Autor Tema: Put na Anfield?!  (Posjeta: 184637 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline KOP

• Jr. Member
  • YOU WILL NEVER WALK ALONE
Odg: Put na Anfield?!
« Odgovori #2415 : Kolovoz 01, 2019, 22:04 »
Ma isa bi na bilo koju domacu i tribaju mi 2 jarte....gledan online po cca 200eur su...kad imas karte mozestek kbda planirat godusnji....avion...smjestaj...ovako ne mogu nista

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #2416 : Kolovoz 13, 2019, 14:00 »
Evo vam jeftine karte do Scum Citya. 30 eura

Offline Gambith

• Sr. Member
« Odgovori #2417 : Kolovoz 26, 2019, 15:05 »
https://imgur.com/jsW9Ow9

Navijači koji su dobili ulaznicu preko fan kluba.  :kuler :kuler

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2418 : Kolovoz 27, 2019, 07:30 »
https://imgur.com/jsW9Ow9

Navijači koji su dobili ulaznicu preko fan kluba.  :kuler :kuler
:super
Never miss a good chance to shut up.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #2419 : Kolovoz 27, 2019, 08:52 »
Ima li jos slobodnih karata  za ovu sezonu ?
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #2420 : Rujan 16, 2019, 17:01 »
Kako najjeftinije do Liverpoola ovih dana? Jel ima kakva direkt linija iz HR ili je možda bolje iz Budimpešte do Manchestera pa dalje vlakom i sl.?

Offline ScouseCafu

• Hero Member
« Odgovori #2421 : Studeni 14, 2019, 17:04 »
Pozdrav ekipa

Planiram u Liverpool na zadnju tekmu s Chelsea-om i vjerojatno bi ostao 10-ak dana da sve lijepo obiđem i taman bi hvatao onda i zadnju tekmu u Newcastleu. Rezervirao bih prije smještaj i avion, sad još uvijek ima jeftinih solucija i ostaje mi karta za Anfield..

Znam da još nismo dobili karte za drugi dio sezone i ne znam jel će se ić na Chelsea, ali imam jedan problem. Pročitao sam da se preko naše udruge može ići jedino ako se ima prebivalište u Hrvatskoj. Problem je što sam se preselio u Njemačku i za par dana se idem upotpunosti odjavit sa svoje adrese u Hrvatskoj.
Kako do karte u tom slučaju? Jel netko ima iskustava sa Njemačkim ogrankom, jel se preko njih može? Vidio sam samo da organiziraju okupljanja u par većih gradova. Jel se može kupit karta preko nekih stranica ili mi je jedina opcija hvatat zadnji vlak ispred Anfielda?

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2422 : Studeni 14, 2019, 21:20 »
Pozdrav ekipa

Planiram u Liverpool na zadnju tekmu s Chelsea-om i vjerojatno bi ostao 10-ak dana da sve lijepo obiđem i taman bi hvatao onda i zadnju tekmu u Newcastleu. Rezervirao bih prije smještaj i avion, sad još uvijek ima jeftinih solucija i ostaje mi karta za Anfield..

Znam da još nismo dobili karte za drugi dio sezone i ne znam jel će se ić na Chelsea, ali imam jedan problem. Pročitao sam da se preko naše udruge može ići jedino ako se ima prebivalište u Hrvatskoj. Problem je što sam se preselio u Njemačku i za par dana se idem upotpunosti odjavit sa svoje adrese u Hrvatskoj.
Kako do karte u tom slučaju? Jel netko ima iskustava sa Njemačkim ogrankom, jel se preko njih može? Vidio sam samo da organiziraju okupljanja u par većih gradova. Jel se može kupit karta preko nekih stranica ili mi je jedina opcija hvatat zadnji vlak ispred Anfielda?

Neće. :)))
Never miss a good chance to shut up.