Autor Tema: Liga prvaka 2018/19  (Posjeta: 37487 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mihovil

• Hero Member
Odg: Liga prvaka 2018/19
« Odgovori #30 : Kolovoz 15, 2018, 23:36 »
Pa dobro, sad je ispalo tako da mu je Partey donio taj preokret i nemam sad tu šta tvrdit kontra toga, ali po meni osobno pogrešno napravljena zamjena u tom trenutku.
Naravno, ja sad isto pametujem nakon sto je jasno kako je ispalo, ali kazem, nije mi to toliko luda odluka, trebao je dobiti fizikalije u sredini da potpuno okrene tu sredinu na svoj mlin i to je napravio. Pogotovo kad ovako rano u sezoni ne znas ni tko je u kakvom fizickom stanju/formi, pogotovo od ovih koji su bili na SPu.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #31 : Kolovoz 15, 2018, 23:38 »
Puno buke oko revijalne utakmice  :D

Offline bobbyboi13

• Sr. Member
« Odgovori #32 : Kolovoz 15, 2018, 23:54 »

zbog x raznih okolnosti ovo je bilo sve samo ne revijalna tekma. Ne volim bit zlurad al je mi drago da su ih "šljakeri" naguzili

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #33 : Kolovoz 15, 2018, 23:56 »
Sve u svemu dobar je Atletico, imaju kvalitetu, imaju sad i širinu, bit će oni strašno opasni u LP, sa ovim načinom igre su strašna turnirska momčad, i naravno sa ovakvim Costom koji jede travu, na Griezmannu se vidjelo da još nije ušao u ritam, nigdje ga nije bilo, ali doći će i on na svoje.

O Realu ne znam šta bi napisao, vidjet ćemo šta će oni još dovest i kako će to Lopetegui posložit, ali u svakom slučaju današnje greške obrane su strašne, šta radi Marcelo sa vračanjem one lopte ? Točno tu su izgubili dobivenu utakmicu.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #34 : Kolovoz 16, 2018, 09:44 »

:roll
revijalne? sumnjam da bi se bunio da smo onda uzeli el ili sad lp i onda usput i ovo pred početak sezone
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Moos

• Sr. Member
« Odgovori #35 : Kolovoz 16, 2018, 11:45 »
Robertson je R.Carlos za ovog Marcela,a cak je i nas Klavan Nesta za Ramosa.A Oblak kod prvog gola tjerao komarce,a Navas isto pupusio medju rogove u prvi kut.

Online Raptor

• Hero Member
« Odgovori #36 : Kolovoz 16, 2018, 12:09 »
Robertson je R.Carlos za ovog Marcela,a cak je i nas Klavan Nesta za Ramosa.A Oblak kod prvog gola tjerao komarce,a Navas isto pupusio medju rogove u prvi kut.
Nadam se da je sarkazam  :ceka

Offline Gago8

• Hero Member
  • HE's big and he's fuckin'ard SG8
« Odgovori #37 : Kolovoz 16, 2018, 12:14 »
ili bolest
When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m50oaoGow11qbkyo1o1_500.gif

Offline Moos

• Sr. Member
« Odgovori #38 : Kolovoz 16, 2018, 12:17 »
Pa jeste li vi gledali sto su Ramos i Marcelo radili kod prva dva gola,da to naprave nasi,tjerali bi ih svim silama iz kluba.

Offline Gago8

• Hero Member
« Odgovori #39 : Kolovoz 16, 2018, 12:22 »
sine dragi ramos i marcelo imaju 4 lige prvaka,varan igra 12 finala i svih 12 uzeo,gleda sam ih sinoc ispali su debili,marcelo sa svojim standradnim zajebavanjem, a ramos i varan ispadali ko mljecni zubi, ali ako ces na osnovu jedne utakmice donosit zakljucak da su robertson i klavan doktori za njih onda imas neki bipolarni poremecaj
When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #40 : Kolovoz 16, 2018, 12:44 »
Kada je na rasporedu utakmica u kojoj sa jedne strane imaš Costu a sa druge Ramosa... vrhunac nogometa. Čak i bunker igra Atletica i forma Reala nisu usporedivi.
ps nije mi želja raspravljati o kvaliteti tih igrača... to priznajem, ali meni su oboje 'debili ponašanja u nogometu'
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #41 : Kolovoz 16, 2018, 13:03 »
Pa jeste li vi gledali sto su Ramos i Marcelo radili kod prva dva gola,da to naprave nasi,tjerali bi ih svim silama iz kluba.

Ajooooojj šta ti uspoređuješ, sinko moj Ramos i Marcelo su 12 god u Realu i imaju 22 trofeja, a Varane ima 25 godina i već 16 trofeja u karijeri, ti si njih stavio u istu rečenicu sa Klavanom i Robertsonom ? Stvarno.
Da su jučer odigrali loše jesu, al tko da ih tjera iz kluba nakon svega šta su napravili, pa da mi imamo igrače sa 3 puta manje trofeja svaku cestu u Liverpoolu bi nazvali po nekom od njih.

Jedini od aktualnih igrača tko se može doć raspravljat sa njima da su više napravili je ova Barcina La Masia generacija, Messi, Iniesta, Xavi, Busquets, Pique a svi mi drugi samo zašutit kad se njihova veličina spominje.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline Moos

• Sr. Member
« Odgovori #42 : Kolovoz 16, 2018, 13:17 »
Ajooooojj šta ti uspoređuješ, sinko moj Ramos i Marcelo su 12 god u Realu i imaju 22 trofeja, a Varane ima 25 godina i već 16 trofeja u karijeri, ti si njih stavio u istu rečenicu sa Klavanom i Robertsonom ? Stvarno.
Da su jučer odigrali loše jesu, al tko da ih tjera iz kluba nakon svega šta su napravili, pa da mi imamo igrače sa 3 puta manje trofeja svaku cestu u Liverpoolu bi nazvali po nekom od njih.

Jedini od aktualnih igrača tko se može doć raspravljat sa njima da su više napravili je ova Barcina La Masia generacija, Messi, Iniesta, Xavi, Busquets, Pique a svi mi drugi samo zašutit kad se njihova veličina spominje.

Stvarno si debil,onda prodaj Salaha i uzmi Kalinica,ipak on ima trofej superkupa sa Atleticom.Stvarno ste svi puni pameti ko govno vitamina.Pa i Kovacic ima dvije Lige prvaka sa Realom,amznacivon je u najboljim veznjacima svijeta

Offline Gago8

• Hero Member
« Odgovori #43 : Kolovoz 16, 2018, 13:24 »
Kaliinicev i Kovacicem uspijeh usporedjujes sa Marcelovim i Ramosovim , tj. izjednacujes im uloge u osvajanju tih trofeja  :suicide  :suicide

jel stvarno sramota priznati da si napisa glupost u afektu i to je to,garant su te na kladionici sjebali

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #44 : Kolovoz 16, 2018, 13:24 »
Stvarno si debil,onda prodaj Salaha i uzmi Kalinica,ipak on ima trofej superkupa sa Atleticom.Stvarno ste svi puni pameti ko govno vitamina.Pa i Kovacic ima dvije Lige prvaka sa Realom,amznacivon je u najboljim veznjacima svijeta

Upravo je pola foruma dobilo mozdani udar.