Anketa

Do kraja će ManC kiksati više od Liverpoola?

DA
32 (18.7%)
NE
22 (12.9%)
----------------------------------
3 (1.8%)
Mislim da su najveće šanse za kiks ManC kod:
0 (0%)
ManU (A)
35 (20.5%)
Burley (A)
12 (7%)
Leicester (H)
13 (7.6%)
Brighton (A)
1 (0.6%)
----------------------------------
0 (0%)
Najviše me strah:
0 (0%)
Huddersfield (H)
1 (0.6%)
Newcastle (A)
21 (12.3%)
Wolves (H)
31 (18.1%)

Ukupno Glasova: 63

Glasanje završeno: Travanj 28, 2019, 16:52

Autor Tema: Engleska premier liga 2018/19  (Posjeta: 132034 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lfcmostar

• Hero Member
    • Zrinjski info
Odg: Engleska premier liga 2018/19
« Odgovori #2460 : Svibanj 23, 2019, 13:45 »
Pa prije par dana na izričito pitanje ide li u Juventus je rekao da ostaje u Cityu. E sad do promjene može doći isključivo zbog neke abnormalne novčane ponude koja bi trebala nadmašiti šeike. A to je skoro pa emoguće jer se radi o Juventusu. Tako da je ta priča zasigurno završena.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #2461 : Svibanj 23, 2019, 14:17 »
Samo nek on ode, ali neće.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #2462 : Svibanj 23, 2019, 16:47 »
Pa prije par dana na izričito pitanje ide li u Juventus je rekao da ostaje u Cityu. E sad do promjene može doći isključivo zbog neke abnormalne novčane ponude koja bi trebala nadmašiti šeike. A to je skoro pa emoguće jer se radi o Juventusu. Tako da je ta priča zasigurno završena.

Zasto bi bilo nemoguće da ode i zašto bi bilo nemoguće da juventus ponudi ove pare. Najprije Juventus je lani za Ronalda s 33 godine iskeširao 100 miliona eura da im pomogne u pohodu u ligi prvaka,ove godine je to zapelo ali idu probat dogodine opet, i mislim da vide u guardioli idealnu osobu koja im može pomoć da dođu do cilja,njima je osvajanje titula u italiji postalo ko meni se napit vode eto toliko lagano,njima treba liga prvaka. Dok s druge strane mislim da je Guardiola svjestan da će ipak jako teško ponovit i treću vanserijsku sezonu u ligi tako da ne znam vidjet ćemo,nadam se da odlazi.

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #2463 : Svibanj 23, 2019, 17:36 »
Juve želi Ligu Prvaka tako da sumnjam da je Pep glavna meta  :sram

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #2464 : Svibanj 23, 2019, 18:11 »
Mozda lik zna da ce city popusit neki ban pa ide. Pisalo se svasta u zadnjih par tjedana o njihovom krsenju pravila.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #2465 : Svibanj 23, 2019, 18:52 »
Je, tolko se tesko nosio s Kloppom za vratom da je prvo stigao 7 bodova zaostatka a onda i odrzao bod prednosti s 14 pobjeda u nizu.

Za nas bi bilo odlicno da ode, dao je Cityu najvise smisla od ulaska kapitala i digao ih strasno. Postavio je vrhunske temelje za bilo kojeg nasljednika kad ode, ali definitivno ne mislim da je puno trenera koji bi ih drzali na 100 bodova.

Pravo kazes
stizao je ono sto je izgubio i da je realno sviran crveni kompaniju il onih par milimetara uslo odljepili bi smo se i sad bi i slavili.(samo pricam o utakmici sa njima u kojoj se sve poklopilo kako bi placko dobio utakmicu)

Nasa slaba klupa odnosno povrede kljucnih igraca u sezoni su izbacile i vratile city i pepa koji je vec bio na konopcima a razlika od jednog boda je toliko minimalna da mi nije jasno da se o njemu pise kao da je Liverpool ostavio 30 bodova iza.

Hocu da ostane i da bude rame, da tjesi Sterlinga sljedece sezone :hitwall

'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2466 : Svibanj 23, 2019, 20:37 »
Pravo kazes
stizao je ono sto je izgubio i da je realno sviran crveni kompaniju il onih par milimetara uslo odljepili bi smo se i sad bi i slavili.(samo pricam o utakmici sa njima u kojoj se sve poklopilo kako bi placko dobio utakmicu)

Nasa slaba klupa odnosno povrede kljucnih igraca u sezoni su izbacile i vratile city i pepa koji je vec bio na konopcima a razlika od jednog boda je toliko minimalna da mi nije jasno da se o njemu pise kao da je Liverpool ostavio 30 bodova iza.

Hocu da ostane i da bude rame, da tjesi Sterlinga sljedece sezone :hitwall
Imas pravo, da je u toj utakmici Stones losije reagirao mozda bi mi uzeli naslov, da je u prvoj utakmici Mahrez zabio penal u 90. mozda mu nikad nebi dosli ni blizu, mislim da nema smisla previse voditi te “sto bi bilo kad bi bilo” rasprave jer ne vode nikuda.

Ne prica se o Pepu kao da je ostavio Liverpool 30 bodova nego kao o nekome tko je u zadnje dvije sezone u ligi uzeo 198 bodova, ako to nije impresivno onda ne znam sto je i mislim da se svi (osim tebe ocito) mozemo sloziti da bi City bio losiji bez njega i da bi nam bilo lakse.

Ne kazem da ne mozemo uzet naslov dok je on tu, mozemo, malo nam je falilo da ga ove sezone uzmemo (ne, nisu ozljede jer su ozljede imali i Cityevi igraci i cak bi se usudio rec da su oni imali vise problema s ozljedama ove sezone od nas). Sigurno da postoji sansa da ga uzmemo iduce ili neke od iducih godina, ali ono sto smo svi svjesni je da bi to bilo lakse uz City koji osvaja 80 bodova umjesto 100 bodova.

I moguce da ce City iduce godine i s Pepom past na 80 bodova, uzasno je tesko drzat ovakvu nenormalnu razinu 3 godine (ali isto tako sam mislio da nece ove godine moc bit na razini prosle pa sam se zajebao), samo eto, rade bi ikog drugog na njihovoj klupi od njega. On je dokazao da je sposoban osvajati 100 bodova, nitko drugi do njega to nije uspio tamo.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #2467 : Svibanj 23, 2019, 21:17 »
Imas pravo, da je u toj utakmici Stones losije reagirao mozda bi mi uzeli naslov, da je u prvoj utakmici Mahrez zabio penal u 90. mozda mu nikad nebi dosli ni blizu, mislim da nema smisla previse voditi te “sto bi bilo kad bi bilo” rasprave jer ne vode nikuda.

Ne prica se o Pepu kao da je ostavio Liverpool 30 bodova nego kao o nekome tko je u zadnje dvije sezone u ligi uzeo 198 bodova, ako to nije impresivno onda ne znam sto je i mislim da se svi (osim tebe ocito) mozemo sloziti da bi City bio losiji bez njega i da bi nam bilo lakse.

Ne kazem da ne mozemo uzet naslov dok je on tu, mozemo, malo nam je falilo da ga ove sezone uzmemo (ne, nisu ozljede jer su ozljede imali i Cityevi igraci i cak bi se usudio rec da su oni imali vise problema s ozljedama ove sezone od nas). Sigurno da postoji sansa da ga uzmemo iduce ili neke od iducih godina, ali ono sto smo svi svjesni je da bi to bilo lakse uz City koji osvaja 80 bodova umjesto 100 bodova.

I moguce da ce City iduce godine i s Pepom past na 80 bodova, uzasno je tesko drzat ovakvu nenormalnu razinu 3 godine (ali isto tako sam mislio da nece ove godine moc bit na razini prosle pa sam se zajebao), samo eto, rade bi ikog drugog na njihovoj klupi od njega. On je dokazao da je sposoban osvajati 100 bodova, nitko drugi do njega to nije uspio tamo.

Nisam ulazio u detalje nit sam rekao da ce City bez njega biti bolji.

Zarko zelim da ostane jos jednu sezonu jer znam da smo zasluzili revans i zelim da bas on izgubi utrku sa Kloppom sljedece sezone.
Mi smo izgubili samo jednu tekmu i to protiv njih u cijeloj sezoni i igramo u finalu LP nakon onakve utakmice sa Barcelonom.
Djaba svi pehari i kante Klopp je ove sezone pokazao da je bolji trener od ovog usljivka kojeg opet svi hvale na sva zvona bas kao da je sa Leicesterom osvojio ligu.
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2469 : Svibanj 27, 2019, 08:14 »
Reps of Sheik Khaled half brother of MCFC owner Mansour) tonight tell Sportsmail that £350m takeover of Newcastle United is, in their words, 'concluded'. Say they want Rafa to stay. Newcastle senior source declines to comment.(w/@CraigHope_DM)

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-7073375/Sheik-Khaleds-representatives-claim-billionaire-close-buying-Newcastle-350million.html

BUT caution needed. As reported in August, same Sheik had a £2bn agreement in principle with Liverpool. His CEO met Tom Werner in NYC. But they failed to provide proof of funds or £25m deposit/downpayment. Tonight, however, they insist they have bought Newcastle.

Never miss a good chance to shut up.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #2470 : Svibanj 27, 2019, 13:32 »
Reps of Sheik Khaled half brother of MCFC owner Mansour) tonight tell Sportsmail that £350m takeover of Newcastle United is, in their words, 'concluded'. Say they want Rafa to stay. Newcastle senior source declines to comment.(w/@CraigHope_DM)

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-7073375/Sheik-Khaleds-representatives-claim-billionaire-close-buying-Newcastle-350million.html

BUT caution needed. As reported in August, same Sheik had a £2bn agreement in principle with Liverpool. His CEO met Tom Werner in NYC. But they failed to provide proof of funds or £25m deposit/downpayment. Tonight, however, they insist they have bought Newcastle.

Ono kad zelis kupiti klub za dvije milijarde, ali ne uspijes pribaviti 25 miliona depozita..
Podsjeca na Hicksa i Gilletta.. Puno zuje malo meda daju..

Offline Marijo

• Hero Member
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #2472 : Lipanj 17, 2019, 20:38 »

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #2473 : Lipanj 18, 2019, 08:47 »
kad smo već kod lopte, jučer je sportbible na twitteru postavio anketu gdje su se birale najljepše lopte u premijerligaškoj eri. ubrzo se oglasio službeni city. koji kompleksaši, nedavno su napravili sličnu stvar. :lol
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2474 : Lipanj 18, 2019, 08:50 »
kad smo već kod lopte, jučer je sportbible na twitteru postavio anketu gdje su se birale najljepše lopte u premijerligaškoj eri. ubrzo se oglasio službeni city. koji kompleksaši, nedavno su napravili sličnu stvar. :lol
Ovo mi je cak dobra fora, bila je nedavno pizdarija koja je bila stvarno bezveze.