Autor Tema: Put na Anfield?!  (Posjeta: 206906 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline KOP

• Jr. Member
  • YOU WILL NEVER WALK ALONE
Odg: Put na Anfield?!
« Odgovori #2415 : Kolovoz 01, 2019, 22:04 »
Ma isa bi na bilo koju domacu i tribaju mi 2 jarte....gledan online po cca 200eur su...kad imas karte mozestek kbda planirat godusnji....avion...smjestaj...ovako ne mogu nista

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #2416 : Kolovoz 13, 2019, 14:00 »
Evo vam jeftine karte do Scum Citya. 30 eura

Offline Gambith

• Sr. Member
« Odgovori #2417 : Kolovoz 26, 2019, 15:05 »
https://imgur.com/jsW9Ow9

Navijači koji su dobili ulaznicu preko fan kluba.  :kuler :kuler

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2418 : Kolovoz 27, 2019, 07:30 »
https://imgur.com/jsW9Ow9

Navijači koji su dobili ulaznicu preko fan kluba.  :kuler :kuler
:super
Never miss a good chance to shut up.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #2419 : Kolovoz 27, 2019, 08:52 »
Ima li jos slobodnih karata  za ovu sezonu ?
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #2420 : Rujan 16, 2019, 17:01 »
Kako najjeftinije do Liverpoola ovih dana? Jel ima kakva direkt linija iz HR ili je možda bolje iz Budimpešte do Manchestera pa dalje vlakom i sl.?

Offline ScouseCafu

• Hero Member
« Odgovori #2421 : Studeni 14, 2019, 17:04 »
Pozdrav ekipa

Planiram u Liverpool na zadnju tekmu s Chelsea-om i vjerojatno bi ostao 10-ak dana da sve lijepo obiđem i taman bi hvatao onda i zadnju tekmu u Newcastleu. Rezervirao bih prije smještaj i avion, sad još uvijek ima jeftinih solucija i ostaje mi karta za Anfield..

Znam da još nismo dobili karte za drugi dio sezone i ne znam jel će se ić na Chelsea, ali imam jedan problem. Pročitao sam da se preko naše udruge može ići jedino ako se ima prebivalište u Hrvatskoj. Problem je što sam se preselio u Njemačku i za par dana se idem upotpunosti odjavit sa svoje adrese u Hrvatskoj.
Kako do karte u tom slučaju? Jel netko ima iskustava sa Njemačkim ogrankom, jel se preko njih može? Vidio sam samo da organiziraju okupljanja u par većih gradova. Jel se može kupit karta preko nekih stranica ili mi je jedina opcija hvatat zadnji vlak ispred Anfielda?

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2422 : Studeni 14, 2019, 21:20 »
Pozdrav ekipa

Planiram u Liverpool na zadnju tekmu s Chelsea-om i vjerojatno bi ostao 10-ak dana da sve lijepo obiđem i taman bi hvatao onda i zadnju tekmu u Newcastleu. Rezervirao bih prije smještaj i avion, sad još uvijek ima jeftinih solucija i ostaje mi karta za Anfield..

Znam da još nismo dobili karte za drugi dio sezone i ne znam jel će se ić na Chelsea, ali imam jedan problem. Pročitao sam da se preko naše udruge može ići jedino ako se ima prebivalište u Hrvatskoj. Problem je što sam se preselio u Njemačku i za par dana se idem upotpunosti odjavit sa svoje adrese u Hrvatskoj.
Kako do karte u tom slučaju? Jel netko ima iskustava sa Njemačkim ogrankom, jel se preko njih može? Vidio sam samo da organiziraju okupljanja u par većih gradova. Jel se može kupit karta preko nekih stranica ili mi je jedina opcija hvatat zadnji vlak ispred Anfielda?

Neće. :)))
Never miss a good chance to shut up.

Offline tictactoe

• Newbie
« Odgovori #2423 : Prosinac 20, 2019, 00:51 »
Pozdrav. Bit cu u engleskoj za vrijeme osmine finala lige prvaka, pa bih volio otici na utakmicu liverpool atletico. pa ako mi mozete savjetovat kako mi je najsigurnije ( i najjeftinije) kupit karte za tu utakmicu, ako to uopce bude moguce s obzirom da pretpostavljam da ce biti navala na tu utakmicu  :)

Offline lfcDado

• Full Member
  • ... We had dreams and songs to sing ...
« Odgovori #2424 : Siječanj 07, 2020, 12:43 »
Ekipica mala pomoc mi treba.
Zanima me da li je bolje unaprijed kupiti kartu za vlak man-liv i povratno (na netu vidim masu stranica koji prodaju te karte od 5 do 50 funti) ili je ista cijena ako kupis na dan dolaskam tamo
Future belongs to those who believe.

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #2425 : Siječanj 07, 2020, 16:33 »
Zanima me da li je bolje unaprijed kupiti kartu za vlak man-liv i povratno (na netu vidim masu stranica koji prodaju te karte od 5 do 50 funti) ili je ista cijena ako kupis na dan dolaskam tamo

Ja sam prije 2 mjeseca na licu mjesta tamo kupio i ispalo me 6.30£ u jednom smjeru.

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #2426 : Siječanj 07, 2020, 16:34 »
ja sam 3 puta išao i svaki put na aerodromu uzeo,nije bila neka velika cijena... vjerujem da može biti i manje,ako se unaprijed uzme,kao i sve...ali nikad ne znaš s tim letovima,pogotovo ako nije izravno za Mančesta

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #2427 : Siječanj 07, 2020, 17:25 »
Ma najbolje tamo kupit.
Sjecam se da smo mi unaprijed kupili i na kraju nas nitko nije ni pitao za kartu i kad samo tamo isli i kad smo se nazad vracali.
Imam karte garant negdje u ladici jos uvijek

Offline AS88

• Jr. Member
« Odgovori #2428 : Siječanj 13, 2020, 15:50 »
Pozdrav svima, novi sam na ovom forumu, tek nedavno saznao da postoji, a Inače dugogodišnji fan Redsa :)

Nakon dosta razmišljanja odlučio sam posjetiti Anfield ove godine. Nakon malo istraživanja vidim da ima more stranica preprodavača, da li netko ima s time iskustva?
Ovim putem me također zanima da li netko od Vas prodaje dvije karte za bilo koju domaću utakmicu.
Slobodno PM za bilo kakav info ili preporuku.

Zahvaljujem unaprijed!

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #2429 : Siječanj 17, 2020, 10:46 »
Da li netko ima ideju kad bi hipotetski bila proslava naslova u Liverpoolu na kraju sezone? Volio bi svakako biti tamo i unaprijed si organizirati put. Neka ideja je letiti 16.5 za Newcastle, 17.5 u nedjelju je tekma...kartu ako negdje nabavim super,ako ne opet dobro. I onda bi poslije tekme sa hordom volio za Liverpool vlakom ili kako vec. E sad, da li bi ta proslava naslova bili u ponedjeljak 18.5 ili kako? Kad se uopce dobiva pehar PL-a? Nakon osiguravanja naslova ili nakon zadnje tekme u sezoni? Naravno,jos jedno pitanje,zeli li se netko pridruziti na road tripu? Bilo bi mi drago
« Zadnja izmjena: Siječanj 17, 2020, 10:55 LessMore »
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !