Anketa

Do kraja će ManC kiksati više od Liverpoola?

DA
32 (18.7%)
NE
22 (12.9%)
----------------------------------
3 (1.8%)
Mislim da su najveće šanse za kiks ManC kod:
0 (0%)
ManU (A)
35 (20.5%)
Burley (A)
12 (7%)
Leicester (H)
13 (7.6%)
Brighton (A)
1 (0.6%)
----------------------------------
0 (0%)
Najviše me strah:
0 (0%)
Huddersfield (H)
1 (0.6%)
Newcastle (A)
21 (12.3%)
Wolves (H)
31 (18.1%)

Ukupno Glasova: 63

Glasanje završeno: Travanj 28, 2019, 16:52

Autor Tema: Engleska premier liga 2018/19  (Posjeta: 132137 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
Odg: Engleska premier liga 2018/19
« Odgovori #1680 : Travanj 01, 2019, 22:44 »
Ma pregust raspored City ima, sve utakmice su im bitne, pa čak i polufinale kupa nije za bacit, imaju još 7 utakmica, očekujem 2 kiksa u ligi od njih do kraja, sad ako i mi kiksamo 2 puta ili više onda u k***c.

Ima City ono između dvije utakmica LP i gostovanje Palaceu, pa onda 3 dana nakon uzvrata LP ima Tottenham u ligi, a 3 dana nakon toga gostuju Unitedu, koliku god da širinu imaju puno je to utakmica da u svaku uđeš 100% fokusiran i da ti sve ide po planu, da se ništa ne izjalovi.

Mi imamo 6 utakmica od kojih 4 sa ekipama od 15. do 20. mjesta, a odve dvije šta su ostale su Chelsea i zadnje kolo Wolvesi doma, a i u LP imamo Porto, puno lakši raspored, kažem vjerujem da će City kiksati a na nama je da svoje dobijemo, ako i to sjebemo jbg onda nismo ni zaslužili

Ako City kojim slučajem sve dobije onda neka im naslova i sad i slj 3 godine, ali kažem vjerujem da će kiksat.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #1681 : Travanj 01, 2019, 22:53 »
Sve to ovisi od situacije...
Ni Everton ne bi igrao kako je igrao da su im bili prijeko potrebni bodovi za ostanak u ligi ili plasman u ligi prvaka u nekom paralelnom životu. Man Utd će morati u toj utakmici ići po pobjedu zbog borbe za ligu prvaka, teško da će žrtvovati ligu prvaka samo da Liverpool ne bude prvak, a pogotovo ako ispadnu od Barcelone imaće poseban motiv na toj utakmici. Ali uzdam se ja da će City i prije toga kiksnuti, mi moramo biti pravi, dobiti naredne dvije utakmice prije Porta i vjerujem da ćemo u tom slučaju dobiti i one 4 utakmice do kraja.
I te kako vjerujem da Palace može nauditi City-u na svom stadionu u tom gustom rasporedu, Tottenham pogotovo ako ih City izbaci iz lp u borbi za top 4, nek im se vrati što protiv nas nisu imali sreće :D Brendan isto nije ni malo lagan protivnik, kao ni gostovanje Burnleyu pogotovo u tom baš žestokom rasporedu koji imaju, Pa i taj Brighton u zadnjem kolu još ako im bude trebalo za ostanak u ligi. Ni malo lagan raspored nemaju, a uz sve to dosta teži protivnik u ligi prvaka i učešće u fa cupu, a onda i polufinale lige prvaka ako prođu...

Mi imamo dosta komotniji raspored, lakši protivnici u ligi, lakši protivnik u ligi prvaka, nemamo fa cup.. Navijati da Newcastle što prije obezbijedi ostanak u ligi pa da onda predzadnje kolo Rafa igra revijalnu utakmicu protiv nas.
Idemo igrati, dobiti svoje pa šta bude, vjerujem da oni će kiksnuti, ono što je najbitnije je da smo mi pokazali karakter 3 utakmice u nizu!
Burnley onakav primljen gol na samom početku, pa preokret, Fulham onako primljen gol ne puno do kraja pa izvučena pobjeda, pa onda Tottenham ista situacija.

To je pokazan karakter onda kad je najteže, nakon što smo pali na drugo mjesto poslije Evertona i kad cijeli svijet očekuje da se Luzerpul opet oklizne i pokaže svoj luzerski karakter da se oni naslađuju, ali  mi se ne damo i treću utakmicu u nizu pokazujemo šampionski karakter!

Online El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #1682 : Travanj 02, 2019, 00:07 »
Vec su u djiru momcadi sezone pa da ja  i stavim svoju.
------------------------Allison-------------

----Walker------VDV---Laporte----Robertson

------------------B.Silva-----Eriksen---------

--------Mane-------Hazard-----Sterling

------------------------Aguero--------------

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1683 : Travanj 02, 2019, 07:25 »
Tko je VDV? (:p ) Bez zadnjeg veznog? Wan-Bissaka bi mi bio unutra prije Walkera, a Hazard je imao jednako tako šarenu sezonu kao i Salah. Doduše, imao ju je i Mane.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #1684 : Travanj 02, 2019, 09:44 »
Tko je VDV? (:p ) Bez zadnjeg veznog? Wan-Bissaka bi mi bio unutra prije Walkera, a Hazard je imao jednako tako šarenu sezonu kao i Salah. Doduše, imao ju je i Mane.

Isto se slažem: Wan-Bissaka desno, Fernandinho/Kante (po meni jedini igrač Čelskog koji igra u kontinuitetu) kao zadnji vezni i Bernardo/David Silva umjesto Hazarda.

Što se tiče situacije, ne želim nas ureći ali u onoj ludoj 90-oj minuti prekjučer mi je u glavi zvonilo "the day Liverpool won the League". Mislim da će City izgubiti od Tottenhama/Uniteda i remizirati s Palaceom/Leicesterom, a mi ćemo eventualno jednom remizirati (i to čak mislim ne protiv Chelseajea). Opet imamo svoje agente u vidu Brendana i neočekivanog agenta u vidu Uniteda - zbilja se može reći da i tu imamo sreće. Pa neka nas i dalje prati bog i sreća junačka!

I da komentiram Arsenal od sinoć, gledao sam sada sažetke, i oni napadački zbilja izgledaju brutalno. :klanja 2 su im gola bezveze poništena, a i ovako su imali izvrsne kombinacije a la City ili mi (prošle godine :D).
Mo Salah, you little dancer!

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #1685 : Travanj 02, 2019, 11:48 »
Moj tim:
De Gea,Walker,Van Dijk,Laporte,Robertson,Fernandinho,Kante,Pogba,Sterling,Hazard,Aguero

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #1686 : Travanj 02, 2019, 11:57 »
Moj tim:
De Gea,Walker,Van Dijk,Laporte,Robertson,Fernandinho,Kante,Pogba,Sterling,Hazard,Aguero
Čemu De Gea i Pogba?

Mislim da i Alisson i Ederson ove sezone zaslužuju biti ispred, a Pogba je nogomet počeo igrati početkom kalendarske godine, pa ako je to dosta...

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1687 : Travanj 02, 2019, 15:41 »
Mi:
Doma: Chelsea (6.), Huddersfield (20.) i Wolverhampton (7.)
Vani: Soton (16.), Cardiff (18.) i Newcastle (14.)

City:
Doma: Cardiff (18.), Tottenham (4.), Leicester (8.)
Vani: Palace (13.), United (5.), Burnley (17.) i Brighton (15.)

Plus mi igramo s Portom a oni sa Spursima plus imaju utakmicu kupa

Ne znam, ovako na prvu bi rekao da imamo lakši ždrijeb...a opet, ako dobiju sve do kraja zasluženo su prvaci
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #1688 : Travanj 02, 2019, 18:04 »
Vec su u djiru momcadi sezone pa da ja  i stavim svoju.
------------------------Allison-------------

----Walker------VDV---Laporte----Robertson

------------------B.Silva-----Eriksen---------

--------Mane-------Hazard-----Sterling

------------------------Aguero--------------

Samo bi ubacio Fernandinha umjesto Eriksena sa ostalim se slazem i naravno Virgil van Dijk bez ikakve dileme Player of the Year!

Offline mane19

• Full Member
« Odgovori #1689 : Travanj 02, 2019, 20:20 »
Zanimljivo da dns Watford igra s najjacim sastavom,iako u nedjelju imaju polufinale FA cupa protiv Wolvesa...bitno da su na Etihad dosli s 2. postavom,a do utakmice u FA cupu je bilo 8 dana. :tuc

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1690 : Travanj 02, 2019, 21:33 »
Zanimljivo da dns Watford igra s najjacim sastavom,iako u nedjelju imaju polufinale FA cupa protiv Wolvesa...bitno da su na Etihad dosli s 2. postavom,a do utakmice u FA cupu je bilo 8 dana. :tuc

Istina, ali opet ovdje igraju protiv Fulhama gdje se ocekuje da upisu 3 boda, protiv Citya male su sanse da bi izvukli i x, da su igrali s punim sastavom.

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #1691 : Travanj 02, 2019, 22:38 »
Poraz Man Utd što po meni može biti samo plus za njihovu utakmicu protiv City-a..
Pogotovo ako ih izbaci Barceona, a trebala bi, onda će protiv City-a morati ići max jer ako bi i tu utakmicu izgubili mogli bi se definitivno oprostiti od lige prvaka za sljedeću sezonu jer bi 3 kola prije kraja mogli vrlo lako zaostajati 4-5 bodova iza mjesta koje vodi u ligu prvaka.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1692 : Travanj 03, 2019, 09:04 »
Za osvojit titulu United nam je jedina sansa odnosno jedina momcad koja City moze otkinut 2 il 3 boda,pod uvjetom naravno da mi sve dobijemo do kraja.

'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1693 : Travanj 03, 2019, 11:00 »
Ajmo velške lastavice, nemojte bit glineni golubovi danas  :D
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1694 : Travanj 03, 2019, 11:18 »
Ajmo velške lastavice, nemojte bit glineni golubovi danas  :D

Fakat se nadaš nečemu? Od svih tekmi koje igraju do kraja sezone, ovo je definitivno ta u kojoj nemam niti 1% nade za njihov kiks.
Never miss a good chance to shut up.