Anketa

Skupinu prolaze

Rusija
19 (26.4%)
Urugvaj
33 (45.8%)
Saudijska Arabija
0 (0%)
Egipat
20 (27.8%)

Ukupno Glasova: 36

Glasanje završeno: Srpanj 01, 2018, 11:42

Autor Tema: Skupina A  (Posjeta: 3625 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Skupina A
« Odgovori #15 : Lipanj 14, 2018, 19:50 »
Meni je 2. gol perfekcija. 4. je isto jebenica, a ni 5. nije loš.
Never miss a good chance to shut up.

Online Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #16 : Lipanj 14, 2018, 20:13 »
Cheryshev... :lud
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Gago8

• Hero Member
  • HE's big and he's fuckin'ard SG8
« Odgovori #17 : Lipanj 14, 2018, 20:16 »
Znači onaj livi stoper saudijaca je spor ko pravda majku ti milu pa onako se na terminu nakon 5 piva ne igra
When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m50oaoGow11qbkyo1o1_500.gif

Offline pacecho

• Hero Member
  • ljevak ne može pucati penal!
« Odgovori #18 : Lipanj 15, 2018, 13:04 »
ipak salah na klupi pocinje, steta i za njega i za egipat i za utakmicu
It doesn't say ‘Welcome to Anfield’. It doesn't say ‘Have a lovely time at Anfield’. No! It says ‘THIS IS ANFIELD’. It’s a challenge, a statement of intent. It’s a reminder to the players of who and what they’re playing for, and a reminder to our opponents who and what they’re playing against.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #19 : Lipanj 15, 2018, 13:39 »
Znači onaj livi stoper saudijaca je spor ko pravda majku ti milu pa onako se na terminu nakon 5 piva ne igra
:amen

Ono sinoć je bilo katastrofa od obe ekipe, Rusi su dobili na mišiće i neku dozu individualnog talenta (ako Cherysheva aka "desna noga za autobus" možemo smatrati talentom).

Nadam se boljem nogometu danas, iako paradoksalno jedva isčekujem antinogomet Engleske i Tunisa :D

Offline marinynwa

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #20 : Lipanj 15, 2018, 16:05 »
Ne znam jel ovo 2. rumunjska ili Mundijal.
Steve Heighway on the wing
We had dreams and songs to sing

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #21 : Lipanj 15, 2018, 16:10 »
danas mi je ova druga utakmica u grupi A bila puno bolja, makar je na kraju pao samo jedan gol. malo mi je zao Egipta i Salaha... bili su blizu boda koji bi dobor dosao, dok je Suki uvijek u ''formi'', pogotovo ovaj zadnji prekršaj di je pao kao da su pucali na njega, pri tome je ipak našao vremena malo uzvratiti, te onda odglumiti kao da su ga drmnuli i po glavi s macolom :kuler
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #22 : Lipanj 15, 2018, 16:23 »
danas mi je ova druga utakmica u grupi A bila puno bolja, makar je na kraju pao samo jedan gol. malo mi je zao Egipta i Salaha... bili su blizu boda koji bi dobor dosao, dok je Suki uvijek u ''formi'', pogotovo ovaj zadnji prekršaj di je pao kao da su pucali na njega, pri tome je ipak našao vremena malo uzvratiti, te onda odglumiti kao da su ga drmnuli i po glavi s macolom :kuler

Točno ovo, već je dobio nominaciju za Glumca d'Or.  :bljak
Mo Salah, you little dancer!

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #23 : Lipanj 15, 2018, 16:28 »
Ničime Egipćani nisu zaslužili taj bod, pojavio se samo golman. Da Suarez nije glumio Čopa ovu utakmicu, natamburali bi ih 4:0.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #24 : Lipanj 15, 2018, 18:56 »
Ja imao hendikep na Urugvajce, nabijem Suareza na k, igrao ko neki poluamater  :zid
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #25 : Lipanj 15, 2018, 19:19 »
suarez u zadnje vrijeme igra kao da se vratio s rehabilitacije nakon rekonstrukcije acl-a oba koljena

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #26 : Lipanj 15, 2018, 19:23 »
ubiti na kraju utakmice su mi ostale tri slike... Suarez koji je fulao dosta toga i bio dobar glumac, onaj pogled i suza Salaha kod gola i posebno veselje Tabareza, onako bolesnoga ali još uvijek na klupi
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline lukari

• Hero Member
« Odgovori #27 : Lipanj 19, 2018, 19:59 »
Ajmo Mo !!
“When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there.” - Steven Gerrard ♥

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #28 : Lipanj 19, 2018, 21:52 »
Ajde lipo sad Salaše kući, odmori se, potpuno oporavi i da si spreman za pripreme pa se vidimo u melwoodu.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #29 : Lipanj 19, 2018, 21:59 »
Ajde lipo sad Salaše kući, odmori se, potpuno oporavi i da si spreman za pripreme pa se vidimo u melwoodu.
Moraju odradit prvu pobjedu ikad za svoju državu na WC pa onda može doma.