Anketa

Skupinu prolaze

Portugal
33 (48.5%)
Španjolska
33 (48.5%)
Maroko
2 (2.9%)
Iran
0 (0%)

Ukupno Glasova: 34

Glasanje završeno: Srpanj 01, 2018, 11:41

Autor Tema: Skupina B  (Posjeta: 4521 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mihovil

• Hero Member
Odg: Skupina B
« Odgovori #75 : Lipanj 25, 2018, 22:30 »
Onda bi Francuska sutra sigurno tankirala i ganjala Iran/Rusiju u četvrtfinalu.
Al tankirali bi protiv ekipe koja je isto svjesna toga i koja zna da joj je drugo mjesto bolje od prvog, tako da bi sigurno gledali ljepoticu prvenstva. Al ja ne znam stvarno zasto panicarimo, pa mislim da ekipi koju vodi Dalic nebi trebala nikakav problem predstavljat ekipa koju je i Cacic tukao ni manje ni vise nego s rezervama :D

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #76 : Lipanj 25, 2018, 22:40 »
Bilo bi dobro da Danci ostanu drugi, da se napokon prodje nekog u KO (daleko od toga da sam vec upisao prolaz, ali su deset puta laksi protivnik od Francuza), a poslije neka se pokolju sa Spanjolcima za polufinale. Kad razmislim, jebes to polufinale do kojeg ces doci preko Danaca i Iranaca. Spanjolci su sila, bili bi veliki favoriti, ali imamo sanse.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #77 : Lipanj 25, 2018, 23:01 »
Beiranvad bi stvarno mogao biti jedan od top izbora za mjesto Mignolea :)

Ova njegova duga bacanja lopte bi bila zlata vrijedna za kontre Manea i Salaha ;)
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #78 : Lipanj 25, 2018, 23:02 »
Al tankirali bi protiv ekipe koja je isto svjesna toga i koja zna da joj je drugo mjesto bolje od prvog, tako da bi sigurno gledali ljepoticu prvenstva. Al ja ne znam stvarno zasto panicarimo, pa mislim da ekipi koju vodi Dalic nebi trebala nikakav problem predstavljat ekipa koju je i Cacic tukao ni manje ni vise nego s rezervama :D

Ljepotica nam je zagarantirana u susretu Portugala i Urugvaja.  :D
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #79 : Lipanj 25, 2018, 23:10 »
Ljepotica nam je zagarantirana u susretu Portugala i Urugvaja.  :D
Jedva cekam, 0-0 ko kuca, uz pokoji crveni u produzetku pa na penale :D

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #80 : Lipanj 25, 2018, 23:22 »
Španjolska će imat šetnju protiv Rusa, Rusi ne igraju defanzivno, puštaju na sve strane, lagan posao za Španjolce.

A kao što kažete, Pirtugal-Urugvaj, rovovska utakmica, bit će teško ostati budan za vrijeme tih 120 min ...
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #81 : Lipanj 26, 2018, 00:00 »

Prekrasan udarac, takva nepravda što nije ušla. :ljut

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #82 : Lipanj 26, 2018, 21:30 »
O Maroku se puno više pričalo kao o potencijalnom iznenađenju, ali su glasovi mahom predvidjeli konačan ishod: prolaze Španjolska i Portugal.

Španjolci su prošli relativno komotno iako su dva puta remizirali. Mogu se uljuljkivati da su ti remiji posljedica De Geinih kikseva i govoriti "bolje sad nego kasnije", ali obzirom da su došli po naslov svjetskih prvaka pitanje je u kakvoj su stvarno formi. Ždrijeb im se definitivno otvorio jer idu na Rusiju, a bit će favoriti i protiv Hrvatske (osobito jer se mi - dođemo li ondje - nećemo moći riješiti "lako-ćemo" mentaliteta budući da smo ih zadnji put dobili) i protiv Danske (osveti li nam se naš mentalitet već ranije). To Španjolcima možda da potrebni zamah u završnici turnira, odnosno pomogne im da nadvladaju nedaće nastale događajima oko izbornika. (S tim da ću i sam biti Hrvat i reći da - prođemo li Dance - imamo i više nego solidne izglede protiv Španjolaca).

Portugal vjerojatno žali zbog propuštene prilike da bude prvi i uzme lakši ždrijeb, ali s druge strane obzirom da su mogli u jednoj minuti ostati bez svega mogu biti zadovoljni. Nisam gledao utakmicu protiv Španjolske, ali ni protiv Maroka, ni protiv Irana me nisu oduševili (iako su na kraju zasluženo prošli dalje). Očito će ići prokušanim receptom iz Francuske i kako sam pisao u toj temi, vjerojatno im je peh što odmah nailaze na svoje taktičke blizance Urugvaj koji - po mom sudu - ima nešto veće šanse izaći kao pobjednik prije lutrije jedanaesteraca.

Iran se hrabro borio i za to su nagrađeni protiv Maroka prilično sretnim autogolom. Malo je nedostajalo da se čak i dočepaju drugog kruga i ne bi bilo baš sasvim nezasluženo.

Maroko bi obzirom na zadnje mjesto u skupini mogao ići pod rubriku razočaranja, ali samo ukoliko ih se nije gledalo. Igrali su i lijepo i smisleno, doista se može reći da ih sreća nije mazila. Mogu li graditi na tome u bližoj budućnosti pokazat će vrijeme.
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!