

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #2440 : Siječanj 17, 2020, 13:41 »
Ne znam hoćemo li imat paradu prije finala Lige Prvaka, mislim da ćemo poslije tog finala proslavit trostruku krunu

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2441 : Siječanj 17, 2020, 14:15 »
Ne znam hoćemo li imat paradu prije finala Lige Prvaka, mislim da ćemo poslije tog finala proslavit trostruku krunu
:dobarpost :pusa
Never miss a good chance to shut up.

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #2442 : Siječanj 17, 2020, 15:07 »
Hahaha da kako ne, ljudi cekaju samo 30 godina pa cemo jos malo pricekati da vidimo ocemo uzet lp

Offline markec2408

• Hero Member
« Odgovori #2443 : Siječanj 17, 2020, 15:48 »
Ja sam također za. Trenutno sam rezervirao smještaj preko bookinga (koji mogu otkazati do 8.5.) za 4 dana. Čisto da osiguram da ću imati gdje biti, jer je dosta toga popunjeno i cijene idu prema gore.

Ali sam svakako za opciju da se dogovorimo i odemo gore. Te dane definitivno planiram biti u Liverpool-u:)

Offline se7ensin

• Newbie
  • Tapatalk User
« Odgovori #2444 : Siječanj 17, 2020, 17:37 »

Ja bi bas volio biti u Newcastleu taj dan i putovati za Liverpool sa Travelling Kopom...to bi zelio dozivjeti. Naravno i paradu poslije u Liverpoolu ali mislim da voziti se vlakom sa okorjelim Scouserima,ispijati pinte pive i slusati njihove price i pjesme vrijedi duplo vise od parade sa 50% azijata, indijaca i njihovih zastavica. Naravno nemam nista protiv toga ali ovo prvonavedeno vidim kao puno veci dozivljaj. Putovati vjerobatno necemo zajedno jer sam ja iz Frankfurta ali ako imas mjesta u tom stanu onda cu radije tebi dati lovu za pola nego negdje sam traziti. Otom potom, prvo treba saznati kad je ta parada, jesi li siguran da je u ponedjeljak nakon tekme?

Imam stan u centru Lpool-a rezerviran prije 3 mjeseca sa mog. otkazivanja do 1.5. Samo se nadam da me neće otpiliti kad skuže kolika će potražnja biti jer to čak prevaranti sa Bookinga znaju predložiti iznajmljivačima.
Čak sam iz tog razloga mislio još nešto rezervirati...
Vezano za put sa Scousersima; fora je to naravno i mogli bi to odraditi ali nije mi uvijet.
Parada bi mogla biti odmah nakon tekme sa Newcastlom, jer ce sve biti spremno do tada a i Newcastle nije daleko.
Možda organiziraju neko gledanje i poslje doček na Anfieldu...