Official LFC Supporters Club Croatia > OLSC HR

Put na Anfield?!

<< < (485/497) > >>

lfc:
Kako najjeftinije do Liverpoola ovih dana? Jel ima kakva direkt linija iz HR ili je možda bolje iz Budimpešte do Manchestera pa dalje vlakom i sl.?

ScouseCafu:
Pozdrav ekipa

Planiram u Liverpool na zadnju tekmu s Chelsea-om i vjerojatno bi ostao 10-ak dana da sve lijepo obiđem i taman bi hvatao onda i zadnju tekmu u Newcastleu. Rezervirao bih prije smještaj i avion, sad još uvijek ima jeftinih solucija i ostaje mi karta za Anfield..

Znam da još nismo dobili karte za drugi dio sezone i ne znam jel će se ić na Chelsea, ali imam jedan problem. Pročitao sam da se preko naše udruge može ići jedino ako se ima prebivalište u Hrvatskoj. Problem je što sam se preselio u Njemačku i za par dana se idem upotpunosti odjavit sa svoje adrese u Hrvatskoj.
Kako do karte u tom slučaju? Jel netko ima iskustava sa Njemačkim ogrankom, jel se preko njih može? Vidio sam samo da organiziraju okupljanja u par većih gradova. Jel se može kupit karta preko nekih stranica ili mi je jedina opcija hvatat zadnji vlak ispred Anfielda?

gento:

--- Citat: ScouseCafu - Studeni 14, 2019, 17:04 ---Pozdrav ekipa

Planiram u Liverpool na zadnju tekmu s Chelsea-om i vjerojatno bi ostao 10-ak dana da sve lijepo obiđem i taman bi hvatao onda i zadnju tekmu u Newcastleu. Rezervirao bih prije smještaj i avion, sad još uvijek ima jeftinih solucija i ostaje mi karta za Anfield..

Znam da još nismo dobili karte za drugi dio sezone i ne znam jel će se ić na Chelsea, ali imam jedan problem. Pročitao sam da se preko naše udruge može ići jedino ako se ima prebivalište u Hrvatskoj. Problem je što sam se preselio u Njemačku i za par dana se idem upotpunosti odjavit sa svoje adrese u Hrvatskoj.
Kako do karte u tom slučaju? Jel netko ima iskustava sa Njemačkim ogrankom, jel se preko njih može? Vidio sam samo da organiziraju okupljanja u par većih gradova. Jel se može kupit karta preko nekih stranica ili mi je jedina opcija hvatat zadnji vlak ispred Anfielda?

--- Kraj citata ---

Neće. :)))

tictactoe:
Pozdrav. Bit cu u engleskoj za vrijeme osmine finala lige prvaka, pa bih volio otici na utakmicu liverpool atletico. pa ako mi mozete savjetovat kako mi je najsigurnije ( i najjeftinije) kupit karte za tu utakmicu, ako to uopce bude moguce s obzirom da pretpostavljam da ce biti navala na tu utakmicu  :)

lfcDado:
Ekipica mala pomoc mi treba.
Zanima me da li je bolje unaprijed kupiti kartu za vlak man-liv i povratno (na netu vidim masu stranica koji prodaju te karte od 5 do 50 funti) ili je ista cijena ako kupis na dan dolaskam tamo

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju