Anketa

Skupinu prolaze

Njemačka
34 (47.2%)
Švedska
8 (11.1%)
Meksiko
28 (38.9%)
Južna Koreja
2 (2.8%)

Ukupno Glasova: 36

Glasanje završeno: Srpanj 01, 2018, 11:39

Autor Tema: Skupina F  (Posjeta: 6725 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luigi

• Hero Member
Odg: Skupina F
« Odgovori #15 : Lipanj 17, 2018, 19:14 »
Odgovorno tvrdim da je Lovren tri put bolji igrac od ovog Boatenga. Taj bi se kod nas borio za poziciju cetvrtog stopera s Klavanom

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #16 : Lipanj 17, 2018, 19:15 »
Od trenutka kad su se Meksikanci povukli u na 20-ak metara s 6-7 igrača Werner je postao beskoristan, ne mogu vjerovati da je Low čekao do 85. da ga mijenja.

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #17 : Lipanj 17, 2018, 19:24 »
Odgovorno tvrdim da je Lovren tri put bolji igrac od ovog Boatenga. Taj bi se kod nas borio za poziciju cetvrtog stopera s Klavanom
:rotfl

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #18 : Lipanj 17, 2018, 19:36 »
Brazil neće gledati ovu utakmicu i razmišljati kako da izbjegne elf, već kako da ih dobije čim prije. Njemci izgledaju tanko, Brazil bi mogao ako ih izvuku u jednoj utakmici izlječiti duhove prošlosti i napuniti se s dovoljno samopouzdanja da osvoje turnir.

Ma pusti ti to, ja sam prvi prije početka prvenstva govorio da oni meni više ne djeluju kao prije, tako da me ovo nije nešto puno iznenadilo, ali opet znam da je to Njemačka, nešto sam negdje čuo sa su oni od 16 nekih natjecanja u njih 14 došli do polufinala ili tako nešto.
Ne bi se uopće niti čudio da se oni sad dignu i ako dobiju Brazil u 1/8 da ih opet razbacaju sa 7 golova, elf je to.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #19 : Lipanj 17, 2018, 19:53 »
Ma pusti ti to, ja sam prvi prije početka prvenstva govorio da oni meni više ne djeluju kao prije, tako da me ovo nije nešto puno iznenadilo, ali opet znam da je to Njemačka, nešto sam negdje čuo sa su oni od 16 nekih natjecanja u njih 14 došli do polufinala ili tako nešto.
Ne bi se uopće niti čudio da se oni sad dignu i ako dobiju Brazil u 1/8 da ih opet razbacaju sa 7 golova, elf je to.

Samovojska je u svom stilu objasnio sinoć mislim da su 12 puta od 16 natjecanja bili u polufinalu, 4 puta prvaci, 4 puta srebrni, 4 puta brončani. (Moguće da je govorio samo o medaljama, ali mislim da nije). U svakom slučaju, Hrvatska '98 je jedna od tih reprezentacija koja ih je zaustavila da uđu među 4. :kuler
« Zadnja izmjena: Lipanj 17, 2018, 19:58 Trevelyan »
Mo Salah, you little dancer!

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #20 : Lipanj 17, 2018, 19:56 »
4 puta prvaci

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #21 : Lipanj 17, 2018, 19:58 »
4 puta prvaci

Da, u pravu si, sve što je napisano da je "3 puta" je 4 puta (4x3 medalje= 12, editirat ću post).  :sram

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #22 : Lipanj 17, 2018, 19:59 »
Sta imas editovati koji djavo nisam ni skontao to ostalo ali znam da imaju titulu manje od Brazila :D

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #23 : Lipanj 17, 2018, 20:02 »
E onda je tako da, baš močno, tako da ne treba njih ama baš nikad i protiv nikoga otpisivati ...
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #24 : Lipanj 17, 2018, 20:49 »
Njemcima nikako ne leži Rusija. :D

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #25 : Lipanj 18, 2018, 15:35 »
Treći penal već pomoću VAR-a, a tek je prvo kolo :klanja

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #26 : Lipanj 18, 2018, 15:40 »
Treći penal već pomoću VAR-a, a tek je prvo kolo :klanja

Ovo je bilo dosta dobro, samo što mi nije jasan taj veliki razmak između intervencije VAR-a. Ovdje je bilo slično kao s Francuskom i Australijom, gdje je Australija imala napad, a ovdje Koreja čak i izglednu situaciju koja je onda prekinuta. Čudan je taj period kad se igra a zapravo ne igra jer svi gledaju u suca hoće li se dirati po uhu (u nedostatku boljeg izraza  :D) primajući informacije iz VAR prostorije. Što bi npr. bilo u krajnjoj situaciji kad bi se zabio gol iz kontre?

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #27 : Lipanj 18, 2018, 15:48 »
Ovo je bilo dosta dobro, samo što mi nije jasan taj veliki razmak između intervencije VAR-a. Ovdje je bilo slično kao s Francuskom i Australijom, gdje je Australija imala napad, a ovdje Koreja čak i izglednu situaciju koja je onda prekinuta. Čudan je taj period kad se igra a zapravo ne igra jer svi gledaju u suca hoće li se dirati po uhu (u nedostatku boljeg izraza  :D) primajući informacije iz VAR prostorije. Što bi npr. bilo u krajnjoj situaciji kad bi se zabio gol iz kontre?
Koliko kontam, čeka se da lopta izađe iz igre u bilo kojem slučaju pa igrači s VAR-om nemaju ništa - to što gledaju suca je njihov "problem".
Ovo vrijedi uvijek osim kada su suci u VAR sobi uvjereni u penal, a tada sudac na terenu može prekinuti igru, pogledati replay i dosuditi penal.

E sad, što ako glavni sudac (kao vrhovni autoritet) i dalje smatra da su četvorica sudaca u VAR sobi u krivu? Bezveze bi prekinuli napad Koreje i potencijalnu dobru priliku, pa je i moje mišljenje da se svakako treba čekati mrtva lopta (aut, pogodak, zaleđe, svejedno je na kraju krajeva), ali eto, još se te sitnice usklađuju i popravljaju :neznam.

Offline mario1987

• Sr. Member
« Odgovori #28 : Lipanj 18, 2018, 16:00 »
Ja bi da svaki trener ima pravo na dva puta pozvati na VAR, da je na njima koju odluku zele ponovo pogledati a ne da sudac ovako prekida utakmicu usred akcije protivnika, neznam meni se to cini najbolje..

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #29 : Lipanj 18, 2018, 16:10 »
Ja bi da svaki trener ima pravo na dva puta pozvati na VAR, da je na njima koju odluku zele ponovo pogledati a ne da sudac ovako prekida utakmicu usred akcije protivnika, neznam meni se to cini najbolje..
Ovo je iznimka jer su ovi u sobi bili uvjereni u penal. Vjerojatno bi ga glavni sudio i da nije sam uvjeren, baš zato jer je "nespretno" prekinuo akciju.

A ovo tvoje je apsolutno nemoguće raditi negdje gdje je svaka situacija važna, zamisli da igraju Brazil i Kostarika i Kostarika dobije 1:0 iz penala zato što su imali jednu jedinu mutnu situaciju koja je bila penal, a Brazil je svoje dvije izgubio na konstantnim guranjima u šesnaest koja se događaju jer opsjedaju gol. :neznam Nije ovo tenis, jbg.
Tu se gubi i cijela poanta VAR-a koji daje druge perspektive, što može vidjeti trener koji je u žaru borbe subjektivan za popizdit.