Anketa

Do kraja će ManC kiksati više od Liverpoola?

DA
32 (18.7%)
NE
22 (12.9%)
----------------------------------
3 (1.8%)
Mislim da su najveće šanse za kiks ManC kod:
0 (0%)
ManU (A)
35 (20.5%)
Burley (A)
12 (7%)
Leicester (H)
13 (7.6%)
Brighton (A)
1 (0.6%)
----------------------------------
0 (0%)
Najviše me strah:
0 (0%)
Huddersfield (H)
1 (0.6%)
Newcastle (A)
21 (12.3%)
Wolves (H)
31 (18.1%)

Ukupno Glasova: 63

Glasanje završeno: Travanj 28, 2019, 16:52

Autor Tema: Engleska premier liga 2018/19  (Posjeta: 132376 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline scouser68

• Hero Member
Odg: Engleska premier liga 2018/19
« Odgovori #1470 : Veljača 25, 2019, 08:41 »
Nakon svega ide Sarri "pokrivati" malog debila koji je mrtav hladan odbio izaci na njegov zahtjev. Jebi ga, 80 milja placeni spanjolski balavac je ipak previse da ga se sankcionira. Bolje da Sarri ispadne jadan do kraja. Prelose na nekoliko razina. Od bahatog klinca na golu koji ponizi trenera i reagira ko neko razmazeno dijete na sta vidno i ocito poludi Sarri, a onda na kraju (dali po necijem diktatu ne znamo) Sarri ispadne jadan i ponizen do kraja pokrivajuci ga.
U Chelzi je trenutno zesce trula atmosfera.. Mislim da Sarri nece dugo nakon ovoga.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1471 : Veljača 25, 2019, 09:05 »
Chelsea se bas pokazuje trul na nekoliko razina. Bas me zanima kako ce sad dalje reagirat. Prakticki imaju sad jedan rok ako se ne varam da se konsolidiraju i posloze za iduce 2-3 godine a i ovako su jedna od starijih ekipa koja ne drzi bas konzistentnu sportsku politiku.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1472 : Veljača 25, 2019, 09:31 »
Chelsea se bas pokazuje trul na nekoliko razina. Bas me zanima kako ce sad dalje reagirat. Prakticki imaju sad jedan rok ako se ne varam da se konsolidiraju i posloze za iduce 2-3 godine a i ovako su jedna od starijih ekipa koja ne drzi bas konzistentnu sportsku politiku.

Moje je mišljenje kako bi im ta kazna mogla spasiti klub jer bi konačno mogli početi gledati dugoročno i dati priliku svim tim mladim igračima koje imaju poposudbama, a svi znamo kakve su sve igračine postali neki od tih igrača koje su u prošlosti slali po posudbama.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #1473 : Veljača 25, 2019, 10:12 »
Bilo mi je žao Sarrija dok nije izašao sa ovako ljigavom izjavom. Ovo je potez kojeg ne toleriraju ni amaterski treneri, jednostavno je to nešto preko čega ne možeš preći. Chelsea mi naravno nije žao ni najmanje, neka ih samo u problemima.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1474 : Veljača 25, 2019, 10:47 »
Moje je mišljenje kako bi im ta kazna mogla spasiti klub jer bi konačno mogli početi gledati dugoročno i dati priliku svim tim mladim igračima koje imaju poposudbama, a svi znamo kakve su sve igračine postali neki od tih igrača koje su u prošlosti slali po posudbama.
Definitivno ogrman izazov ali i prilika da pocnu malo pametnije i dugorocnije razmisljat. Imas sad jedan rok da se pripremis i odradis ogroman dio posla. Kao prvo bi trebali znat koje ljude zele na klupi i izmedu klupe i vrha i onda vidjet sta mogu slozit na terenu za iducih par sezona.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1475 : Veljača 25, 2019, 12:13 »
pep potvrdio izostanak fernandinha i laportea na nekoliko tjedana, a otprije im nedostaju mendy i stones... s obzirom da su još uvijek u igri za tri trofeja, nije nemoguće očekivati kiks tu i tamo :hm

toliko sam očajan da se više nadam njihovom kiksu nego našoj boljoj igri u skorije vrijeme  :lol
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1476 : Veljača 25, 2019, 12:21 »
pep potvrdio izostanak fernandinha i laportea na nekoliko tjedana, a otprije im nedostaju mendy i stones... s obzirom da su još uvijek u igri za tri trofeja, nije nemoguće očekivati kiks tu i tamo :hm

toliko sam očajan da se više nadam njihovom kiksu nego našoj boljoj igri u skorije vrijeme  :lol

Također. :D

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1477 : Veljača 25, 2019, 14:05 »
pep potvrdio izostanak fernandinha i laportea na nekoliko tjedana, a otprije im nedostaju mendy i stones...

Ajme divote

Stisnut će ih Bournemouth već u subotu
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1478 : Veljača 25, 2019, 14:17 »
Ajme divote

Stisnut će ih Bournemouth već u subotu

A WHU u srijedu?

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1479 : Veljača 25, 2019, 14:27 »
Ne, to je poluamaterska momčad koja na gostovanja ide spuštenih gaća
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1480 : Veljača 25, 2019, 14:59 »
Ne, to je poluamaterska momčad koja na gostovanja ide spuštenih gaća

Slazem se. West Ham je vec upisao taj poraz.
Dodatno jos dok ih vodi Pellegrini koji prije utakmice s nama u medijima izjavi kako ce dati sve od sebe da pomogne svojem bivsem klubu u borbi za naslov i nama oduzme bodove..
I onda ocekivati nesto od te utakmice?
Vjerojatnost je otprilike ista kao da ocekujes da Cityevi igraci sami sebe sabotiraju i oduzmu si bodove..

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1481 : Veljača 25, 2019, 15:09 »
naročito jer ovi igraju kući osokoljeni osvajanjem kupa i remijem na old traffordu

nažalost, trpanje do vrha  :ceka
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #1482 : Veljača 25, 2019, 15:26 »
Osim nase lose igre drugi problem je taj sta apsolutno svi zele da city postane prvak.imate everton koji je odmarao nekoliko vaznih igraca na utakmici protiv citija i zalaganje nula bodova,dakle spustanje gaca. Imate taj west ham i njihova menadzera pellegrinija koji otvoreno kaze da ce nastojat pomoci citiju da osvoji naslov,sta onda ocekivat od tekme city west hame ove srijede osim 4:0 za city,imate united koji jos igra 24.4 tekmu sa citijem bude li tu potrebno citiju sigurno ce i oni sknitut gace.vidjet ce te sad naboj igraca evertona protiv gradskog rivala u nedjelju. Al moramo bit jaci od svega ovoga jer smo sami krivi 2014 kad je bunkerinjo prakticki dosao na anfield s rezervama pa smo tu popusili prvenstvo.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1483 : Veljača 25, 2019, 18:13 »

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.