Autor Tema: Liga prvaka 2018/19  (Posjeta: 49470 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
Odg: Liga prvaka 2018/19
« Odgovori #60 : Kolovoz 28, 2018, 22:36 »
Šteta... Nije da Young Boys nisu jači ili da ih je Dinamo masakrirao, ali ovako dozvoliti preokret, to može samo Dinamo.

Vidjet ćemo u EL.
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!

Online treiler

• Hero Member
« Odgovori #61 : Kolovoz 28, 2018, 22:42 »
Nizozemski zlocinac!

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #62 : Kolovoz 28, 2018, 22:51 »
smijesan penal

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #63 : Kolovoz 28, 2018, 22:55 »
Daleko od toga da je samo to problem ovog Dinama, ali moraju u ovih par dana dovesti kvalitetnog napadaca jer ova dvojica nisu ni za NK Vinogradar.

Offline marinynwa

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #64 : Kolovoz 28, 2018, 23:00 »
Daleko od toga da je samo to problem ovog Dinama, ali moraju u ovih par dana dovesti kvalitetnog napadaca jer ova dvojica nisu ni za NK Vinogradar.

Ne samo da špice nisu za Vinogradar nego nemaju nijednog kreativca u ekipi. Olmo danas neprimjetan, previše varira iz utakmice u utakmicu. Kad vidim da ulazi ovaj Šunjić, probudi se nada u meni da bih i ja jednom mogao zaigrati za Dinamo.
Steve Heighway on the wing
We had dreams and songs to sing

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #65 : Kolovoz 28, 2018, 23:05 »
O čem pričate ?
Dinamo je jako dobro stajao, Dinamo kao ekipa je dobro stajao, i taj napadač i taj vezni i svi skupa, onda se pojavi kreten i sudi ono za penal, kakav je ono penal ?
Napad poslije ovaj igra rukom na metar od suca i ovaj ga gleda i ne sudi slobodan udarac na 18 metara od YB gola za Dinamo već iz kontre korner iz kojeg pada gol.

Fali Dinamu nekih igrača ali kao kolektiv su dobro odradili ove 2 utakmice i apsolutno zaslužili proći, YB nisu nigdje bili dok se ovaj nije odlučio sam odlučit utakmicu.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline Nikola

• Sr. Member
« Odgovori #66 : Kolovoz 29, 2018, 01:45 »
Stvarno ne kuzim po cemu se zadnjih dana nabrijavalo i pisalo po portalima da Dinamo konacno izgleda ko europska momcad! Znaci 1-1 sa Young Boys u gostima odjednom pretvara tu momcad sposobnu boriti se u grupi lp? Ubija me hr novinarstvo.. ozbiljna ekipa se ne raspada u dvije minute pa da i nije bil sad taj penal. Puno buke oko nicega. Svake godine Dinamo kanta za napucavanje i pusti snovi o proljecu u Europi. O Hajdukovim ambicijama koje se razbiju prije sredine kolovoza ne treba ni pisati. U vecinom svim sportovima kod nas narod podlegne nepotrebnoj euforiji koja se napravi nakon prosjecnih rezultata po raznim portalima i novinama. Uzas

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #67 : Kolovoz 29, 2018, 08:09 »

Na Solankea ciljaš? :D
Never miss a good chance to shut up.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #68 : Kolovoz 29, 2018, 09:47 »
Stvarno ne kuzim po cemu se zadnjih dana nabrijavalo i pisalo po portalima da Dinamo konacno izgleda ko europska momcad! Znaci 1-1 sa Young Boys u gostima odjednom pretvara tu momcad sposobnu boriti se u grupi lp? Ubija me hr novinarstvo..
Zato jer je Dinamo izgledao dobro. To sto su izgledali dobro ne znaci da su bili spremni borit se s Barcelonom i Liverpoolom za prolaz u skupini LPa, to cak ne znaci ni da su bili spremni borit se s Lyonom i Valenciom za prolaz, ali to ne umanjuje cinjenicu da su izgledali dobro. To cak ne umanjuje ni jucerasnji poraz. Jedino sto je bila pizdarija da izgledaju dobro prvi put nakon 15 godina, nije, izgledali su jednako dobro i smisleno i prije 3 godine.

Ovaj Dinamo moze bit solidna euroligaska ekipa, oce li to uspjet ne znam, ali ima predispozicije za to. To sto mogu bit solidna euroligaska ekipa ne znaci da nemaju rupe, naravno da ih imaju, uvijek ce ih imat, ali takve rupe ima i 80 % ostalih ekipa koje igraju EL.

Offline Moos

• Sr. Member
« Odgovori #69 : Kolovoz 29, 2018, 11:21 »
Jedino za sto je bila sposobna ova ekipa je da opet sruse rekord Lige prvaka po primljenim golovima i utvrde se kao najlosija ekipa svih vremena u Europi.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #70 : Kolovoz 29, 2018, 12:05 »
Jedino za sto je bila sposobna ova ekipa je da opet sruse rekord Lige prvaka po primljenim golovima i utvrde se kao najlosija ekipa svih vremena u Europi.
Ajme majko. Mozda bi ih jedino spasilo ako bi izvukli Real, ipak tamo igraju nekakav Marcelo i Ramos, protiv njih bi se i dalo, a?  :roll

Offline bobbyboi13

• Sr. Member
« Odgovori #71 : Kolovoz 29, 2018, 12:11 »
Nije ti dobro

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #72 : Kolovoz 29, 2018, 18:05 »
Daleko od toga da je ovaj Dinamo igrao neki bajan nogomet, ali su prvi put nakon Vahe imali glavu glavu i rep, tj. jos uvijek imaju jer igranje grupne faze EL nije smak svijeta. Ako zanemarimo financijsku stranu (sto je naravno nemoguce) za njih je i bolje da igraju EL.
Od svega, u ovoj momcadi mi se najmanje svidja ovaj Stojanovic na desnom boku i napadaci, mada su i golmani dosta slabi ali na to sam valjda navikao kad je Dinamo u pitanju. Eh da su tu samo Pinto, Soudani i neki ozbiljan spic, bili bi tri puta jaci.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #73 : Kolovoz 29, 2018, 19:05 »
Ne slazem se kad citam da je ovaj Dinamo najbolji u zadnjih 15 godina ili da je prvi put nakon Vahe izgledao ozbiljno s glavom i repom. Ovaj Dinamo nije najbolji ni u zadnje 4 godine, ono sto je drukcije je da je ovaj znatno jeftiniji od onog iz 2015. a opet smislen.

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #74 : Kolovoz 29, 2018, 19:56 »
Izmedju tog prvog i drugog je ogromna razlika, tako da to ne moze nikako u isti kos.
Ako gledamo individualno igrace, ovo je jedna od slabijih momcadi zadnjih podosta godina, ali na terenu definitivno djeluju ozbiljnije od Goncala i ekipe.